IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ходили ли са Петков , Василев и Заков в казармата?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
    Като служил 2 години в редиците на БНА, мога спокойно да кажа че казармата е най-малоумното нещо на този свят. Добре че я махнаха, че не искам и синът ми да си губи времето при полуграмотни шапкари.
    Колкото до въпроса дали някой, който не е служил може да взима решения, свързани с оръжие, бих казал, че това е по-скоро плюс. Военните са ненадминати дебили и всякакви решение (далеч не само касаещи оръжията) трябва да им се забранят.
    Хора мислете преди да пишете и не се подавайте на емоции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Поразрових се в нета и прочетох доста за
      Кирил Петков
      Асен Василев
      Драгомир Заков

      Пише много за тези, какво и къде са учили в Харварт и незнам къде и какво са работили, но никъде не пише, че са ходили в казармата и от коя до коя година.

      Питам някой от вас знае ли нещо по въпроса.
      Бил ли му е някои от рях новобранец или старо куче.
      И ако се окаже, че никога бе са ходили в казармата и не са стреляли и т н.

      Нормално ли е, според вас, хора които никога не са докосвали оръжие, да решават въпроси на кого и кои трябва или не трябва да праща оръжие??????


      П.С. По-възрастните мъже в България знаят по онова време кои мъже не ходеха в казармата!
      Напълно излишни и неадекватни въпроси, темата е тъпа.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        Като служил 2 години в редиците на БНА, мога спокойно да кажа че казармата е най-малоумното нещо на този свят. Добре че я махнаха, че не искам и синът ми да си губи времето при полуграмотни шапкари.
        Колкото до въпроса дали някой, който не е служил може да взима решения, свързани с оръжие, бих казал, че това е по-скоро плюс. Военните са ненадминати дебили и всякакви решение (далеч не само касаещи оръжията) трябва да им се забранят.
        Не ти го пожелавам. Ни никого ,не го. Но ако, след време ти се получи проблем в рода. Си задай, все пак. въпроса:
        Що така? Дали, защото Аз не рабрах, на какво ме е научила казармата.

        П.П Военните са ясни. Проблемът ще възникне, когато осъзнаеш. на какво си научил сина си.

        Коментар


        • Като служил 2 години в редиците на БНА, мога спокойно да кажа че казармата е най-малоумното нещо на този свят. Добре че я махнаха, че не искам и синът ми да си губи времето при полуграмотни шапкари.
          Колкото до въпроса дали някой, който не е служил може да взима решения, свързани с оръжие, бих казал, че това е по-скоро плюс. Военните са ненадминати дебили и всякакви решение (далеч не само касаещи оръжията) трябва да им се забранят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            заков е одил
            През 2001 г. е награден със сертификат от Армията на Съединените американски щати за логистичната му подкрепа, в качеството му на наборен военнослужещ, на операция „Джойнт Гардиън“.

            Другите 2-ма със сигурност НЕ СА
            Да не е ходил в американската армия ?
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
              Джамбазки, баш патриота от ВМРО, дали е ходил в казармата? Баш военното министерство им беше харизано от мутрата!
              Не знаем. Ходил ли е? А ти?

              Коментар


              • Джамбазки, баш патриота от ВМРО, дали е ходил в казармата? Баш военното министерство им беше харизано от мутрата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  Ако мислехте толкова за бесарабските българи да бяхте отворили една тема да им изпратим С-300 да ги пази от крилатите ракети
                  Ходенето или не в казармата на тези тримата с какво ще помогне на бесарабските българи
                  Тези, които са ходили в казарма някакви свръх хора ли са
                  Аз по някаква случайност или не, съм ходил и не се сещам с нещо тези две години да са ме изградили като личност, по-скоро обратното
                  Това беше една институция за смачкване на личността, не знам как е сега, но не вярвам да се е променила
                  ... именно. Сам си противоречиш. Ако мислехме, за тях. Но се снишаваме, пред краварския натиск. А Ц-300, трябваше да им пратим, преди 5 години, най-малко. Не сега,
                  Last edited by RUBLA; 27.04.2022, 22:26. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                    Само ходили в казармата имат право да предлагат и решават? А жените ко ги праим? Или нов пример с Израел ще ми дадеш- там и жените служат задължително ?
                    Не само. Познавам много читави момчета, които не са ходили в казармата. Но масата от това поколение, са от тези убили Милен Цветков. Няма отговорност, няма замисляне. Такива сте, какво да правиш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP

