IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бизнес списания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MVenzy Разгледай мнение
    До човека, който иска темата да се заключи: Толкова ли е трудно, когато нямаш мнение и/или коментар по дадена тема, просто да НЕ коментираш нищо? Пробвай, по-добрият вариант е!
    То не е трудно да видиш, че в случая имам мнение и съм го написал
    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

    Коментар


    • Цар Симеон, благодаря за поправката, не знам как съм го изтървал...
      До човека, който иска темата да се заключи: Толкова ли е трудно, когато нямаш мнение и/или коментар по дадена тема, просто да НЕ коментираш нищо? Пробвай, по-добрият вариант е!

      Коментар


      • Harvard Business Review, the economist, Business New Europe ( best on East Europe), deutsche, goldman, merryll, barclays Research

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
          Е, то е ясно - печелившо

          ПП: Тема за заключване отвсякъде! В Интернет да питаш, "Кое списание...", "Кой вестник...". Абе толкова ли е сложно да се спре пускането на теми под 100 поста - въпрос на два реда код...
          FX, а как ще се набират тези 100 поста, ако ги заключат в началото?

          Ники, голям си "бате", само се чудя откъде ги помниш тези заглавия от началото на 90-те

          МВензи, я си прочети поста и виж дали не липсва някое сказуемо или нещо друго. На мен темата ми харесва, защото като представител на старото поколение обичам да чета на хартия и имам голям проблем с намирането на качествени четива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
            Какво пък бизнес списание е това Ерос?
            За първи път чувам за него...
            ECONOMICS, RESEARCH. OPPORTUNITY, SETTLEMENT

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Какво пък бизнес списание е това Ерос?
              За първи път чувам за него...
              Е, то е ясно - печелившо

              ПП: Тема за заключване отвсякъде! В Интернет да питаш, "Кое списание...", "Кой вестник...". Абе толкова ли е сложно да се спре пускането на теми под 100 поста - въпрос на два реда код...
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                Eros
                Какво пък бизнес списание е това Ерос?
                За първи път чувам за него...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MVenzy Разгледай мнение
                  Здравейте! Нека всеки, които иска сподели какви списания свързани с бизнес, икономика и други в тази сфера!
                  От мен Forbes и Мениджър.
                  Eros

                  Коментар


                  • Бизнес списания

                    Здравейте! Нека всеки, които иска сподели какви списания чете свързани с бизнес, икономика и други в тази сфера!
                    От мен Forbes и Мениджър.
                    Last edited by MVenzy; 18.08.2015, 17:19.
                  Working...
                  X