IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма"

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
    Това е щото искаш да ги дъфчеш.

    А онези са за жабуркане - слагаш два-три в устата, жабуркаш си се и мълчиш, докато мъжете са на масата...

    Не, тези камъни са гастролити. Подпомагат храносмилането.

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
    жабуркаш си се и мълчиш, докато мъжете са на масата...

    Това прозвуча дискриминационно!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    О ???
    Ти напрао ми разби децките мичти вА
    Видя ли!? Кат ми инициираш някви съмнения - хак да ти е!

    За физиологичните процеси, извършвани в моето тяло, не е проблем дали ракиите са мискет или мускат.

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
    На коя кака, къде ще ги сложиш и къде ще отидат след това?
    Ф краен случай моЕ ви услужим (имам в момента три чифта под ръка, за всеки случай - розАвки с джуФки, черни ниски и кафевинки) Само фъф краЙен случай

    Напиши коментар:


  • vmаnkov
    replied
    Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    Обяда - ще му дойде времето след половин един час пък за ледчетата... аз да си призная, когато открия някое камъче у манджориното, попаднало случайно от някоя подправка, примерно или пък ако съм пропуснала (рядко се случва) като чистя леща или друго подобно ми става много ама много меко казано некофмортно.
    Това е щото искаш да ги дъфчеш.

    А онези са за жабуркане - слагаш два-три в устата, жабуркаш си се и мълчиш, докато мъжете са на масата...

    Напиши коментар:

Working...
X