IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся инвеститор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Търся инвеститор
    Хайде, колега, какво стана? Намери ли някого, или да ти посоча неколцина "активисти"?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
      + 1..... Жалко нали! Прекалено се комерсиализира форума,... все по рядко се усещат коментари пълни със съдържание ( дори и между редовете да се стараеш да четеш) ... Ми ще четем още известно време и....
      Трябва с голямо въбражение да четеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
        + 1..... Жалко нали! Прекалено се комерсиализира форума,... все по рядко се усещат коментари пълни със съдържание ( дори и между редовете да се стараеш да четеш) ... Ми ще четем още известно време и....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Учудва ли те? Мен вече не ме.
          + 1..... Жалко нали! Прекалено се комерсиализира форума,... все по рядко се усещат коментари пълни със съдържание ( дори и между редовете да се стараеш да четеш) ... Ми ще четем още известно време и....

          Коментар


          • Учудва ли те? Мен вече не ме.

            Коментар


            • Хаха! Съвсем различно се оказа съдържанието на темата от това, което предполагах, че ще прочета )

              Коментар


              • Ха- ха, на стари краставичари, краставици продава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lord1 Разгледай мнение
                  Търся инвестиция за няколко YEB сайта .

                  .....кво? за кви сайтове?
                  това май се викаше Website
                  Скъпа Обергрупенфюрер - C'Est La Vie!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Aбе не си струва, ама човака казва че ще бъдат три сайта, той щял да направи всичко, имал няколко стотака...

                    Ами да кажа че нормален "визибъл" хостинг е $7-10 на месец, а домейн струва същите пари годишно,
                    Така че тия "няколко стотака" поне за две години ще стигнат.

                    Обаче ако може да земе едни 1500 лева, що не?
                    Яко хахаха, направо го разби, не разбирам такива хора- иска пари а идеята му никаква, по точно като на циганите от едно време

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Доста неуспешен опит.... Не вярвам дори и някои балък да се върже. Как знаеш ,че парите се възвръщат бързо, какъв ти е опита? Ако си в този бизнес би трябвало да нямаш проблем да извадиш 1500 лв.
                      Aбе не си струва, ама човака казва че ще бъдат три сайта, той щял да направи всичко, имал няколко стотака...

                      Ами да кажа че нормален "визибъл" хостинг е $7-10 на месец, а домейн струва същите пари годишно,
                      Така че тия "няколко стотака" поне за две години ще стигнат.

                      Обаче ако може да земе едни 1500 лева, що не?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lord1 Разгледай мнение
                        Търся инвестиция за няколко YEB сайта . НЕ ТЪРСЯ СПЕЦИАЛИСТ ИЛИ ПРОГРАМИСТ , просто се нуждая от инвестиция.

                        Разполагам с хора който ще рекламират в сайтовете ни. Допълнителни приходи ще има и от поръчители те на тях.

                        Всичко се разделя 50/50 . Парите се възвръщат за кратко време , има и шанс за прогресиране в тази сфера.

                        Това е едно сравнително евтино , лесно и доходно занимание , което не изисква много , а възнаграждава много.Ако имате фирма или свой бизнес и не сте го развили онлайн . Аз ще го направя !

                        http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D...BE%D1%82%D1%80 ето това е и обявата , ако има някой интерес
                        Доста неуспешен опит.... Не вярвам дори и някои балък да се върже. Как знаеш ,че парите се възвръщат бързо, какъв ти е опита? Ако си в този бизнес би трябвало да нямаш проблем да извадиш 1500 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Na времето циганите от едно русенско село така клатеха балъците- само че ти сега се опитваш със сайтове, а те го правеха с лагери- отвори се бате фирма,купи от мен лагерите и после ги продай пак на мен, само че през фирмата си, аз има на кого да ги препродам с печалба за двамата.
                          А да правиш смартфони, да развиваш фирма за недвижими имоти/ какво беше още/ да вкарваме коли от германия или белгия или холандия, там са без пари, не щеш ли
                          Подозираш ли, че е онзи ...fearlessss?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lord1 Разгледай мнение
                            Търся инвестиция за няколко YEB сайта . НЕ ТЪРСЯ СПЕЦИАЛИСТ ИЛИ ПРОГРАМИСТ , просто се нуждая от инвестиция.

                            Разполагам с хора който ще рекламират в сайтовете ни. Допълнителни приходи ще има и от поръчители те на тях.
                            Na времето циганите от едно русенско село така клатеха балъците- само че ти сега се опитваш със сайтове, а те го правеха с лагери- отвори се бате фирма,купи от мен лагерите и после ги продай пак на мен, само че през фирмата си, аз има на кого да ги препродам с печалба за двамата.
                            А да правиш смартфони, да развиваш фирма за недвижими имоти/ какво беше още/ да вкарваме коли от германия или белгия или холандия, там са без пари, не щеш ли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lord1 Разгледай мнение
                              Още нищо не съм започнал тъй , като са ми нужни средства да закупя УЕБ сайтовете със който да реализирам проекта.
                              Чакай сега: Българинът е извънредно ..."консервативен", да не кажа "еснафски" настроен. Той на вече започнати проекти не поема, ти...Ако "си отделил няколко стотака", вземи си първом най-скромен хостинг, започни да навързваш функционалности, една по една и, когато някой ти зададе подобни въпроси, ще изглеждаш много по-привлекателен, напреднал и т.н. Препоръката ми е такава а ти-само ако искаш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lord1 Разгледай мнение
                                Още нищо не съм започнал тъй , като са ми нужни средства да закупя УЕБ сайтовете със който да реализирам проекта.
                                Домейните принадлежат на някой друг?
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X