IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Да им е честито на брюкселските зелки...
    Че то целенасочената политика на тея бездетници е да направят от корените европейци безплодна джендърска маса и да я подменят.

    Коментар


    • За миналата година Мохамед е било най-често срещаното име в Брюксел, показват данни на Белгийската национална статистическа служба, цитирани от местни медии.
      Да им е честито на брюкселските зелки...

      Коментар


      • Марокански терорист, член на Ислямска държава, представящ се за сириец (''сирийска майка с дечица, бягаща от войната'', ''младеж'' - тук журналистическите трътки се подмокрят, ''инеженер'' и ''IT специалист'' подпомагащ икономиката на ЕС и България, ''учител'' и т. н.), с фалшива лична френска карта, търсен от Кралство Мароко, чрез Интерпол е задържан на границата ни с Турция, задържан на влизане в България..... https://www.dnes.bg/notifikacii/2018...paha-go.367797
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Абе то да приемаме, ама от прекалена толерантност да не вземем да изгубим идентичността си като народ. Ясно е, че лесно се поддаваме на влияние погледнато исторически - СССР, Америка, араби. Трябва да се пази българското, въпреки глобалния свят, в който живеем. Дано успеем.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Ами не виждам, защо се обръщаш към мен! Аз не само споделям "опасенията" ти за обикновения руснак ами ме е яд, че нашата родна страна е като малък близнак на този североизточен мутант.
            То е очевидно, че колкото повече приличаш на него, толкова по-неразвита, мафиотска и избягвана от инвеститори (съответно развитие) е страната ти.
            За още по-голямо съжаление, очевидно не може да се вини просто "мафията", "кгб", "дс" и т.н., а и самият народ.
            Просто без критична маса гражданско общество, подобни територии биват окупирани от силови групоровки, съвсем легално, чрез "демократични избори" при които стадото, облъчвано от овладените медии, собственост на винаги близки до властта олигарси си гласува за поредния вожд, който "да го оправи"...ако може за точно определен брой дни...без стадото да си мръдне дебелия гъз.
            Безнадеждни случаи.
            Сганов виждам назобил си се с евроатлантически клишета и не мое се запреш.Ако ше ми идват инвеститори дет ше дават по 600-700 кинта заплато мерси по добре да не идват.Само нема да ми дрънкаш простотии за инвеститори пазар конкуренция приватизация реформи и прочее простотии.

            Коментар


            • Ами не виждам, защо се обръщаш към мен! Аз не само споделям "опасенията" ти за обикновения руснак ами ме е яд, че нашата родна страна е като малък близнак на този североизточен мутант.
              То е очевидно, че колкото повече приличаш на него, толкова по-неразвита, мафиотска и избягвана от инвеститори (съответно развитие) е страната ти.
              За още по-голямо съжаление, очевидно не може да се вини просто "мафията", "кгб", "дс" и т.н., а и самият народ.
              Просто без критична маса гражданско общество, подобни територии биват окупирани от силови групоровки, съвсем легално, чрез "демократични избори" при които стадото, облъчвано от овладените медии, собственост на винаги близки до властта олигарси си гласува за поредния вожд, който "да го оправи"...ако може за точно определен брой дни...без стадото да си мръдне дебелия гъз.
              Безнадеждни случаи.

              Коментар


              • 4ervenasgan - има предадени и продадени от елита си държави, за мен Русия е ясно че е от тях. Единственния начин хората да си върнат Русия там е петрола и газта да не се използват и употребата им да западне. Дали ще стане - шефове на петролни компании на Запад открито говорят че не виждат бъдеще в тази индустрия е преориентират компаниите към друг бизнес. Няма Русия вече, тя не е на хората а на шепа завладяли я хора чиито семейства не живеят в тази страна. Те използват държавата като дойна крава и въобще не им дреме за тези които живеят в нея, организират им някакъв театър за да ги владеят и мърдане няма.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Да си живеят, ама да не ни обясняват, колко убаво било в прослямистан и как горката Европа загивала (за САЩ да не говорим, те направо са в киреча )).
                  Хората гласуват с краката си, за това къде е по-хубаво. Има елементарни (като за червени примати) статистики, колко хора, къде отиват (или поне искат да отидат). И тези ФАКТИ хич не са в полза на болшевико-ислямската ви пропаганда.
                  Никой не ти обяснява къде е по добро.За мен тука си е най добро.Не желая обаче американци да ме крадат и турци да ми налагат чалми

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    Да си живеят, ама да не ни обясняват, колко убаво било в прослямистан и как горката Европа загивала (за САЩ да не говорим, те направо са в киреча )).
                    Хората гласуват с краката си, за това къде е по-хубаво. Има елементарни (като за червени примати) статистики, колко хора, къде отиват (или поне искат да отидат). И тези ФАКТИ хич не са в полза на болшевико-ислямската ви пропаганда.
                    Ами отивай дето искаш бе ... да те е спрял някой !

                    Коментар


                    • Да си живеят, ама да не ни обясняват, колко убаво било в прослямистан и как горката Европа загивала (за САЩ да не говорим, те направо са в киреча )).
                      Хората гласуват с краката си, за това къде е по-хубаво. Има елементарни (като за червени примати) статистики, колко хора, къде отиват (или поне искат да отидат). И тези ФАКТИ хич не са в полза на болшевико-ислямската ви пропаганда.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        Ами да кажем, че аз не го разбирам, ама изглежда и те не го "разбират". А пък тия дето най го разбират, хич нямат и намерение да стъпят в североизточната кочина.
                        Деца, пари, имоти, любовници.....всичко им е на ЗАПАД! Факт.
                        Сганов в Русия климатът е суров не на всекиго понася.А освен това трябват и визи.Ти явно си мислиш че парите и дрънкулките са най ценното нещо на тоя свят.Е не са когато имаш деца ше го разбереш

                        Коментар


                        • Ами да кажем, че аз не го разбирам, ама изглежда и те не го "разбират". А пък тия дето най го разбират, хич нямат и намерение да стъпят в североизточната кочина.
                          Деца, пари, имоти, любовници.....всичко им е на ЗАПАД! Факт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            А равновестко даже ми викаше расист и ксенофоб.Ама им отворихме очите.С Русия ше е малко по трудно но ще го разберат по трудният път.Без Русия за нас няма бъдеще
                            Е то на всички е ясно, че без пРосия за вас няма бъдеще.

                            Без чужда, окупаторска армия, вие ще си останете винаги шумкари-терористи и бандити, дето и за чеп на зеле не стават.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              А равновестко даже ми викаше расист и ксенофоб.Ама им отворихме очите.С Русия ше е малко по трудно но ще го разберат по трудният път.Без Русия за нас няма бъдеще
                              Така е ... е в тема Политика останаха само Импотех , сганта и фатмака , дето живеят от Русия ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                По-скоро са сменили никовете.
                                А равновестко даже ми викаше расист и ксенофоб.Ама им отворихме очите.С Русия ше е малко по трудно но ще го разберат по трудният път.Без Русия за нас няма бъдеще

                                Коментар

                                Working...
                                X