IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

“Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте и от мен,
    Ако е възможно бихте ли ми пратили и на мен книгата на: ivantomanov9@gmail.com

    Благодаря предварително!

    Коментар


    • Здравейте и от мен, ако може и аз да се наредя на опашката andresius@abv.bg ако не Ви представлява трудност естественно.
      Благодаря Ви предварително!
      Last edited by Andresius99; 30.11.2019, 16:45.

      Коментар


      • Здравейте и от мен, ако има възможност в български вариант да ми я изпратите на tsvetanko@mail.bg.
        Благодаря Ви предварително!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
          Не разбрах на кого да я изпратя на български ако може мейл отново
          Аз я получих, че даже и почнах
          Мерси

          Коментар


          • Не разбрах на кого да я изпратя на български ако може мейл отново
            бавно и тихо нагоре

            Коментар


            • ако някой има книгата на текстов файл на английски да мия прати на nradev@gmail.com

              благодаря предварително

              Коментар


              • Здравейте и от мен,
                Ако е възможно бихте ли ми пратили и на мен книгата на: sporko@mail.bg и qn4eto44@abv.bg

                Благодаря предварително!

                Коментар


                • Здравейте,
                  Може ли да ми изпратите българския превод на книгата “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди на E-mail: vedat.mustaffa@gmail.com . Благодаря Ви предварително!

                  Коментар


                  • Ако може и на мен някой да ми прати книгата на Drebosachetoss@gmail.com. Благодаря

                    Коментар


                    • някой има ли книгата на български или английски. ама да не е PDF че не мое се прати по мейла.


                      моля да ми я прати на nradev@gmail.com

                      благодаря

                      Коментар


                      • Здравейте!
                        Моля да ми изпратите книгата на имейл: t.ignatova2@gmail.com !
                        Благодаря Ви предварително!

                        Коментар


                        • Здравейте, моля да ми изпратите книгата “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди.Благодаря Ви предварително!
                          и-мейл: ivanstoyanov123@yahoo.com

                          Коментар


                          • Здравейте, ако Ви е възможно бихте ли ми пратили и на мен книгата на: georgioslav@gmail.com
                            Благодаря Ви предварително!

                            Коментар


                            • Привет,
                              Аз също моля за книгата, тъй като ми предстои изпит в КФН.
                              ralitsa.mircheva@outlook.com

                              Коментар


                              • Здравейте, и аз също бих искалa да ми изпратите книгата, ако е възможно на: ralitsa.mircheva@outlook.com
                                Благодаря Ви предварително!

                                Коментар

                                Working...
                                X