IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ползите от пушенето

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bai Ivan Разгледай мнение
    .........няма по-идиотска тема. Не пуша от 1 год.(от 20) и това е едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали!
    Спокойно ! Една година без пушене все още не е голям проблем !

    Коментар


    • .........няма по-идиотска тема. Не пуша от 1 год.(от 20) и това е едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
        Последно прочетох някъде че пушенето помага против астма.
        Не знам дали е вярно, но всеки порок- пушене, пиене , дрога , курви
        в умерени колечества влияе добре на здравето!
        Май само последните ....но в по-големи количества... и с нужните качества...

        Коментар


        • Последно прочетох някъде че пушенето помага против астма.
          Не знам дали е вярно, но всеки порок- пушене, пиене , дрога , курви
          в умерени колечества влияе добре на здравето!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от magi208 Разгледай мнение
            Много хора например са на ясно , че ако ги спрат ще качат килограми , а това е по-опасно за здравето от това да се пуши.
            Вероятността освен килограмите, да качиш кръвното налягане, също не е малка - http://hyper.ahajournals.org/content/37/2/194.short
            Ето и част от абстракта - "... These trends among weight losers, as well as gainers and maintainers, were similar. We observed progressive increases in blood pressure with the prolongation of cessation in men, although at this time the mechanism remains unknown and must be clarified..."

            Коментар


            • Определено не мисля, че всеки пушач мечтае да ги откаже - просто тези, които аз познавам наистина за това си мечтаят. За съжаление преди да излезе недвусмислена диагноза за близка смърт рядко правят нещо по въпроса - зависимостта е наистина невероятна.

              Коментар


              • Разбира се , че е въпрос на личен избор , но защо много хора си мислят , че всеки пушач мечтае да ги откаже , но видите ли няма воля?

                Много хора например са на ясно , че ако ги спрат ще качат килограми , а това е по-опасно за здравето от това да се пуши.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Ако искаш да се самозалъгваш го прави, но не търси външна подкрепа, за вътрешната си безпомощност да зарежеш цигарите..
                  +1

                  В днешно време да пафкаш по заведенията е признак единствено на ниска култура и липса на воля.

                  Ужасно деградивен навик е това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                    По-леко с иронията, повечето статистики за вредите от тютюнопушенето са от подобно естество.
                    Ако искаш да се самозалъгваш го прави, но не търси външна подкрепа, за вътрешната си безпомощност да зарежеш цигарите..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                      Спечелилият най-голямата сума в историята на американскта лотария също е пушач, което показва, че цигарите освен дълъг живот, осигуряват и много пари! Амин!
                      По-леко с иронията, повечето статистики за вредите от тютюнопушенето са от подобно естество.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от elenanacheva Разгледай мнение
                        Аз искам да кажа, че много обичам да пуша! Проблемът ми е само и единствено финансов. Не смятам да живея с орлите завинаги, че да се отказвам от нещо, което ми доставя удоволствие!
                        Проблемът е, че от цигарите не се умира директно, а първо се заболява, а после се умира! Да не говорим, че има доста по безвредни удоволствия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                          Самият факт, че най-възрастните хора в света с потвърдена продължителност на живота са били пушачи, говори доста - Jeanne Calment и Christian Mortensen.
                          Спечелилият най-голямата сума в историята на американскта лотария също е пушач, което показва, че цигарите освен дълъг живот, осигуряват и много пари! Амин!

                          Коментар


                          • Самият факт, че най-възрастните хора в света с потвърдена продължителност на живота са били пушачи, говори доста - Jeanne Calment и Christian Mortensen.

                            Коментар


                            • никакви ползи,вредим на здравето си.

                              Коментар


                              • Аз искам да кажа, че много обичам да пуша! Проблемът ми е само и единствено финансов. Не смятам да живея с орлите завинаги, че да се отказвам от нещо, което ми доставя удоволствие!

                                Коментар

                                Working...
                                X