IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



    не .......... не е близко изобщо...

    но , ако предлагате нещо подобно в Банско бих се заинтересувал ...... може и на лични...
    Не. Не предлагам нищо,но цена 250 евро кв.м. наистина ме заинтригува Не ми се вярва да е в морски курорт,а за да се ползва от време навреме си мисля,че определено ще да е в някое курортно място.
    Харесва ми цената Честито !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Извинявай,но този апартамент в Банско,ли е ?


      не .......... не е близко изобщо...

      но , ако предлагате нещо подобно в Банско бих се заинтересувал ...... може и на лични...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


        - в началото на година съм купил напълно обзаведен апартамент 80 м2 на 250 евро/м2 който е купен на 1000 евро/м2 преди 11 години "на зелено" .......... отгоре на това почти никой не е живял в него, а дори и аз съм го ползвал през тези 10 години ......... само за справка ще ти кажа, че водомера показваше 150 м3 изразходена вода за 10 години ........ дори нямаше нужда да се боядисва ........... никакви пари не ми е донесъл този апартамент => според теб това не е актив, а е "актив", нали?

        - златото което купувам в момента не искам да се качва нито сега, нито след година, нито след 2-3 или 5 години ......... народа е казал: "бели пари за черни дни" .......... смятам, че едно покачване на златото няма да е добре за всички останали активи ............ според теб това не е актив, а е "актив", нали?

        не е задължително всяка година баланса ти да показва дали един актив е актив или е "актив", нали?

        такива ми ти работи
        Извинявай,но този апартамент в Банско,ли е ?

        Коментар



        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          И, като сме почнали,
          Иде поредната криза. Ако сега, преди нея, си набуташ кеша в НИ (имат навика да падат, по кризи) кога, след това и дали, аджеба, ще си го извадиш след това без загуби. Това е въпросът. Без да е задължително, нанапо по-мобилните и ликвидни нещица, някак, бих заложил. Напр. При близо $500 разлика Au/Pt, към Pt... Ама кой казва, че аз не съм изключение.
          има някои неща при НИ които и при криза не падат толкова много колкото може да се купи на върха ..... невероятно , но факт...

          трябва да си на точното място и в точното време

          апартаментчето няма да го продавам и няма да ги отдавам под наем ........ понякога ще си го ползвам аз ............ няма да живея още 100 години, нали? ...... човек има нужда и да се поглези понякога или да го поглезят
          Last edited by RUBLA; 12.12.2018, 08:49. Причина: Отговор на изтрит коментар.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            по принцип е така, но не е задължително и не винаги е така ........... всяко правило си има и изключения




            по принцип е така, но не е задължително и не винаги е така ........... всяко правило си има и изключения

            веднага ти давам два примера:

            - в началото на година съм купил напълно обзаведен апартамент 80 м2 на 250 евро/м2 който е купен на 1000 евро/м2 преди 11 години "на зелено" .......... отгоре на това почти никой не е живял в него, а дори и аз съм го ползвал през тези 10 години ......... само за справка ще ти кажа, че водомера показваше 150 м3 изразходена вода за 10 години ........ дори нямаше нужда да се боядисва ........... никакви пари не ми е донесъл този апартамент => според теб това не е актив, а е "актив", нали?

            - златото което купувам в момента не искам да се качва нито сега, нито след година, нито след 2-3 или 5 години ......... народа е казал: "бели пари за черни дни" .......... смятам, че едно покачване на златото няма да е добре за всички останали активи ............ според теб това не е актив, а е "актив", нали?

            не е задължително всяка година баланса ти да показва дали един актив е актив или е "актив", нали?

