IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение
    В последния месец рязко се вдигнаха лихвите по депозитите специално в долари. Дали някой има идея защо и моля да я сподели.
    Заради политиката на ФЕД да вдига лихвите. Просто отражение на пазара. ФЕД дадоха малко стоп и затова очаквам да се задържат текущите нива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Сега погледнах, че тибиай предлагат годишен депозит на 1,29% в долари, но на сайта им гледам, че разликата между курс купува/продава е 1,72%, което май обезмисля цялото начинание. Дори да се превалутира на друго място, сигурно ще има такса входящ валутен превод.
      от банката ще ти дадат преференциален курс ако ще обменяш за депозит при тях и няма такса за входящ превод

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение
        В последния месец рязко се вдигнаха лихвите по депозитите специално в долари. Дали някой има идея защо и моля да я сподели.
        Сега погледнах, че тибиай предлагат годишен депозит на 1,29% в долари, но на сайта им гледам, че разликата между курс купува/продава е 1,72%, което май обезмисля цялото начинание. Дори да се превалутира на друго място, сигурно ще има такса входящ валутен превод.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение
          В последния месец рязко се вдигнаха лихвите по депозитите специално в долари. Дали някой има идея защо и моля да я сподели.
          Какви долари? Долари има много видове.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение
            В последния месец рязко се вдигнаха лихвите по депозитите специално в долари. Дали някой има идея защо и моля да я сподели.
            Къде са се вдигнали рязко? Тук в България ли ?

            Коментар


            • В последния месец рязко се вдигнаха лихвите по депозитите специално в долари. Дали някой има идея защо и моля да я сподели.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                Ами къде в България може да се купи физическа платина с не-безумен спред?!
                Никаква идея нямам. Само споделих, ако толкова изтрещя, и река да си закопая парите, в какво бих го сторил.
                Бих но, няма. Ей така, щото има къде по-важни неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  ....И, като сме почнали,
                  Иде поредната криза. Ако сега, преди нея, си набуташ кеша в НИ (имат навика да падат, по кризи) кога, след това и дали, аджеба, ще си го извадиш след това без загуби. Това е въпросът. Без да е задължително, нанапо по-мобилните и ликвидни нещица, някак, бих заложил. Напр. При близо $500 разлика Au/Pt, към Pt... Ама кой казва, че аз не съм изключение.
                  Ами къде в България може да се купи физическа платина с не-безумен спред?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                    щом ти го казваш ......... така ще да е...

                    пожелавам ти весела КОЛЕДА и успешна 2019 година
                    Жив и здрав да си, късмет!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      За добро е. Господ дава шанс да се осъзнаеш.


                      щом ти го казваш ......... така ще да е...

                      пожелавам ти весела КОЛЕДА и успешна 2019 година
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        мерси

                        -----------------

                        преди 2,5 години в банско изтървах (заради 1 ден закъснение) тристаен апартамент 90 м2 за тотален ремонт, но само за 35 000 лв. ....... строено пак преди 11-12 години .......... триетажна къща с мансарда (беше средения етаж - нито си на земята, нито си под покрива) без такса обслужване и на много хубаво тихо място в горната част на курорта на ул Найден Геров

                        още съжалявам за него ......... отсядал съм в апартамента на горния етаж точно над този който се продаде...

                        купиха го и след 6-7 месеца го продадоха за 55 хил.лв. без абсолютно нищо да ремонтират...

                        много го харесах това апартаменче и сега пак се ядосвам, че не можах да го взема тогава защото се замотах на морето и като отидох на следващият ден на предния го бяха капарирали, а цял месец ме чакаха и аз си мислех, че лятото няма кой да го купи в това състояние (всичко беше изкъртено - дори и кабелите бяха извадени) ......... жалко, но сам съм си виновен
                        За добро е. Господ дава шанс да се осъзнаеш.

                        Коментар


                        • 6C4
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ей тук съм съгласен
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Не. Не предлагам нищо,но цена 250 евро кв.м. наистина ме заинтригува Не ми се вярва да е в морски курорт,а за да се ползва от време навреме си мисля,че определено ще да е в някое курортно място.
                              Харесва ми цената Честито !!!
                              мерси

                              -----------------

                              преди 2,5 години в банско изтървах (заради 1 ден закъснение) тристаен апартамент 90 м2 за тотален ремонт, но само за 35 000 лв. ....... строено пак преди 11-12 години .......... триетажна къща с мансарда (беше средения етаж - нито си на земята, нито си под покрива) без такса обслужване и на много хубаво тихо място в горната част на курорта на ул Найден Геров

                              още съжалявам за него ......... отсядал съм в апартамента на горния етаж точно над този който се продаде...

                              купиха го и след 6-7 месеца го продадоха за 55 хил.лв. без абсолютно нищо да ремонтират...

                              много го харесах това апартаменче и сега пак се ядосвам, че не можах да го взема тогава защото се замотах на морето и като отидох на следващият ден на предния го бяха капарирали, а цял месец ме чакаха и аз си мислех, че лятото няма кой да го купи в това състояние (всичко беше изкъртено - дори и кабелите бяха извадени) ......... жалко, но сам съм си виновен
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                ... няма да живея още 100 години, нали? ...... човек има нужда и да се поглези понякога или да го поглезят
                                Ей тук съм съгласен

                                Коментар

                                Working...
                                X