IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Курс по финансов анализ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
    много университети имат онлайн курсове дето са безплатни, лекциите са под формата
    на видео, има задачи за домашно и тестове за изпит
    разгледай coursera i edex
    Ако разровиш в youtube има много курсове и лекции на големи професори от престижните световни университети. Информация има, само да ти се чете и гледа

    Коментар


    • много университети имат онлайн курсове дето са безплатни, лекциите са под формата
      на видео, има задачи за домашно и тестове за изпит
      разгледай coursera i edex
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        у нас давам такива курсове
        и аз .ефтино вземам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
          Интересува ме Финансов и кредитен анализ.
          Кредитен анализ...
          Тва аз го разбирам, като анализ на кредитоспособността на евентуален кредитополучател.
          Ако е физ.леце, анализ, общозето няма. Просто проверка на доходите, задължения, евентуално обезпечение и малко друга бумащина.
          При Юр. леце, нещата значително се усложняат. Това ще дойде корпоративен анализ.
          На държавно ниво (облегацеонни емисиЙ, мостове и прочее), става съвсем батак (В смисъл, че са МНОООО по обем и специфики показателе, коит влияят..)
          тА, продължаваш да не формулираш ЯСНО, в КАКВО искаш да задълбаеш.
          ЧЕТИ. (ако си студент(ка))
          Учебници в днешно време БОЛ.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
            Интересува ме Финансов и кредитен анализ.
            у нас давам такива курсове
            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
              Много ми помогна
              Еми като разбереш за какво наистина става въпрос, тея измислени финансови тъпотии са излишни, въпрос на време е да падне палатката

              "Let me issue and control a nation's money and I care not who writes the laws." Mayer Amschel Rothschild (1744-1812), founder of the House of Rothschild.
              Last edited by michaelis12; 19.08.2015, 11:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Тва, червеното какво ще рече ?
                Коко ща аналЕзираш ?
                Че така малко (доста) общо ше доде...
                Интересува ме Финансов и кредитен анализ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                  Здравейте, някой може ли да препоръча къде да се запише човек на курс по финансов анализ. Благодаря ви предварително.
                  Тва, червеното какво ще рече ?
                  Коко ща аналЕзираш ?
                  Че така малко (доста) общо ше доде...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Много ми помогна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                      Здравейте, някой може ли да препоръча къде да се запише човек на курс по финансов анализ. Благодаря ви предварително.
                      не ти треа и без тва всичко се печати от въздуха ....

                      97% Owned - Economic Truth documentary - Queuepolitely cut
                      https://www.youtube.com/watch?v=XcGh1Dex4Yo

                      Коментар


                      • Курс по финансов анализ?

                        Здравейте, някой може ли да препоръча къде да се запише човек на курс по финансов анализ. Благодаря ви предварително.
                      Working...
                      X