IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Техномаркет - пазете се!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepimili Разгледай мнение
    И аз съм имала проблем с гаранциите в Техномаркет, но с доста разправии успях да си извоювам сервиз на закупената стока.
    Пръсъединявам се към тези, които са имали проблеми с гаранцията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepimili Разгледай мнение
      И аз съм имала проблем с гаранциите в Техномаркет, но с доста разправии успях да си извоювам сервиз на закупената стока.
      Навсякъде става с много разправии и нерви, чакат те да стигнеш до ръба на лудостта..

      Коментар


      • И аз съм имала проблем с гаранциите в Техномаркет, но с доста разправии успях да си извоювам сервиз на закупената стока.
        Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца!
        http://www.top-flowers.com/

        Коментар


        • за пореден път не ми признаха гаранцията, сега на телевизора...това беше последната ми покупка от тях

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Когато държавата ти съдейства и те подкрепя да създаваш монопол едва ли има много какво да направим срещу това освен да не купуваме от там ! Ще те посъветвам да не гледаш само центъра на София, виж в другите градове какво става ! Такава "успешна политика" е лесно да имаш когато си покровителстван на най-високо ниво !
            Добре, не гледам центъра на София. Ходих служебно преди два месеца в Сливен и с колеги излязохме на центъра. Там не видях да има Лафка, но до хотела ни мисля, че имаше Кауфланд, а пред него въпросния обект. Ами, същото си беше положението там като в центъра на София. Опашка се виеше и се търкаха билетчета с нокти. Питах въпросните местни колеги колко Лафки има в града и те отговориха, че не знаят да има друга освен тази. Идеята ми е там, че в България може би има и други градове като Сливен, където Лафка не е монопол, но въпреки това хората предпочитат да пазаруват от там незнайно защо. Дори и при открита конкуренция Пеевски успява да привлече клиентела.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
              Смях !
              1. как точно " Техномаркета " си е заминал ?
              2. само в " Лафка " ли се разпространяват печатни медийни материали ?
              3. каква е разликата между разпространение и продажба ? Освен финансовият измерител , естествено ? Или искаш да кажеш , че по принцип се подаряват , но в Лафка се и продават ?
              4. как се затваря един медиен кръг и що за животно е това ?

              Ейййййй, доматите с колците , а ?
              Колега колците за съжаление освен теб ги ядем всички ние ! Финансовия измерител го виждаме какъв е, корупция на всички нива в държавата и бизнес да правят само хора свързани с властта !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от moviestar4 Разгледай мнение
                Не е напълно така, както го описваш, защото веднага давам пример с центъра на София и по-точно до СУ, където има Лафка, а срещу него аналогично павилионче за цигари, алкохол и вестници. Въпреки, че са на 20м. разстояние пак има опашка пред Лафка. Т.е. има успешна политика. Не искам да ме разбирате погрешно. Не харесвам свинята и начина му на водене на бизнес, но ме дразни лицемерието на българския народ. Като искаха толкова унищожат монополиста сред павилионите, да се редяха на опашка пред другия неизвестен обект, а не да си купуват билетчета за Националната лотария, където наградните фондове са по 17-18млн. лв., а 40% от него са награди по 2-3лв. т.е. нищо не можеш да спечелиш. Но народонаселението няма акъл и се продава лесно и евтино и не визирам само българите, а всички. Не е тайна за никой здравомислещ, че лотариите са направени да манипулират народа(пролите). За това тук във форума може да има и 100 човека, които не купуват от Лафка, но една птичка пролет не прави.
                Когато държавата ти съдейства и те подкрепя да създаваш монопол едва ли има много какво да направим срещу това освен да не купуваме от там ! Ще те посъветвам да не гледаш само центъра на София, виж в другите градове какво става ! Такава "успешна политика" е лесно да имаш когато си покровителстван на най-високо ниво !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Техномаркета няма какво да го коментираме, той си е заминал пазарно освен ако не спретнат някой специален закон и за него или не притиснат другите им конкуренти по не пазарен начин ! Ще ти кажа и за Лафката защото и там си много заблуден ! Може би не знаеш,че са монополисти в почти цяла България, търговете за павилионите и местата за тях навсякъде са играни и писани по техните изисквания ! А знаеш ли, че искаха да си приемат закон цигари да се продават само в специализирани обекти/демек техните/ ! А да знаеш, че чрез Лафка почти са затворили монополен медиен кръг ? Прасето и семейство освен, че контролират голяма част от медиите контролират и разпространението им, а чрез Лафка и продажбата им !
                  Не е напълно така, както го описваш, защото веднага давам пример с центъра на София и по-точно до СУ, където има Лафка, а срещу него аналогично павилионче за цигари, алкохол и вестници. Въпреки, че са на 20м. разстояние пак има опашка пред Лафка. Т.е. има успешна политика. Не искам да ме разбирате погрешно. Не харесвам свинята и начина му на водене на бизнес, но ме дразни лицемерието на българския народ. Като искаха толкова унищожат монополиста сред павилионите, да се редяха на опашка пред другия неизвестен обект, а не да си купуват билетчета за Националната лотария, където наградните фондове са по 17-18млн. лв., а 40% от него са награди по 2-3лв. т.е. нищо не можеш да спечелиш. Но народонаселението няма акъл и се продава лесно и евтино и не визирам само българите, а всички. Не е тайна за никой здравомислещ, че лотариите са направени да манипулират народа(пролите). За това тук във форума може да има и 100 човека, които не купуват от Лафка, но една птичка пролет не прави.

