IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Първо ти отиди на училище, па тогава ела..

    Още не си проумял схемата:
    комунизъм=глад
    демокрация=справедлив живот

    аре бегай да умуваш..
    Са аз не съм фазан станал офицер.Училището което съм завършил е такова че ти там не ставаш дори за хигиенист

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Активите са били толкова, за колкото сме могли да ги продадем. А огромни губещи фабрики с остаряло оборудване реално не струват почти нищо.

      Тук в Белгия също има няколко хиляди хектари с подобни индустриални придприятия близо до Шарлероа. Изоставени, порутени, продъдедни чудовища... Имат по-скоро отрицателна стойност понеже са опасност за екологията. Та не ми е ясно щом на запад имат излишък от подобни "акотиви" защо ще дадат 80 млрд. за нашите.


      Ето тука едни снимки, които съм правил аз. Но за да придобиш идея за какно става дума трябва до отидеш там. Вървиш покрай реката около час и се разкрвиат нови и нови гледки на изоставени фабрики...

      [ATTACH=CONFIG]n3183392[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3183393[/ATTACH]
      Тия 80 млрд. бяха само за страницита на рОботническо Дело, за да се повдига духа на робите.
      Иначе колко струваше всичко и на каква цена бе "построено" бе казано от другаря пешо младенов още 89-та.
      НИЩО. НИХЦ. ЗЕРО.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        И москвича си има предимства пред беемвето (може да натовариш повече щайги). Ти кое би избрал груе?
        И затвора си има предимства пред свободата (особено за мързеливците и некадърниците или живелите цял живот в затвор). То кое би избрал груе?
        И кофата с лайна си има предимства пред кофата с мед (лепне по-малко ). Ти кое би избрал груе?
        Та пра си, не всичко е черно и бяло.....има и лайнянокафяво.
        Ма ти беемве ли караш.Така кажи бе човек....То кат излезеш на улицата веднага разбираш че всички дет карат немски коли са с диагнози

        Коментар


        • И москвича си има предимства пред беемвето (може да натовариш повече щайги). Ти кое би избрал груе?
          И затвора си има предимства пред свободата (особено за мързеливците и некадърниците или живелите цял живот в затвор). То кое би избрал груе?
          И кофата с лайна си има предимства пред кофата с мед (лепне по-малко ). Ти кое би избрал груе?
          Та пра си, не всичко е черно и бяло.....има и лайнянокафяво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            За пари ли, а, за много лииии
            Вероятно не си запознат, но в щатите има брутални репресии срещу комунисти (немалка част от тях евреи от Холивуд) - та толкова за свободата. Можеш да прочетеш и за отношението на същите тези демократични сащиани към местните жапонци (голямата част и родени там) - попрочети за какви концлагери иде реч и там. Пак можеш да прочетеш и за доктрините им за прочистването на Германия от немци, избиването с глад на около 1 милион немци веднага след войната, експериментите им с немски деца и т.н. Демокрация, баце Не всичко е черно-бяло
            Навсякъде има изкривявания на системите. Обаче едно постоянно нещо е човекопотока от бившия СССР блок навън. Еднопосочно.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

              И външния дълг е напълно необезпечен и далеч повече от 10 млрд долара....Забравил си обаче да уточниш,че онази икономика имаше активи за 80 млрд.долара,а сегашната има молове,бизнес-центрове все идеални условия за аутосорсинг (тази хубава дума ,която на български означава кражба на държавни средства).
              Активите са били толкова, за колкото сме могли да ги продадем. А огромни губещи фабрики с остаряло оборудване реално не струват почти нищо.

              Тук в Белгия също има няколко хиляди хектари с подобни индустриални придприятия близо до Шарлероа. Изоставени, порутени, продъдедни чудовища... Имат по-скоро отрицателна стойност понеже са опасност за екологията. Та не ми е ясно щом на запад имат излишък от подобни "активи" защо ще дадат 80 млрд. за нашите.


              Ето тука едни снимки, които съм правил аз. Но за да придобиш идея за какво става дума трябва до отидеш там. Вървиш покрай реката около час и се разкрвиат нови и нови гледки на изоставени фабрики... Та мисълта ми е, тия неща не струват нищо.
              Click image for larger version

Name:	Charleroi.jpg
Views:	1
Size:	57.6 КБ
ID:	3183392

              Click image for larger version

Name:	Charleroi2.jpg
Views:	1
Size:	59.1 КБ
ID:	3183393

              Last edited by Misho ILIEV; 30.03.2017, 10:51.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Груев, викаш разлики между двата лагера нямало особени.
                Дали ти убягва огромния човекопоток емигранти от соца към демокрациите, тези хорица вероятно са намерили няколко разлики?
                За пари ли, а, за много лииии
                Вероятно не си запознат, но в щатите има брутални репресии срещу комунисти (немалка част от тях евреи от Холивуд) - та толкова за свободата. Можеш да прочетеш и за отношението на същите тези демократични сащиани към местните жапонци (голямата част и родени там) - попрочети за какви концлагери иде реч и там. Пак можеш да прочетеш и за доктрините им за прочистването на Германия от немци, избиването с глад на около 1 милион немци веднага след войната, експериментите им с немски деца и т.н. Демокрация, баце Не всичко е черно-бяло
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Са кат им спрат социала ше видиш къде бягат.Хората бягат не заради демокрация комунизъм а за пари.Стига с тоя комунизъм ако си болен оди на лерар земи се разкарай от тука...
                  Първо ти отиди на училище, па тогава ела..

