IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма"

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • faberge
    replied
    Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Уаууууу....рядко срещам жена да каже дай да пийнем нещо....Респект

    Ако почнеш от сега обаче ,към 21ч вече може и да трябва да си лягаш.....не ,че аз не съм го правил и от по-рано де
    Гледай го Че то си е човещинка (особено ако изтрещиш )

    Напиши коментар:


  • faberge
    replied
    Мохито + Radio 1

    Айди наздаровие

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Уаууууу....рядко срещам жена да каже дай да пийнем нещо....Респект

    Ако почнеш от сега обаче ,към 21ч вече може и да трябва да си лягаш.....не ,че аз не съм го правил и от по-рано де
    Понеже пиЙенетУ е само виртуално, то не действа както обикновено, т.е. следва да ми се доспи едва към сутринта Инак си прав!

    Falco - Jeanny - http://www.youtube.com/watch?v=_5-XF_pnXX4

    Напиши коментар:


  • BOBAN1
    replied
    Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    Амии да свикнеш с една мисъл, после да промениш програмата и после пак да се наложи да се върнеш към стартова позиция. Ей да му се не знае Не ми обръщайте внимание, само си говоря...

    Фаберже какво ще черпиш за настроение? Ако може една песен гарнирана с нещо за пиЙене
    Уаууууу....рядко срещам жена да каже дай да пийнем нещо....Респект

    Ако почнеш от сега обаче ,към 21ч вече може и да трябва да си лягаш.....не ,че аз не съм го правил и от по-рано де

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
    Дам, кой те ядоса?
    Амии не е важно...

    Фаберже какво ще черпиш за настроение? Ако може една песен гарнирана с нещо за пиЙене
    Last edited by artemida_sofyanska; 28.09.2012, 10:17.

    Напиши коментар:


  • faberge
    replied
    Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    Оу колко е лесно човек да излее от равновесие знаете ли?
    Дам, кой те ядоса?

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Оу колко е лесно човек да излее от равновесие знаете ли?

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    слагаме кетчъп, горчица и майонеза почти на всичко. ..........
    Пържени картофки със сирене най-вече .... и к'вато бира има в склада.

    Напиши коментар:


  • Вълчо-34
    replied
    Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
    На коя кака, къде ще ги сложиш и къде ще отидат след това?
    Уф, мискини неьедни, то да не рече нещо дедо. Кака е събирателен образ, но всъщност е кака (на по-малката си сестра).
    В далечния 20 век стана веднъж приказка, че с детето на жена ми, слагаме кетчъп, горчица и майонеза почти на всичко. И детето вика, ми то и мойте сандали да им сложим от това и те ще станат вкусни. Което м/у другото не съм пробвал, честно. Сега така си помислих за студеното шуменско, но нещо специалното май са го попроменили.
    Та Арти, ако тия с джуфките са с кожени каишки, напрао търчи за шуменско, но ако не е ного нахално - от обикновеното.

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Така,
    За бирата НИКОГА не е рано или късно...
    И колкото повече, толкова повече.

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Какво да ви кажааа не мога да я пия разтворена във вода. Нещо не ме влече чааак толкова здравословния живот. но пък Манков прав си, като е смляна може би ще й уцелвам дозата. Дали хималайска или каменна, в момента на пазара се предлага не българска, а внос от съседни Украйна, Югославия, Египет и не знам още къде. Тъй че имаме избор

    Огладнях, време ми е вече... обачеее не съм го измислила. Някакви предложения? Какво да хапваме тудей
    Attached Files
    Last edited by artemida_sofyanska; 27.09.2012, 12:20.

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
    tnm, Артемида,
    ама това си е обикновена каменна сол (само че от Хималаите ужка), но вече сте я забравили, а една от вас не я е и виждала.

    Каменната сол е по-солена от тази сегашната, ситната. Нема майтап.

    На мен ми е по-вкусна.
    Да, знам че е каменна. Различният цвят на солта / има розова, синя, кафеникава ..../ се дължи на наличието на различни химични елементи. Ама какво ли обяснявам на химик!?

    Напиши коментар:


  • vmаnkov
    replied
    tnm, Артемида,
    ама това си е обикновена каменна сол (само че от Хималаите ужка), но вече сте я забравили, а една от вас не я е и виждала.

    Каменната сол е по-солена от тази сегашната, ситната. Нема майтап.

    На мен ми е по-вкусна.

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    ТНМ припомни ми за хималайската сол, която бях си купила миналата година. На кристали. Нещо не ми е много по вкуса или не знам как да я ползвам. Пробвах при готвене ама не уцелвам дозата и става или много солено или безсолно. Може би трябва да си взема смляна
    У дома беше донесена някаква розова сол, ама не можа да се впише в пейзажа.

    Напиши коментар:


  • artemida_sofyanska
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Не, тези камъни са гастролити. Подпомагат храносмилането.
    ТНМ припомни ми за хималайската сол, която бях си купила миналата година. На кристали. Нещо не ми е много по вкуса или не знам как да я ползвам. Пробвах при готвене ама не уцелвам дозата и става или много солено или безсолно. Може би трябва да си взема смляна

    Напиши коментар:

Working...
X