IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

“Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, Моля да ми изпратите книгата “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди на E-mail: ralitsa.mircheva@outlook.com. Благодаря Ви предварително!

    Коментар


    • Благодаря, получих книгата. Наистина много услужливо от ваша страна

      Коментар


      • Здравейте,

        Търся книгата Инвестиции (БГ вариант). Ще Ви бъда благодарен, ако и на мен ми я изпратите.
        vasdimgeorg@yahoo.com

        Коментар


        • Изпратено проверете си мейла
          бавно и тихо нагоре

          Коментар


          • Привет!
            Студент съм, но книгата не фигурира в списъка на библиотеката ни. Много бих искал да се сдобия с нея, затова моля най-учтиво да ми я пратите, ако е възможно разбира се. Бих бил изключително благодарен. zdenkobauarbeiter89@gmail.com

            Коментар


            • Здравейте, аз също бих искал да ми изпратите книгата, ако е възможно
              mzetzizh@gmail.com
              Благодаря Ви предварително!

              Коментар


              • Здравейте, моля да ми изпратите книгата “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди на E-mail: martindpetkov@gmail.com. Благодаря Ви предварително!

                Коментар


                • Здравейте, и аз бих Ви помолил да ми изпратите книгата - skunev24@gmail.com

                  Благодаря Ви!

                  Коментар


                  • Здравейте, Моля да ми изпратили книгата “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди на E-mail: ralitsamir@gmail.com. Благодаря Ви предварително!
                    Last edited by ralitsamir; 25.09.2019, 13:37.

                    Коментар


                    • Моля за книгата “Инвестиции” на Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди на адрес: k3i3@abv.bg
                      Ще очаквам с ограмна благодарност!

                      Коментар


                      • много инвеститор много нещо се навъди бре.тая книга не е за аматьори

                        Коментар


                        • ще помоля и аз за книгата:
                          “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди valerkata_kn@abv.bg


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hydalgo Разгледай мнение
                            Здравейте! Чух доста добри отзиви за книгата "Инвестиции", но ми е трудно да се сдобия с нея към момента и бих бил безкрайно благодарен, ако някой ми я изпрати на email: albaneca94@gmail.com, каквато виждам, че е практиката до момента.Предварително благодаря!!!
                            Изпратено
                            бавно и тихо нагоре

                            Коментар


                            • Здравейте! Чух доста добри отзиви за книгата "Инвестиции", но ми е трудно да се сдобия с нея към момента и бих бил безкрайно благодарен, ако някой ми я изпрати на email: albaneca94@gmail.com, каквато виждам, че е практиката до момента.Предварително благодаря!!!

                              Коментар


                              • Готово проверете си мейла
                                бавно и тихо нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X