IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕХНОЛОГИИ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чакай сега, Анди11: Остави го Импитеция. Нека да му видим предложенията. Какви технологии предлага, на какво са базирани, как смята да успеят.,.

    Коментар


    • ...ей го нА: Като опре до фактическо познаване на нещата, гюрултията стихва. Ама иначе, корназ...

      Коментар


      • Каква е разликата между притежаващите корпус и безкорпусните дискретни електронни елементи, според вас? Ако може, по-пълно но, в популярен стил, (тук няма да разработваме) тъй, щото да си дадем сметка за предимствата и недостатъците им? Слушам ви. ВСЯКА критика ще бъде оценена и съответно, взета под внимание.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          И защо не ни раздадеш на поддръжниците тук по някоя мильонка, я виж как привличаме инвеститори?

          Абе, не забелязвам такива усилия.

          Коментар


          • Според показаното досега ще трябват още десет години за батерията и още десет за пробивачката - общо двайсе, за да разбере измамнян че нищо няма да стане.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

              Абе' индиректно' ти само тръбичката си промотираш.мултиплеканите сондирания и батериите за тесла' сам разбираш и усещаш' че няма да се случат НИКОГАШ
              И ти какво знаеш за тях, че "сам съм разбирал"? Няма логика, правени са, за да бъдат изполвани.
              Last edited by Pyramid; 12.03.2021, 07:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Бедни ми, бедни Импитецие, пак бъл уваш. Она'а тема е заключена.Тръбичката си почива.Тук аз раздавам милиони. На умните.
                За вас няма. Вие ще седие и щв цъкате с език: Тц-тц-тц-тц-тц ! ! ! Въхъ. За нас пак няма.
                И защо не ни раздадеш на поддръжниците тук по някоя мильонка, я виж как привличаме инвеститори?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Бедни ми, бедни Импитецие, пак бъл уваш. Она'а тема е заключена.Тръбичката си почива.Тук аз раздавам милиони. На умните.
                  За вас няма. Вие ще седие и щв цъкате с език: Тц-тц-тц-тц-тц ! ! ! Въхъ. За нас пак няма.
                  Абе' индиректно' ти само тръбичката си промотираш.мултиплеканите сондирания и батериите за тесла' сам разбираш и усещаш' че няма да се случат НИКОГАШ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Ето пак въпросът към из
                    мамника

                    За какво търсиш десетки левове, за тръбичката ли?

                    Бедни ми, бедни Импитецие, пак бъл уваш. Она'а тема е заключена.Тръбичката си почива.Тук аз раздавам милиони. На умните.
                    За вас няма. Вие ще седие и щв цъкате с език: Тц-тц-тц-тц-тц ! ! ! Въхъ. За нас пак няма.

                    Коментар


                    • Ето пак въпросът към из
                      мамника

                      За какво търсиш десетки левове, за тръбичката ли?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Връщаме се към темата: Някой друг, дали тук предлага по-ефикасни технологии?
                        Явно, не. А така ми се "смеят", скърцайки зъби. Ха-ха-ха! Налага се периодично, да напомняме:
                        Който се смее последен, се смее най-добре.

                        Коментар


                        • Връщаме се към темата: Някой друг, дали тук предлага по-ефикасни технологии?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Общите приказки не ти помагат.

                            Дори не си направил проверка, дали "твоето" изобретение е свободно!

                            Майтапчия!
                            Лъжеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid
                              Предлагам, да се абстрахираме от безпаметния (същият,"безимен" а, на практика, БЕЗСМИСЛЕН бърборител) и, който има въпроси по същество, да контактува директно с автора. Т.е., с мен. Този долния "... умник", е обладан от мания да плещи и никаква полза от него, така че...

                              Така е: за теб ползата е никаква.

                              Някой може да намери рационалното в мненията ми.

                              Ако не - живи, здрави и "милионери"!

                              Коментар


                              • Не ти е възможно да знаеш много неща от Патентното право...

                                ... но се вижда, че ще натаманиш нещата по Горнооряховски...

                                Стига съм ти писал в темата (надявам се, от няколкото поста, останалите да са получили що-годе консултация)

                                Ти си ясен, от повече от 10 години. Друго, освен пари - трябва ли ти? Направи един списък тук, за да увеличиш мненията в темата.



                                Коментар

                                Working...
                                X