IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да изкарваме достатъчно пари в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FareL Разгледай мнение
    Въпросът е към хора които живеят и работят в България . По повод световната криза много от гастарбайтерите се прибират в Бг и незнаят от къде да започнат след дългогодишен престой в чужбина. Имат променен начин на мислене и ситуациата в Бг ги изнервя до неузнаваемост .
    Ами то вече , много отдавна има огромно значение какво можеш да правиш добре или отлично даже , не става ей така от това се правят пари и аз ще го правя същото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от FareL Разгледай мнение
      Въпросът е към хора които живеят и работят в България . По повод световната криза много от гастарбайтерите се прибират в Бг и незнаят от къде да започнат след дългогодишен престой в чужбина. Имат променен начин на мислене и ситуациата в Бг ги изнервя до неузнаваемост .
      Най добрият ми съвет към тях е да не се връщат изобщо в България. Тук нещата са станали много по страшни отколкото преди, когато са избягали на гурбет.

      Световната криза засегна България 2х повече от другите държави.

      На скоро един мой познат замина за Африка да развива бизнес и каза, че там нещата са много по добре от тук. Аз си мислех, че се майтапи... но човека беше напълно сериозен. До колкото разбирам и бизнеса е потръгнал, защото хората били много доволни от това което прави и нещата са започнали да се развиват.

      Не бих се учудил скоро да започнем да емигрираме и към Африка...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от FareL Разгледай мнение
        Въпросът е към хора които живеят и работят в България . По повод световната криза много от гастарбайтерите се прибират в Бг и незнаят от къде да започнат след дългогодишен престой в чужбина. Имат променен начин на мислене и ситуациата в Бг ги изнервя до неузнаваемост .
        Не мога да преценя колко е сериозен този въпрос, но и аз имам един: Гастарбайтерите ако осъзнават че идва, или са засегнати вече от "световната криза", наистина ли си мислят че криза в Бг няма, или че ще им е по-лесно в Бг? Ако мисленето им вече е промемено, и "ситуациата в Бг ги изнервя до неузнаваемост" - за какво точно се прибират? няма ли да им е по-лесно да си карат кризата в среда с която са вече свикнали, отколкото да карат криза в Бг?
        life is simple and clear when you make the right choices

        Коментар


        • Как да изкарваме достатъчно пари в България

          Въпросът е към хора които живеят и работят в България . По повод световната криза много от гастарбайтерите се прибират в Бг и незнаят от къде да започнат след дългогодишен престой в чужбина. Имат променен начин на мислене и ситуациата в Бг ги изнервя до неузнаваемост .
        Working...
        X