            такива ми ти работи
            ....И, като сме почнали,
            Иде поредната криза. Ако сега, преди нея, си набуташ кеша в НИ (имат навика да падат, по кризи) кога, след това и дали, аджеба, ще си го извадиш след това без загуби. Това е въпросът. Без да е задължително, нанапо по-мобилните и ликвидни нещица, някак, бих заложил. Напр. При близо $500 разлика Au/Pt, към Pt... Ама кой казва, че аз не съм изключение.
            Last edited by RUBLA; 12.12.2018, 08:47. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              За да е паднала цената на нещо, явно, и други неща са паднали.
              по принцип е така, но не е задължително и не винаги е така ........... всяко правило си има и изключения


              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              А, дали е „актив”, го показва годишния ти баланс, дали ти е донесло, или само ти е струвало пари. Такива работи.
              по принцип е така, но не е задължително и не винаги е така ........... всяко правило си има и изключения

              веднага ти давам два примера:

              - в началото на година съм купил напълно обзаведен апартамент 80 м2 на 250 евро/м2 който е купен на 1000 евро/м2 преди 11 години "на зелено" .......... отгоре на това почти никой не е живял в него, а дори и аз съм го ползвал през тези 10 години ......... само за справка ще ти кажа, че водомера показваше 150 м3 изразходена вода за 10 години ........ дори нямаше нужда да се боядисва ........... никакви пари не ми е донесъл този апартамент => според теб това не е актив, а е "актив", нали?

              - златото което купувам в момента не искам да се качва нито сега, нито след година, нито след 2-3 или 5 години ......... народа е казал: "бели пари за черни дни" .......... смятам, че едно покачване на златото няма да е добре за всички останали активи ............ според теб това не е актив, а е "актив", нали?

              не е задължително всяка година баланса ти да показва дали един актив е актив или е "актив", нали?

              такива ми ти работи
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                когато някакъв актив е на добра цена мераклии винаги се намират...

                няма ли мераклии значи оценят актив-а за скъп и се въздържат от покупки
                За да е паднала цената на нещо, явно, и други неща са паднали. А, дали е „актив”, го показва годишния ти баланс, дали ти е донесло, или само ти е струвало пари. Такива работи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  ...ако останат достатъчно мераклии...
                  когато някакъв актив е на добра цена мераклии винаги се намират...

                  няма ли мераклии значи оценят актив-а за скъп и се въздържат от покупки
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    и аз започнах април-май да купувам .......... но в последните няколко месеца пропуснах ............ от няколко дни пак се каня да започна да попълвам .......... да видим какво ще стане...

                    сега цените на имоти и земя са на върха ........... ще са на сметка след 4-5 години...
                    ...ако останат достатъчно мераклии...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                      В последно време (от август насам) купувам физическо злато...мнхммм нали растяло по време на криза ....
                      и аз започнах април-май да купувам .......... но в последните няколко месеца пропуснах ............ от няколко дни пак се каня да започна да попълвам .......... да видим какво ще стане...

                      Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                      Ще ми се некое парче физическа земя да копна ама нищо не излиза на сгода по моя край
                      сега цените на имоти и земя са на върха ........... ще са на сметка след 4-5 години...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Според мен сега не е време дс се набутва кеша никъде.След 2-3 г ще е време на ниските цени и тогсва купувайте смело.Единственото което трябва да се направи е да се държи кеша в стабилна валута.
                        Долари и франкове

                        Коментар


                        • Е ето де, начи все някъде ще оди, дали в буркани, в злато или земя все някъде ще го бутнтете

                          Коментар


                          • Според мен сега не е време дс се набутва кеша никъде.След 2-3 г ще е време на ниските цени и тогсва купувайте смело.Единственото което трябва да се направи е да се държи кеша в стабилна валута.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Моят дядо ги беше набутал под керемидите на покрива ,като ги намерихме не струваха нищо.По цар Тодорово време с тия пари можеха да се
                              купят 2 апартамента.
                              Евала на твоя дядо, че ги е направил и че се жертвал да те научи на нещо. Сега ще може да направиш повече от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Моят дядо ги беше набутал под керемидите на покрива ,като ги намерихме не струваха нищо.По цар Тодорово време с тия пари можеха да се
                                купят 2 апартамента.
                                Смятай ако бяха кюлчета и монети златни

                                Коментар

                                Working...
                                X