IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стрелбата по американския конгресмен вчера, показва методите и действията на обсебените от левичарството.
    На практика в момента в света се разиграва повторение на събитията от опитите за налагане на глобален комунизъм в началото на 20 век.
    Насилствено и чрез репресии, с тази разлика, че в момента глобалистите и целия медиен апарат съдейства за тази трансформация.

    Прът в колелото на това безумия ще сложи единствено незапомнения библейски икономически срив, който предстои!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Една интересна статия - за САЩ

      http://www.justfacts.com/nationaldebt.asp


      А пък тази картинка казва почти всичко що има масово олевяване




      ТОВА ли обяснява проф. Р.Улф?

      Коментар


      • Една интересна статия - за САЩ

        http://www.justfacts.com/nationaldebt.asp


        А пък тази картинка казва почти всичко що има масово олевяване





        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Точно.
          Но не забравяй, че и на теб ще ти е нужна виза дори и за Плевен. Идилия ти казвам.
          За Плевен не позна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            ОК, виждам, че тегли все в една посока . Щом си толкова добре информиран, можеш да сезираш "компетентната прокуратура" или "органите на реда".
            Че защо аз? То на вас там не ви дреме какво става, та опряхте до мен?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • ОК, виждам, че тегли все в една посока . Щом си толкова добре информиран, можеш да сезираш "компетентната прокуратура" или "органите на реда".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                Криминогенният фактор във всеки град си има ...хм любими райони, където се събира, така да се каже. Там около лъвовия и нагоре до пиротска винаги си е било, нещо като централно гето, мноооого преди бежанци, че и цигани да залеят града.
                Радвам че, че сме на едно мнение относно спазването на законите...от всички.
                Ся, криминогенния фактор май доста се е разнообразил последните три години предимно с по-мургави и не говорещи български елементи.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Нямам против каквито и да са. Стига да спазват законите. Чувам, че в София е опасно да излезеш вечер в района на халите и женския пазар. Така било от две-три години. Каква е причината?
                  Криминогенният фактор във всеки град си има ...хм любими райони, където се събира, така да се каже. Там около лъвовия и нагоре до пиротска винаги си е било, нещо като централно гето, мноооого преди бежанци, че и цигани да залеят града.
                  Радвам че, че сме на едно мнение относно спазването на законите...от всички.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                    Човече, ходил ли си в Пловдив? Аз съм израстнал там. Не можеш да кажеш кой е турчин, кой българин, евреин, арменец, циганин, че и руснак и украинец напоследък. Не ми говори за междуетнически конфликти, те винаги се възпламеняват от ВЛАСТТА - справка шовинистите на милошевич или туджман при комшиите, потискането на кюрдите от турската власт при другите съседи, т.н. "възродителен процес" у нас, преди който аз като дете дори не съм забелязвал кой е с турски/мюсулмански произход и кой не.
                    Нямам против каквито и да са. Стига да спазват законите. Чувам, че в София е опасно да излезеш вечер в района на халите и женския пазар. Така било от две-три години. Каква е причината?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Бе може и да не сме на сейм пейдж, но както се казва, крушката си има опашка.
                      Помня че има някакви правила за бежанците в които при война граничните държави трябва да приемат бежанци. Това е правилно от хуманитарна гледна точка. Но също си спомням, че се правеха по границите бежански лагери и бежанците живеят там до приключване на конфликта.
                      А сега какво е? Разхождат се през границите като че ли въобще няма такива. Какво е това? И то се разхожда всякаква сган! Нито ги знаеш кви са, нищо!
                      Ако се абстрахираш от мащаба, в една държава, в един град, квартал, жилищен блок, правилата са еднакви. Ако тумба негри счупят вратата на входа и тръгнат да търсят празен апартамент, какво ще направите? Въпроса е реторичен, но екстраполирай върху квартала, града, държавата... Европа...

                      ​​​​​​Това което подкрепяш, може да доведе до промяна на етническия модел в държавата. А да видиш колко лесно пламва междуетнически конфликт...

                      ​​​​​​
                      Човече, ходил ли си в Пловдив? Аз съм израстнал там. Не можеш да кажеш кой е турчин, кой българин, евреин, арменец, циганин, че и руснак и украинец напоследък. Не ми говори за междуетнически конфликти, те винаги се възпламеняват от ВЛАСТТА - справка шовинистите на милошевич или туджман при комшиите, потискането на кюрдите от турската власт при другите съседи, т.н. "възродителен процес" у нас, преди който аз като дете дори не съм забелязвал кой е с турски/мюсулмански произход и кой не.

                      Коментар


                      • За преминаването на граница, искане и даване на статут на бежанец и/или постоянна виза също си има ззакони. Аз съм ЗА те да се спазват и не оправдавам преминаването на всеки от всякъде, когато и както му скимне, както НЕ ОПРАВДАВАМ и "ловът на бежанци" от динковци.
                        Защо това го няма в една Германия примерно? Ами просто институциите си вършат работата....и спрямо кандидат динковците включително.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Ти май не разбираш...или се правиш, че не разбираш.
                          Мангалите ВЕЧЕ са ти ги натресли...същите тия дето е трябвало да искат документи за собственост, за месторабота, за платени данъци, за среда на живот на децата на мангалите.

                          А сега просто се изпълнява решение за даване на статус на 2 (ДВАМА) женени, хетеросексуални сирийци....и мачовците от елинпелин скачат да ги покръствали и тричали!
                          Диви, балкански животни сър.
                          Бе може и да не сме на сейм пейдж, но както се казва, крушката си има опашка.
                          Помня че има някакви правила за бежанците в които при война граничните държави трябва да приемат бежанци. Това е правилно от хуманитарна гледна точка. Но също си спомням, че се правеха по границите бежански лагери и бежанците живеят там до приключване на конфликта.
                          А сега какво е? Разхождат се през границите като че ли въобще няма такива. Какво е това? И то се разхожда всякаква сган! Нито ги знаеш кви са, нищо!
                          Ако се абстрахираш от мащаба, в една държава, в един град, квартал, жилищен блок, правилата са еднакви. Ако тумба негри счупят вратата на входа и тръгнат да търсят празен апартамент, какво ще направите? Въпроса е реторичен, но екстраполирай върху квартала, града, държавата... Европа...

                          ​​​​​​Това което подкрепяш, може да доведе до промяна на етническия модел в държавата. А да видиш колко лесно пламва междуетнически конфликт...

                          ​​​​​​
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Тия капепета ше важат и са софиянци ше е нещо кат шенген.Ше напускат София само след покана или виза
                            Точно.
                            Но не забравяй, че и на теб ще ти е нужна виза дори и за Плевен. Идилия ти казвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Ето математика вече смята за правилно, варненци да не пускат на плажа никой друг, както и софиянци да направят капепета на цариградко и владая и с автомати да се охраняват от пазарджиклии и перничани. И така до пълен феодализъм и "зачитане мнението на местното население". Оффф абе кво ли се разправям.
                              Тия капепета ше важат и са софиянци ше е нещо кат шенген.Ше напускат София само след покана или виза

                              Коментар


                              • Ето математика вече смята за правилно, варненци да не пускат на плажа никой друг, както и софиянци да направят капепета на цариградко и владая и с автомати да се охраняват от пазарджиклии и перничани. И така до пълен феодализъм и "зачитане мнението на местното население". Оффф абе кво ли се разправям.

                                Коментар

                                Working...
                                X