IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Били ли сме в болница без да знаем???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
    Здравейте
    От няколко дни се говори по медиите за хора които са били в болница без да знаят. Даже тези хора имат епикризи и назначено лечение, без да знаят за това.
    Един от тези хора е бил сегашния министър на здравеопазването.

    Въпроса ми е: Как всеки от нас може да провери дали е бил в болница без да знае?
    и още няколко въпроса
    Какво трябва да се направи ако се окаже , че е бил в болница без да знае?
    Къде трябва да се подаде жалба в полиция в здравна каса или ????
    Как може да разберем каква диагноза имаме?
    Може ли тази диагноза да ни навреди ако кандидатстваме за някаква работа.
    Има ли нашият бъдещ работодател достъп до тази информация и как???
    Май станаха много въпроси.

    Мисля, че един от въпросите е много резонно зададен: за кандидатстването за нова работа.

    Бъдещият (ти) работодател може да изиска от теб представянето на Медицинско свидетелство за конкретната работа. Този документ може да издаде Личният ти лекар, който, разбира се разполага с твоя здравен статус.
    Тук вече става интересно: АКО личният ти лекар няма данните от назначеното ти "болнично лечение" - нещата според мен излизат от контрол. Би трябвало Личният лекар да получи епикризите от проведеното лечение. Би трябвало да има достъп до проведеното лечение на своите пациенти.

    Ако Личният лекар няма такива данни - не зная как се тълкува подобен казус, но е доста интересно развитието му.

    Как може да рефлектира подобна ситуация върху назначен вече служител, без Личният лекар да знае действителното състояние на пациента? Много зависи от Работодателя, но... Работодателят най-често не е Едноличен търговец и, самият той (Работодателят) е длъжностно лице, от което може да зависи някакво производство, или дейност по реализиране на услуги... Нещата са доста овързани, когато почне да се търси отговорност...

    А как би рефлектирало върху НЕНАЗНАЧЕН по някакви причини на работата служител?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
      Здравейте
      От няколко дни се говори по медиите за хора които са били в болница без да знаят. Даже тези хора имат епикризи и назначено лечение, без да знаят за това.
      Един от тези хора е бил сегашния министър на здравеопазването.

      Въпроса ми е: Как всеки от нас може да провери дали е бил в болница без да знае?
      и още няколко въпроса
      Какво трябва да се направи ако се окаже , че е бил в болница без да знае?
      Къде трябва да се подаде жалба в полиция в здравна каса или ????
      Как може да разберем каква диагноза имаме?
      Може ли тази диагноза да ни навреди ако кандидатстваме за някаква работа.
      Има ли нашият бъдещ работодател достъп до тази информация и как???
      Май станаха много въпроси.
      Жалби за престъпления се подават в прокуратурата бе, “адвокатфилипова”

      Коментар


      • Никак не може. Иначе съм бил в болница, знам ама си бях вкъщи и то не веднъж. Само за очите 8 пъти и не ми дадоха и болничен борсуците от телк-а
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Били ли сме в болница без да знаем???

          Здравейте
          От няколко дни се говори по медиите за хора които са били в болница без да знаят. Даже тези хора имат епикризи и назначено лечение, без да знаят за това.
          Един от тези хора е бил сегашния министър на здравеопазването.

          Въпроса ми е: Как всеки от нас може да провери дали е бил в болница без да знае?
          и още няколко въпроса
          Какво трябва да се направи ако се окаже , че е бил в болница без да знае?
          Къде трябва да се подаде жалба в полиция в здравна каса или ????
          Как може да разберем каква диагноза имаме?
          Може ли тази диагноза да ни навреди ако кандидатстваме за някаква работа.
          Има ли нашият бъдещ работодател достъп до тази информация и как???
          Май станаха много въпроси.
          advokatfilipova.eu
        Working...
        X