IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България - Империя, Царство или ...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    добра журналистика...
    Кои са твоите днешни примери за такава?

    Коментар


    • Еее развалихте на Бог Маранди темата...спря да пише в нея...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
        Кандидка , ти си от типа на гадните училищни досадници дето не разбират от добро , после я ориташ гадината , пък тя продължава от земята да плюе...кво да го правиш такъв!
        Я по-добре прост и доволен, нъл тъй... га ш'ти свалат тоя фашиски постер в централата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Псевдосемиотиката на другарите Томов и Иванов вървеше преди 20-25 години. Сега е просто логорея... Ей го сега диментиралия Иванов забъркал някаква отвара от уж факти и тук някви лелки ще ми обясняват какво било добра журналистика... Ми аз мога да те удавя в такива факти, ама не е достатъчно да ги объркаш в такъва салата, трябва и идея, а идеята на другаря Иванов е просто да те удави в това лошо сглобено експозе от всеизвестни факти... ми не става, давят се неуките...

          Поредната кофти инвестиция на Исаков...
          Кандидка , ти си от типа на гадните училищни досадници дето не разбират от добро , после я ориташ гадината , пък тя продължава от земята да плюе...кво да го правиш такъв!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Ми ти можеш и аз мога, но "козата си сака пръч.".....
            Козата колкото и да се опитва да имитира няма да стане Умберто Еко... което не пречи на козата Иванов да се пробва на дърти години... а всъщност работата и винаги е била да чете новините зад кадър... тая коза толкова може, де...
            Last edited by kandid; 12.07.2015, 22:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Псевдосемиотиката на другарите Томов и Иванов вървеше преди 20-25 години. Сега е просто логорея... Ей го сега диментиралия Иванов забъркал някаква отвара от уж факти и тук някви лелки ще ми обясняват какво било добра журналистика... Ми аз мога да те удавя в такива факти, ама не е достатъчно да ги объркаш в такъва салата, трябва и идея, а идеята на другаря Иванов е просто да те удави в това лошо сглобено експозе от всеизвестни факти... ми не става, давят се неуките...

              Поредната кофти инвестиция на Исаков...
              Ми ти можеш и аз мога, но "козата си сака пръч.".....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Така е и със статиите на Димитри Иванов и Тома Томов....Дано помогнат да се отървем от въшките на словото....
                Псевдосемиотиката на другарите Томов и Иванов вървеше преди 20-25 години. Сега е просто логорея... Ей го сега диментиралия Иванов забъркал някаква отвара от уж факти и тук някви лелки ще ми обясняват какво било добра журналистика... Ми аз мога да те удавя в такива факти, ама не е достатъчно да ги объркаш в такъва салата, трябва и идея, а идеята на другаря Иванов е просто да те удави в това лошо сглобено експозе от всеизвестни факти... ми не става, давят се неуките...

                Поредната кофти инвестиция на Исаков...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Ми то проблема е, че българинът чете именно такива дементирали избушеняци като Димитри Иванов... ако изобщо чете...
                  Де да ги имаше повече...А те само 5-6 такива "избушеняци" са останали....Не ми се мисли какво ще се чете след тях.......( а дали въобще се чете...?)

                  Преди малко пръсках лимона срещу щитовидни въшки.....Голяма са отврат...Смучат зелените сокове на растението и всичко загива.....Листата падат а лимончетата се сбръчкват и умират.....Дано препарата да помогне.....
                  Така е и със статиите на Димитри Иванов и Тома Томов....Дано помогнат да се отървем от въшките на словото....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    не бях обръщала внимание досега
                    като мухи на ...мед са
                    имат си някакви ключови думи и като се изпишат тия долитат
                    Русия и USA на едно място в текст ..и се изстреляха двамца

                    А същността на писаницата на Д.Иванов е толкова далече от дребнотемието им
                    +111

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                      Не е за тебе , права си.
                      не бях обръщала внимание досега
                      като мухи на ...мед са
                      имат си някакви ключови думи и като се изпишат тия долитат
                      Русия и USA на едно място в текст ..и се изстреляха двамца

                      А същността на писаницата на Д.Иванов е толкова далече от дребнотемието им

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Офф, тази тема се е получила като фрикасе с косъм ...
                        Заглавието подвежда, че маранди пише история ...
                        Не е за тебе , права си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Ми то проблема е, че българинът чете именно такива дементирали избушеняци като Димитри Иванов... ако изобщо чете...
                          В Ad hominem ли ти е силата
                          Нещо за статията да кажеш? Кое те издразни, за да бълваш змии и гущери

                          Щеше да е твърде хубаво за продажната българска журналистика да имаше хора като
                          Димитри Иванов в нея. Щеше поне, островче на Мисъл да съществува.

                          Но такива като него не са желани нито от комунистите, нито от пребоядисаните гербаджии или реформатори.
                          Твърде умен и най-вече със собствено мнение е, за да се хареса на
                          ... медиите и обслужващите ги политици. Или обратното, взаимозависими са

                          Коментар


                          • Офф, тази тема се е получила като фрикасе с косъм ...
                            Заглавието подвежда, че маранди пише история ...
                            Last edited by OMG; 12.07.2015, 21:18.
                            Yeah

                            Коментар


                            • Ми то проблема е, че българинът чете именно такива дементирали избушеняци като Димитри Иванов... ако изобщо чете...

                              Коментар


                              • [QUOTE=съни(тя);1059844432]Хубав материал!

                                покрай него попаднах на този

                                Насам-натам
                                Димитри Иванов

                                Браво , Съни ! Това трябва да чете българинът и да мисли ако все още може...не сънищата на Маранди.

                                Коментар

                                Working...
                                X