                  Още не си проумял схемата:
                  комунизъм=глад
                  демокрация=справедлив живот

                  аре бегай да умуваш..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Са кат им спрат социала ше видиш къде бягат.Хората бягат не заради демокрация комунизъм а за пари.Стига с тоя комунизъм ако си болен оди на лерар земи се разкарай от тука...
                    Значи признаваш, че при комунизЪма/социализЪма не е имало пари.....или поне пари с които да можеш да си купиш нещо.
                    Пак се налага да се съглася с теб.
                    Поредното доказателство в момента може да гледате на живо в най-богатата на петролни залежи страна в света. Там се налага да отскачат в обедната почивка до съседна Колумбия, да си купят баничка с айрян.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Не е имало бандюги като нашите, произведени от 50 годишен социализъм-крадене и убиване на воля.
                      Това е разликата - липсата на тотално объркан излишен, фалиргащ и подтиснически строй.

                      ...

                      Груев, викаш разлики между двата лагера нямало особени.
                      Дали ти убягва огромния човекопоток емигранти от соца към демокрациите, тези хорица вероятно са намерили няколко разлики?
                      Са кат им спрат социала ше видиш къде бягат.Хората бягат не заради демокрация комунизъм а за пари.Стига с тоя комунизъм ако си болен оди на лерар земи се разкарай от тука...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Ми явно в тази страна не е имало крадци убийци бандити.Там където няма престъпления няма и лагери и затвори.За съжаление във България днес са крайно необходими.
                        Не е имало бандюги като нашите, произведени от 50 годишен социализъм-крадене и убиване на воля.
                        Това е разликата - липсата на тотално объркан излишен, фалиргащ и подтиснически строй.

                        ...

                        Груев, викаш разлики между двата лагера нямало особени.
                        Дали ти убягва огромния човекопоток емигранти от соца към демокрациите, тези хорица вероятно са намерили няколко разлики?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          Пожелавам ти и ти да поемеш вината с мезетата, точно като боков. Точно какато ще се случи скоро с тоова лекенце зарков ли беше, дето се подиграваше в ефир, че "тормозел с други ченгета дедовците на някой". Той забавя, но не забравя.
                          Въх изплаши мъ са ши треби да одя на врачка да развили клетвата.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Груйчи бе нали и аз тва думам на тая бетонна глава ама она едно си знае едно си бае.Както се видя комунистите не попречиха нито на тока нито на компютрите.....Кво да ти разправям народа ги изхвърли отсекъде ама тия са кат хлебарките.....Ей за тва навремето са хранели прасетата с тях.
                            Пожелавам ти и ти да поемеш вината с мезетата, точно като боков. Точно какато ще се случи скоро с тоова лекенце зарков ли беше, дето се подиграваше в ефир, че "тормозел с други ченгета дедовците на някой". Той забавя, но не забравя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ами много просто - защото Норвегия е изключително ценен партньор във всяко едно отношение (твърде близо е до Русия и е сравнително лесно да блокира целия руски северен флот), на която и е простено дори колаборирането с нацистите по времето на ВСВ. Освен това страната е много рядко населена, разстоянията са огромни, по селата си се знаят, а голямата част от престъпленията просто не се разбират, че са извършени. Ще ти дам пример със Санданско-Петричкия регион след ПСВ - крепост на ВМРО - нулева престъпност за периода. Що? Ми щото, като стане нещо и човекО изчезнА или както са казвали тогава там - вземА го мечката (разбирай хората на ВМРО).

                              Толкоз за Норвегия - гледам, че сте забили на тема комунизъм и демокрация и пак абсолютизирате - нито единият режим е толкова мракобесен, нито пък другият е толкова перфектен. Имат си положителни страни и двата режима, имат си и отрицателни - имаше една книга (позабравил съм я вече от кой, мога да проверя), в която авторът (ингилизин) разглеждаше икономиките през ВСВ и беше стигнал до извода, че производственото усилие на диктатури като Русия и Нацистка Германия е по-високо от това на реално не воюващата на собствена територия САЩ и в пъти по-високо от това на другите реално воюващи като Англия или Франция, нещо, което няма как да се постигне при демокрация. Не харесам и другите залитания - с или без комунизъм, ние пак щяхме да се електрифицираме и урбанизираме, аккто сега с или без Боко Тиквуня пак ще ставаме по-добре година след година (дори и Корнелия да сложим начело или Ярешки), но това няма да е заради личните им качества, а защото има технически прогрес. от който сме неизбежна част, а като част от ЕС, сме като скачени съдове и неравенствата бавно ще се изглаждат. Поне докато го има ЕС, като се разпадне (рано или късно) ще ядем здраво бахура, защото съм убеден, че пак ще изберем грешния блок, към който да се присламчим...
                              Груйчи бе нали и аз тва думам на тая бетонна глава ама она едно си знае едно си бае.Както се видя комунистите не попречиха нито на тока нито на компютрите.....Кво да ти разправям народа ги изхвърли отсекъде ама тия са кат хлебарките.....Ей за тва навремето са хранели прасетата с тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Ми явно в тази страна не е имало крадци убийци бандити.Там където няма престъпления няма и лагери и затвори.За съжаление във България днес са крайно необходими.
                                И аз така мисля.
                                За да може там да пратим всички тези:
                                http://www.dnevnik.bg/sviat/2017/03/...ski/#comment-4

                                Коментар

                                Working...
                                X