IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Геополитика

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Новината на деня е, че Турция ще помага на България за бежанците. Да се смея ли, да плача ли? Позор!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      Не знам, но ако наистина си в Германия, както твърдиш, щеше да знаеш, че стандартната пенсионна възраст тук също е 67 години. От което следва, че намекът за увеличаване на възрастта за пенсиониране в България е ... как да се изразя ... елементарен и лицемерен и с нищо не се отличава от останалите ти включвания.
      Най добре да увеличат двойно вноските а възрастта да стане 70 години.Нали са работни да ги таковам у тъпите шваби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        Не знам, но ако наистина си в Германия, както твърдиш, щеше да знаеш, че стандартната пенсионна възраст тук също е 67 години. От което следва, че намекът за увеличаване на възрастта за пенсиониране в България е ... как да се изразя ... елементарен и лицемерен и с нищо не се отличава от останалите ти включвания.
        - Къде това "тук"? И откъде накъде "също"? "Също" с кое, къде, как? Някои, като се засилите, ставате като зайците-напият ли се, "не си знаят силата".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
          Не ми се налага да ти преживявам смешния устрем Без друго питанията ти обичайно се посрещат със стена от игнор или с подигравки , та ще си правя включванията, както и когато ми скимне в същия дух ...
          "Стената от игнор или подигравки" е "привилегия" на самоприспалите се та, може да не се туряш за Великата Мечка, налЭ. Знаем се.

          Коментар


          • Гнет кредитов растет на фоне снижения бедности


            Доходов более трети домохозяйств, выплачивающих ипотеку или потребительский кредит, хватает только на еду, следует из совместного мониторинга РАНХиГС, ИЭП имени Егора Гайдара, Всероссийской академии внешней торговли Минэкономики и Ассоциации инновационных регионов России. Самыми распространенными являются выплаты домохозяйств по потребительским кредитам (36%), еще 14% — по долгам перед родственниками и знакомыми, 9% — по ипотеке, 2% — по микрозаймам. Выплаты по ипотечным и кредитным займам чаще встречаются у домохозяйств с детьми — 14% и 46% соответственно.





            http://kommersant.ru/doc/3053368


            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              херцлих добре дошла
              Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Следващия път моля да го преживееш сама без да ме информираш
              Последно?
              Все тая, не се затормозявай ...
              Yeah

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Не ми се налага да ти преживявам смешния устрем Без друго питанията ти обичайно се посрещат със стена от игнор или с подигравки , та ще си правя включванията, както и когато ми скимне в същия дух ...
                херцлих добре дошла

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Определено съм в германия и знам много добре колко е възрастта за пенсиониране. Питането беше към информ/ иванчо на тази тема/ тъй като той се кефеше че в русия е станало/или ще стане 63г. Та питането ми беше в колко е сега в бг и къде сме ние спрямо руснаците
                  Искрено съжалявам , ако с нещо съм обидил нежната ти душа. Следващия път моля да го преживееш сама без да ме информираш

                  Не ми се налага да ти преживявам смешния устрем Без друго питанията ти обичайно се посрещат със стена от игнор или с подигравки , та ще си правя включванията, както и когато ми скимне в същия дух ...
                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                    Не знам, но ако наистина си в Германия, както твърдиш, щеше да знаеш, че стандартната пенсионна възраст тук също е 67 години. От което следва, че намекът за увеличаване на възрастта за пенсиониране в България е ... как да се изразя ... елементарен и лицемерен и с нищо не се отличава от останалите ти включвания.
                    Определено съм в германия и знам много добре колко е възрастта за пенсиониране. Питането беше към информ/ иванчо на тази тема/ тъй като той се кефеше че в русия е станало/или ще стане 63г. Та питането ми беше в колко е сега в бг и къде сме ние спрямо руснаците
                    Искрено съжалявам , ако с нещо съм обидил нежната ти душа. Следващия път моля да го преживееш сама без да ме информираш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      A бе вярно ли е че в бг направили възрастта 67 години за мъжете
                      Не знам, но ако наистина си в Германия, както твърдиш, щеше да знаеш, че стандартната пенсионна възраст тук също е 67 години. От което следва, че намекът за увеличаване на възрастта за пенсиониране в България е ... как да се изразя ... елементарен и лицемерен и с нищо не се отличава от останалите ти включвания.
                      Yeah

                      Коментар


                      • [QUOTE=Inform;1060018123]Кудрин считает неизбежным повышение пенсионного возраста

                        A бе вярно ли е че в бг направили възрастта 67 години за мъжете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Чета че Ердоган и Путин ще строят Турски поток и АЕЦ.Турски поток слага край на транзита на газ през България а АЕЦ в Турция слага край на износът на ток.Така че всички които обичат ЕС и САЩ могат да са доволни..И Белене няма да строим Путин ще протака все пак това са пет милиона лихва на месец...Ама Боци е ларж само как спря корумпираните руснаци.А днес научавам че Путин много финно се е избазикал с Рошко Кримски Буци и нашенските тапири радетели за ЕС и НАТО.
                          Много си "навътре" в "нещата"... Пу да не би да си пие кефира в павликенския хоремаг?
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Чета че Ердоган и Путин ще строят Турски поток и АЕЦ.Турски поток слага край на транзита на газ през България а АЕЦ в Турция слага край на износът на ток.Така че всички които обичат ЕС и САЩ могат да са доволни..И Белене няма да строим Путин ще протака все пак това са пет милиона лихва на месец...Ама Боци е ларж само как спря корумпираните руснаци.А днес научавам че Путин много финно се е избазикал с Рошко Кримски Буци и нашенските тапири радетели за ЕС и НАТО.
                            Споко бе,черното каубой не се е изходило още по въпроса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Чета че Ердоган и Путин ще строят Турски поток и АЕЦ.Турски поток слага край на транзита на газ през България а АЕЦ в Турция слага край на износът на ток.Така че всички които обичат ЕС и САЩ могат да са доволни..И Белене няма да строим Путин ще протака все пак това са пет милиона лихва на месец...Ама Боци е ларж само как спря корумпираните руснаци.А днес научавам че Путин много финно се е избазикал с Рошко Кримски Буци и нашенските тапири радетели за ЕС и НАТО.
                              От друг форум, Буци иска да прай ЮП без паре, без м@де и без газ

                              Коментар


                              • Кудрин считает неизбежным повышение пенсионного возраста

                                Кудрин полагает, что повышать пенсионный возраст можно постепенно, например, в диапазоне от шести до 16 лет, до 63 лет и мужчинам, и женщинам, и делать это по полгода в год. «Конечно, за это время ситуация на рынке труда будет меняться. С точки зрения демографического тренда у нас будет уменьшаться количество работающих», – предупредил он.





                                http://www.vedomosti.ru/economics/ne...in-pensionnogo

                                Коментар

                                Working...
                                X