IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безгрижен шепот или катюша?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Многото пожертвани теми за Россия,....
    Тая смятам,че ще оцелее!

    Впрочем, мислех да пускам нова след като изтриха последната,но ме завъртяха необолшевишки ангажименти.

    ЛЮБЭ "Скоро дембель" ("Ребята нашего полка", 23/02/2004) - http://www.youtube.com/watch?v=aQzkt...LI4O8zeitWoZM2

    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Твоето производство изглежда и по-грозно за да се присмива хърбел на щърбел?!
      Не се палИ, Лорд ефенди, че някой може да си помисли, че разбираш нещо. Виж, Жопарожец-ът така си му казваха в СССР своите, руснацих и украинци - от тях съм чувал това му партизанско име - макар, че не знам дали има поне един патент в него. Колкото и да е красив. За разлика от "моето производство", където те са два и вече виждам, публикацията е минала. Пък и под моето не можеш легна, докато под знаменитото "турбо" ми се е налаголо, горе-долу, по ремонт на километър та...такива работи, дрАги. Бъди здрав.
      Разбира се, да можеш да се ядосваш по-дълго.

      P.S.
      Броят на ремонтите не корелира с това, откъде минава такъв змей.
      Категорично, отвсякъде.
      Е, почти.
      Last edited by Pyramid; 29.03.2014, 22:39.

      Коментар


      • Гига и Лорде , стига сте се препирали, ето един поздрав за двама ви :

        http://www.youtube.com/watch?v=ZW9TSWegU60
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Ясно, значи анексираме северен Китай. Те и без това там са руснаци.
          Че що да се ограничат само със северен ......ша стане нещо като недолюбена жена.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            "Жопарожець"="гъзомутрец". Хубава играчка, имал съм две и половина...Само дето не са руски, ами украински.
            - Което не намалява хумора на ситуацията: Въпреки, че Крим исторически е руски, едва ли присъединяването му точно сега бе Голямата далавера. Ама да видим. Да казвам, че се отнасям сериозно към Юлечка, все едно, се майтапя та...Някак извратено, ситуацията там сега ми прилича на тази у нас през 90-те.
            Твоето производство изглежда и по-грозно за да се присмива хърбел на щърбел?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              Тази снимка е много добро попадение и супер точно описание на днешна Русия. Квази-империя, гордо застинала в миналото.
              "Жопарожець"="гъзомутрец". Хубава играчка, имал съм две и половина...Само дето не са руски, ами украински.
              - Което не намалява хумора на ситуацията: Въпреки, че Крим исторически е руски, едва ли присъединяването му точно сега бе Голямата далавера. Ама да видим. Да казвам, че се отнасям сериозно към Юлечка, все едно, се майтапя та...Някак извратено, ситуацията там сега ми прилича на тази у нас през 90-те.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Хаха...това по - яко :

                http://www.youtube.com/watch?v=n0kgtHRGkjk
                Ясно, значи анексираме северен Китай. Те и без това там са руснаци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Поредната тъпа тема на пияния милиционер.
                  Твоята гледна точка. Но не и на хилядите поддръжници на Россия и славянството, които изглежда са ти чужди. Теми като Евразийският хегемон, теми като новия СССР, кому пречеха Гигов? Явно и на такива комунистически мекерета като тебя.

                  Коментар


                  • Хаха...това по - яко :

                    http://www.youtube.com/watch?v=n0kgtHRGkjk
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Поредната тъпа тема на пияния милиционер.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • За Лорда!

                        Katyusha in chinese and russian army choir
                        http://www.youtube.com/watch?v=yt9mp0dtKHk

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Не се притеснявай. Безсилието ражда тролове. Когато нищо не могат да направят им остава само да тролят. БГ англо-саксонците са им промити мозъците - което е срамно, че дори не знаят собствената си история и произход и хвърлят камъни в извора откъдето са черпили вода досега.
                          Любо, никога няма да забравя твоят трезвен външнополитически поглед!!!!!!!
                          Спорил съм с теб по имотни теми най-вече, щото аз от петрол не разбирам мнгоо освен от свързаността му съз злото. Много ми се издигаш в очите човече!!! Явно правиш разлика между слепи американофили и хора щадящи българския интерес!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            Тази снимка е много добро попадение и супер точно описание на днешна Русия. Квази-империя, гордо застинала в миналото.
                            Това американския квартал в Москва ли е или руския квартал в Ню Йорк?
                            Там гледам един гаден капиталистически макдоналдс, като са толкова принципни що са там да пичелят от матрьОшките? Що не затворят бвсички макдоналдси в Русия???? Хрммммм?

                            Коментар


                            • Ето как говори един лидер! За Путину! За Крыму!

                              Путин всю правду о США , никто не ожидал МАРТ 2014 СЕГОДНЯ
                              http://www.youtube.com/watch?v=lPQe8q3jZiw

                              Пп. Гледам,че Тролетариата налази темата още от третия пост

                              Коментар


                              • Тази снимка е много добро попадение и супер точно описание на днешна Русия. Квази-империя, гордо застинала в миналото.
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X