IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма"

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве , колеги! Наздраве и на теб,Цезаре-днес имаш повод да празнуваш.Да си жив и здрав ! Наздраве!

    Коментар


    • Колега РАСОТО,моята е вишнева,черешовата пуска по много малко и я затварям за децата - нали се сещаш - сватби,абитуриентски балове - дай боже живот и здраве - та,на вишневата - изобщо с всички ракии е така - трябва да й улучиш точният градус на който да я разредиш,за да може да се усеща вкуса и да бъде пивка и мека,понеже като се преваря излитат най-ароматите съединения.Но - дай боже живот и здраве - ще я опитате на чевермето по повод изплуването на Химко от батака,в който зорлем го вкараха някои хора - обещавам!Иначе за мезе - на ракията аз си подлагам и то солидно,дебела мръвка - това е,няма какво да се лъжем - домати,краставици - ала-бала. Наздраве,колеги!

      Коментар


      • Цезаре, завиждам ти за черешовата ракия. Пил съм я навремето, беше Унгарска. Никакви уискита не са пред нея според мен /ако е сигурна/.Пиехме я, обаче, без мезе, защото комай мезетата не й прилягат. Кажи нещо за своя опит с мезетата. Пък ако ще мезето да е и жарена на слънце дамска кълка...

        Коментар


        • hallo

          Ам наздраве за едно.
          Не е препоръка за покупко-продажба на акции

          Коментар


          • Айде,банда,кръчмата е отворена вече.Който има желание - да заповяда,ще пием по едно,две,три...кой колкото може,колкото иска и му е приятно - наздраве!

            Коментар


            • наздраве,съдружници!

              Коментар


              • Амин,Императоре,наздраве!

                Коментар


                • В казан си се пекла,
                  по тръбичка текла,
                  ракийчичке,
                  светая мъченичичке,
                  алилуя !!!

                  Ти носиш упование
                  и главозамаяние,
                  ракийчичке,
                  светая мъченичичке,
                  алилуя !!!

                  И главозамаяние
                  и кракопреплитание,
                  ракийчичке,
                  светая мъченичичке,
                  алилуя !!!

                  И кракопреплитание
                  и във зидът удряние,
                  ракийчичке,
                  светая мъченичичке,
                  алилуя !!!

                  И във зидът удряние,
                  в милицию вкарвание,
                  ракийчичке,
                  светая мъченичичке,
                  алилуя !!!

                  Наздраве, банда !!! :-)
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • А,то телевизиите и аз ги гледам,ноооо - не пропускам и останалото!

                    Коментар


                    • Пфу, загледах се в пустите телевизии и изпуснах салатите... Наздраве!

                      Коментар


                      • А,колега 22,че салатите и мезето вече са изядени!Но - ракийка има още...в изобилие - наздраве на всички!

                        Коментар


                        • Наздраве, момчета... и момичета ако има!

                          Да сме живи и здрави. По-малко да се караме, а да гледаме напред! Животът е прекрасен... Наздраве, салатите готови ли са или вече сме на основното?

                          Коментар


                          • Цезар-е, хубаво си си сипал, а НАЗДРАВЕ! Импе, НАЗДРАВЕ и на теб!

                            Коментар


                            • А аз текилчичка - наздраве и на тебе, да.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Е,Импрераторе,аз съм си сипал ракийка - вишнева - не е лоша...Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X