                      Ясно, че бесарабските българи ги отписахме от националните ни интереси. Но вече се притеснявам, и за РСМ. Тоя е сложен, хептен да ни закопае,
                      Ако мислехте толкова за бесарабските българи да бяхте отворили една тема да им изпратим С-300 да ги пази от крилатите ракети
                      Ходенето или не в казармата на тези тримата с какво ще помогне на бесарабските българи
                      Тези, които са ходили в казарма някакви свръх хора ли са
                      Аз по някаква случайност или не, съм ходил и не се сещам с нещо тези две години да са ме изградили като личност, по-скоро обратното
                      Това беше една институция за смачкване на личността, не знам как е сега, но не вярвам да се е променила
                      Last edited by RUBLA; 27.04.2022, 22:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                        Мне. Да им отнемем правото да решават, че гей браковете са нещо нормално. И да им отнемем правото, да поругават българската история. Както да се научат, на отговорност.
                        П.П. В просперираща Швейцария, си има наборна служба, За псевдоевроеЙците.
                        Само ходили в казармата имат право да предлагат и решават? А жените ко ги праим? Или нов пример с Израел ще ми дадеш- там и жените служат задължително ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                          Младежите в България от години не ходят в казарма. А вече са женени някои, други в политиката. Искате да им отнемете правото да мислят и решават, защото не са мерили спалното с кибритена клечка ли?
                          Мне. Да им отнемем правото да решават, че гей браковете са нещо нормално. И да им отнемем правото, да поругават българската история. Както да се научат, на отговорност.
                          П.П. В просперираща Швейцария, си има наборна служба, За псевдоевроеЙците.
                          Last edited by SKP; 27.04.2022, 21:01.

                          Коментар


                          • Младежите в България от години не ходят в казарма. А вече са женени някои, други в политиката. Искате да им отнемете правото да мислят и решават, защото не са мерили спалното с кибритена клечка ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                              Поразрових се в нета и прочетох доста за
                              Кирил Петков
                              Асен Василев
                              Драгомир Заков

                              Пише много за тези, какво и къде са учили в Харварт и незнам къде и какво са работили, но никъде не пише, че са ходили в казармата и от коя до коя година.

                              Питам някой от вас знае ли нещо по въпроса.
                              Бил ли му е някои от рях новобранец или старо куче.
                              И ако се окаже, че никога бе са ходили в казармата и не са стреляли и т н.

                              Нормално ли е, според вас, хора които никога не са докосвали оръжие, да решават въпроси на кого и кои трябва или не трябва да праща оръжие??????


                              П.С. По-възрастните мъже в България знаят по онова време кои мъже не ходеха в казармата!
                              Приятел ти ходил ли си в казармата?За да отидеш в казармата минаваш три медицински комисии....Педали не вземат...та въпроса ти е безсмислен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                Поразрових се в нета и прочетох доста за
                                Кирил Петков
                                Асен Василев
                                Драгомир Заков

                                Пише много за тези, какво и къде са учили в Харварт и незнам къде и какво са работили, но никъде не пише, че са ходили в казармата и от коя до коя година.

                                Питам някой от вас знае ли нещо по въпроса.
                                Бил ли му е някои от рях новобранец или старо куче.
                                И ако се окаже, че никога бе са ходили в казармата и не са стреляли и т н.

                                Нормално ли е, според вас, хора които никога не са докосвали оръжие, да решават въпроси на кого и кои трябва или не трябва да праща оръжие??????


                                П.С. По-възрастните мъже в България знаят по онова време кои мъже не ходеха в казармата!
                                заков е одил
                                През 2001 г. е награден със сертификат от Армията на Съединените американски щати за логистичната му подкрепа, в качеството му на наборен военнослужещ, на операция „Джойнт Гардиън“.

                                Другите 2-ма със сигурност НЕ СА
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X