                  Коментар


                  • ДП + ДС = ДПС
                    всичко друго са излишни приказки
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                      Никога не пазарувам от "Лавка". Не пазарувам от "Техно" вече седма година.
                      Причините са изброени от предишните съфорумци.

                      ...........
                      Годишно пазарувам за десетина бона пури, цигари и напитки и за двайсетина/не само за мен/ - техника.

                      https://www.google.com.tr/search?q=%...G8OwswGPo66gAg
                      Точно като мен. Дразня се когато "консултантите" от техномаркет разбират по-малко дори и от жена ми. Обидно ниско ниво. Честно казано там влизам само когато ми се допикае. Дори можеш да заспиш между рафтовете. преди някой асистънт да реши че си умрял и да се обади на единствената каса че има паднал клиент до прахусмокачките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение
                        Напротив, има много голямо значение кои са акционерите. Аз, например, досега не съм оставил и 1 ст. в т.н. "Лафка". Вече няма да оставя и 1 ст. в Техномаркет. Ако 50% от българите направят като мен, белким поразкараме малко олигарсите, заради, които в България не щат да дойдат почти никакви читави инвеститори. Така, че пълен бойкот на Техномаркет и на Лафка.

                        Никога не пазарувам от "Лавка". Не пазарувам от "Техно" вече седма година.
                        Причините са изброени от предишните съфорумци.

                        ...........
                        Годишно пазарувам за десетина бона пури, цигари и напитки и за двайсетина/не само за мен/ - техника.

                        https://www.google.com.tr/search?q=%...G8OwswGPo66gAg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение
                          Напротив, има много голямо значение кои са акционерите. Аз, например, досега не съм оставил и 1 ст. в т.н. "Лафка". Вече няма да оставя и 1 ст. в Техномаркет. Ако 50% от българите направят като мен, белким поразкараме малко олигарсите, заради, които в България не щат да дойдат почти никакви читави инвеститори. Така, че пълен бойкот на Техномаркет и на Лафка.
                          Много късогледо и много по български !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от g@rga Разгледай мнение
                            , на мен не ми харесва да бъда клиент на фирма собственост на тази свиня. За съжаление никой не го интересува произхода на парите. В Мексико има милиардер затворник, тук такива притежават всичко, стават премиери, банкери, филантропи, собственици на големите местни компании и тн.
                            Как влияе акционера върху компания ритейлър на домакинска и IT техника в Булгаристан ?
                            Разбрах, телевизорите вече няма да са телевизори, след като Пеевски си даде парите !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Техномаркета няма какво да го коментираме, той си е заминал пазарно освен ако не спретнат някой специален закон и за него или не притиснат другите им конкуренти по не пазарен начин ! Ще ти кажа и за Лафката защото и там си много заблуден ! Може би не знаеш,че са монополисти в почти цяла България, търговете за павилионите и местата за тях навсякъде са играни и писани по техните изисквания ! А знаеш ли, че искаха да си приемат закон цигари да се продават само в специализирани обекти/демек техните/ ! А да знаеш, че чрез Лафка почти са затворили монополен медиен кръг ? Прасето и семейство освен, че контролират голяма част от медиите контролират и разпространението им, а чрез Лафка и продажбата им !
                              Смях !
                              1. как точно " Техномаркета " си е заминал ?
                              2. само в " Лафка " ли се разпространяват печатни медийни материали ?
                              3. каква е разликата между разпространение и продажба ? Освен финансовият измерител , естествено ? Или искаш да кажеш , че по принцип се подаряват , но в Лафка се и продават ?
                              4. как се затваря един медиен кръг и що за животно е това ?

                              Ейййййй, доматите с колците , а ?

                              Коментар


                              • модератора да приготви катинара,
                                Случаят е перфектен
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X