IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕХНОЛОГИИ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Аз писах за Твоите Глупотевини. И "мнението на Мъск" не знаеш, щото, си байхуй. Приписваш на човека свои глупости и вярваш, че му пука от теб. А сам, си немпросто неграмотен, ами ТЕЖКО неграмотен. Доказано неведнъж. И не е ясно, що си нервен. Кога последно беше на дОхтур?

    Инвеститор в койни е Мъск. В Тесла решиха това. Пак си спал и не си разбрал.

    Проспал си и предходното изказване на Мъск за батерията пред акционерите МУ, което му отвори пътят на Мъск за пренасочването на 1.5 млрд. към койните.

    Опитваш се д."да спориш" с Мъск от позициите на пишеш във форум.... Той е милиардер, не забравяй това. И не бил измамник!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Грешиш - това е мнението на Мъск.

      А и ти, вместо да скачаш на Мъск и "да пишеш за глупотевините на Мъск" - по-добре е да последваш неговите действия...
      Аз писах за Твоите Глупотевини. И "мнението на Мъск" не знаеш, щото, си байхуй. Приписваш на човека свои глупости и вярваш, че му пука от теб. А сам, си немпросто неграмотен, ами ТЕЖКО неграмотен. Доказано неведнъж. И не е ясно, що си нервен. Кога последно беше на дОхтур?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Най-сетне, се развихри. А аз се бях притеснил, да не си умрЕл. За другите ти глупотевини, ще пиша после, сега ме чака една дама.

        Грешиш - това е мнението на Мъск.

        А и ти, вместо да скачаш на Мъск и "да пишеш за глупотевините на Мъск" - по-добре е да последваш неговите действия...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Ехааа! Пак си открил Америка!

          Никой дори не се е досетил за това!

          Ама ти - наистина ли до сега си спал? Когато се събуди - вече си "революционер-новатор"?

          ..................

          Надявам се, в "твоите" литиево-йонни - в многоклетъчните ОТНОВО да има сепаратори между електродите... Опссс - ама те горят и не се гасят, докато всичко не бъде изпепелено!

          Апропо - "ти залагаш" на многоклетъчните..., но аз не съм чувал да има едноклетъчни!!!
          ..................,

          Кръгла НУЛА от гледна точка на новости. Всичко, точно както и тръбичката..., а и топлата вода от Козлодуй, която ще отопляваЛА София - са неща, които се експлоатират от десетилетия..., "изобретателю", наш...

          Който прави нещо реално, не се опитва да прибира едни парички в нета и никой не го чува и вижда..., за разлика от самовеличаенето ти тук и отварянето на тема. след тема...

          Но не ти се бъркам в методите за прилапване на шараните. Убеден съм, че тук шарани няма!

          Препоръка: отвори си нова тема, с различен никнейм. Може нещо да изскочи отнякъде...
          Най-сетне, се развихри. А аз се бях притеснил, да не си умрЕл. За другите ти глупотевини, ще пиша после, сега ме чака една дама.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Безкорпусни акумулатори на базата на изцяло паралелно включени микромодули, позволяват тотално понижена пожароопасност, над 30% спад в цените на акумулаторите, помодулна замяна и лесна поддръжка капацитета и пробега на електромобилите съвместна работа на различни електрохимични системи в състава на една батерия и още, и още, и още.
            Made in Bulgaria.

            Ехааа! Пак си открил Америка!

            Никой дори не се е досетил за това!

            Ама ти - наистина ли до сега си спал? Когато се събуди - вече си "революционер-новатор"?

            ..................

            Надявам се, в "твоите" литиево-йонни - в многоклетъчните ОТНОВО да има сепаратори между електродите... Опссс - ама те горят и не се гасят, докато всичко не бъде изпепелено!

            Апропо - "ти залагаш" на многоклетъчните..., но аз не съм чувал да има едноклетъчни!!!

            ..................,

            Кръгла НУЛА от гледна точка на новости. Всичко, точно както и тръбичката..., а и топлата вода от Козлодуй, която ще отопляваЛА София - са неща, които се експлоатират от десетилетия..., "изобретателю", наш...

            Който прави нещо реално, не се опитва да прибира едни парички в нета и никой не го чува и вижда..., за разлика от самовеличаенето ти тук и отварянето на тема. след тема...

            Но не ти се бъркам в методите за прилапване на шараните. Убеден съм, че тук шарани няма!

            Препоръка: отвори си нова тема, с различен никнейм. Може нещо да изскочи отнякъде...



            Коментар


            • ...И, в момента, в който се появява и формацията, всички замръзват. А е пролет.
              Е, браво.

              Коментар


              • Безкорпусни акумулатори на базата на изцяло паралелно включени микромодули, позволяват тотално понижена пожароопасност, над 30% спад в цените на акумулаторите, помодулна замяна и лесна поддръжка капацитета и пробега на електромобилите съвместна работа на различни електрохимични системи в състава на една батерия и още, и още, и още.
                Made in Bulgaria.
                Last edited by Pyramid; 04.03.2021, 08:07.

                Коментар


                • Нещо интересно от Африка.
                   

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                    Темата е интересна и належаща, предложението супер. Но не виждам активност тук, а ще бъде готино да следим тенденциите на дневен ред.
                    Ми като видиш КоЙ е създал темата може да си обясниш липсата на активност.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Чудно ми е, защо - стане ли дума за технологии, веднага, се втренчвате в компании от вида. Технологиите са НАВСЯКЪДЕ и не е нужно да са "високи", за да са ефикасни, чисти и т.н. Примери да искаш.
                      Last edited by Pyramid; 19.02.2021, 13:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                        Темата е интересна и належаща, предложението супер. Но не виждам активност тук, а ще бъде готино да следим тенденциите на дневен ред.
                        заповядай

                        https://techxplore.com/news/2021-02-...g-gigabit.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                          Темата е интересна и належаща, предложението супер. Но не виждам активност тук, а ще бъде готино да следим тенденциите на дневен ред.
                          Понякога, въпросът с техологиите се политизира или се прехвърля на непазарна основа..ТОВА е донесло сериозни загуби, проблеми и кражби на ресурси.
                          Значи, молим модерацията да отвори подфорум „технологии”.
                          ...Да, ама не. Не отлепят. ТОВА са едни от ключовите аспекти в инвестициите но, модерацията...дори не знам, как да формулирам... си гледа в пъпа.
                          АБЕ, ХОРА, ВАЖНО Е. МОЛЯ ВИ, БЪДЕТЕ ГЪВКАВИ И СЪВРЕМЕННИ. Отворете подфорум „технологии”. Много и онтетесни неща ще се развият там.
                          (...Докато, в пъпа си, макс.вЪлна да намери човек)
                          Last edited by Pyramid; 11.10.2020, 07:27.

                          Коментар


                          • Темата е интересна и належаща, предложението супер. Но не виждам активност тук, а ще бъде готино да следим тенденциите на дневен ред.

                            Коментар


                            • ...ако можеш. Ако и да не можеш, пак кажи: Ако да - ОК, ясно. Ако ли не -защо?

                              Коментар


                              • bota156, по темата, подкрепяш ли или не подкрепяш отварянето на подфорум „ТЕХНОЛОГИИ” ? Абстрахирай се, моля, от прехвърчащите искри.

                                Коментар

                                Working...
                                X