IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    Съвсем се оливате с тези глупости... Аз не харесвам нито преди, нито сега, и считам, че няколко неща преди са били по-добре от сега, но цитираните са абсурдни. Чистота- че в моето детство зимата снега беше черен, а керемидите лятото- сиво-бели.. Образование- образование и идеология са абсолютен оксиморон, ако говорим за грамотността на средният общак преди нещата може да са били по-добре, но за хората с някакъв интелектуален капацитет просто е абсурдно. Развитие в родината преди и сега- ей богу...
    Аз ли се оливам?

    С това, че не плюя безумно и единствено бившия комунистически режим, забравяйки днешния какъв е?

    Има ли нормален човек в нормална държава, който в днешната мизерия да обвинява "неща" отпреди 30 години??
    И да търси отговорност от миналото??

    п.с....пиша какво е взело днешното развитие, но го сравнявам с днешната реалност на други места, а не с миналото
    Макар и сравнението с миналото да не е в днешна полза в тази сфера. Големите световни класици съм ги чела тогава, включително и заради училищно задължение и заради богати библиотеки. Идеологическото образование, явно мен и широк кръг от приятели не ги е засегнало.
    Днес промитите мозъци от някои либерални внушения за ценности и псевдо свободна социална среда в нета са масивно число

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение



      И да, псевдо-демокрацията отне много неща на много хора. Стойностни неща, като добро образование и развитие в родината им, чистота на околната среда, в буквалния и преносен смисъл на думата ...
      Съвсем се оливате с тези глупости... Аз не харесвам нито преди, нито сега, и считам, че няколко неща преди са били по-добре от сега, но цитираните са абсурдни. Чистота- че в моето детство зимата снега беше черен, а керемидите лятото- сиво-бели.. Образование- образование и идеология са абсолютен оксиморон, ако говорим за грамотността на средният общак преди нещата може да са били по-добре, но за хората с някакъв интелектуален капацитет просто е абсурдно. Развитие в родината преди и сега- ей богу...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        За мен грижа не бери в отлично финансово и материално положение съм и съм здрав за което благодаря на Бог.
        Един голям лайк от мен )

        Мъдрите хора, винаги умеят да благодарят!
        На една по-висша сила, а не разни преходни правителства и съюзи...

        Коментар


        • За псевдодемокрацията си права. Аз го наричам посткомунизъм, щото същите отрепки са си на власт.
          За "доброто образование" може да спорим цяла вечер. А и сега можеш да получиш такова на всякъде по света...дори наистина безплатно (Германия примерно), а не платено за сметка на мизерни заплати на родителите ми.
          За "развитие" си забравила да споменеш САМО в "родината" и САМО където реши партията да те разпредели и САМО до колкото си верен партиен кадър!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


            Е....няКОЙ му викат и г-н Борисов, други байХой, но и Бог съм чувал да му казват подмазвачите.

            П.П. А че е временно....в смисъл до следващата оставка...така е.
            Борисов не ме интересува ти мое му викаш как си искаш.Не се дръвчи щото си в ръцете му на Бога имам впредвид....Пред него само смирение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              Е на няКОЙ демокрацията им отнела нещо, та са готови веднага да и теглят един шут и да се присъединим, към братски сесесесер, туркие или северна корея, където нищо, никога няма да им бъде отнето.
              С тази извадена от контекста фраза, Герб успя последните седмици пак да влезе в стихията си на анти-комунистическо говорене.
              Комунисти говорят за антикомунизъм.
              Погледни българските банки със собственици около кой кръг са?

              Май не съзнаваш, че допълнителните % за Герб бяха точно от дясно гласуващите, които иначе не харесват мутренската олигархия там?

              И да, псевдо-демокрацията отне много неща на много хора. Стойностни неща, като добро образование и развитие в родината им, чистота на околната среда, в буквалния и преносен смисъл на думата ...
              Но, както казва Чърчил, по-доброто още не е познато. Чакаме го...
              Last edited by съни(тя); 30.03.2017, 17:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Това което съм постигнал е благодарение на Бог той ми е дал всичко за временно ползване.От ЕС само простотии за страната ни....това закрии онова унищожи това приватизирай докато не остана нищо

                Е....няКОЙ му викат и г-н Борисов, други байХой, но и Бог съм чувал да му казват подмазвачите.

                П.П. А че е временно....в смисъл до следващата оставка...така е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Да, благодарение на нас българите, висите на гърба на бюджета с вашите "права" и интеграции.. В Гърмен ли си?
                  Къш бе мангал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Значи ДОРИ и ти си добре и в "отлично финансово и материално положение"!!!!! Еми що рипаш против ЕС тогава?
                    Това което съм постигнал е благодарение на Бог той ми е дал всичко за временно ползване.От ЕС само простотии за страната ни....това закрии онова унищожи това приватизирай докато не остана нищо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      За мен грижа не бери в отлично финансово и материално положение съм и съм здрав за което благодаря на Бог.
                      Да, благодарение на нас българите, висите на гърба на бюджета с вашите "права" и интеграции.. В Гърмен ли си?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        За мен грижа не бери в отлично финансово и материално положение съм и съм здрав за което благодаря на Бог.
                        Значи ДОРИ и ти си добре и в "отлично финансово и материално положение"!!!!! Еми що рипаш против ЕС тогава?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                          За теб не се съмнявам, че е кофти....Свиквай
                          За мен грижа не бери в отлично финансово и материално положение съм и съм здрав за което благодаря на Бог.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Ми то лошото е че в момента сме в братския ЕССР много по зле от истинския
                            За теб не се съмнявам, че е кофти....Свиквай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                              Е на няКОЙ демокрацията им отнела нещо, та са готови веднага да и теглят един шут и да се присъединим, към братски сесесесер, туркие или северна корея, където нищо, никога няма да им бъде отнето.
                              Ми то лошото е че в момента сме в братския ЕССР много по зле от истинския

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                                Стига с медийните мантри на Герб!
                                Никой не е заявявал подобно нещо и няма как да се случи
                                Тук виреят, не просто про-европейски правителства, а такива изцяло зависими от евро бюрокрацията
                                Погледни ни външната политика последните години
                                Е на няКОЙ демокрацията им отнела нещо, та са готови веднага да и теглят един шут и да се присъединим, към братски сесесесер, туркие или северна корея, където нищо, никога няма да им бъде отнето.

                                Коментар

                                Working...
                                X