IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Аз когато съм имал акции ти си одил прав под масата - МИНАЛИЯ ВЕК. И ЗАГУБИХ 30к$ тогаз НЯМАШЕ ЕВРО а това бяха 2 апартамента. С остатъка от борсовите ми авантюри си купих 2 апарта и зачеркнах ЗАВИНАГИ борсовия хазарт. ДА не говорим че се и разболях - вдигнах 220/120 кръвно и оттогава пия хапчета


    ЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, виж ти!!!! Значи, човек, който денонощно плюе по имотите, като инвестиция, избягал от акциите и не е инвестирал в КБА, а си закупил два апартамента???!!!Типичен булгар, прави това, в което на другите казва, че не вярва. Записал съм ти мнението за аналите на историята и ще го припомням след всеки твой пост в имотните теми. Що се отнася, за когато съм ходил прав под масата, още си пазя акциите на Хранков,Гранд х-л Варна, Орел и Нефтохим инвест. Покажи ти, колко по-рано и какви акции си купувал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ти да не мислиш, че атинския инвеститор някога през живота си е държал една дори, каквато и да било акция на БФБ?
      Аз когато съм имал акции ти си одил прав под масата - МИНАЛИЯ ВЕК. И ЗАГУБИХ 30к$ тогаз НЯМАШЕ ЕВРО а това бяха 2 апартамента. С остатъка от борсовите ми авантюри си купих 2 апарта и зачеркнах ЗАВИНАГИ борсовия хазарт. ДА не говорим че се и разболях - вдигнах 220/120 кръвно и оттогава пия хапчета
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Явно някой скучае в неделя сутрин?
        Жив и здрав - няма да влизам в спорове за нещо което ми носи над 45% само за настоящата година.
        човека 45% доходност на година в реални активи му е малко, явно е в крипто
        Last edited by petyob; 03.12.2023, 09:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Явно някой скучае в неделя сутрин?
          Жив и здрав - няма да влизам в спорове за нещо което ми носи над 45% само за настоящата година.
          Ти да не мислиш, че атинския инвеститор някога през живота си е държал една дори, каквато и да било акция на БФБ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Само не и БФБ. От таз клоака няма излизане
            Явно някой скучае в неделя сутрин?
            Жив и здрав - няма да влизам в спорове за нещо което ми носи над 45% само за настоящата година.
            Last edited by tony1975; 03.12.2023, 08:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              70% БФБ(Шелли, Доверие, БФБ АД, Агрия, Софарма, Импулс, HRС, Телематик, ПиБ/ЦКБ) и 30% Nasdaq/SP500, но поне за 4-5год. и зависи каква доходност преследвате - може и само АТЕРА и БРЕФ ако просто искате да ви капе някакъв дивидент
              Само не и БФБ. От таз клоака няма излизане
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
                Ако имане 60 000 евро, къде бихте ги вложили? Къде бихте инвестирали, изхарчили, купили .... имам апартамент, къща в провинцията, кола, ....
                70% БФБ(Шелли, Доверие, БФБ АД, Агрия, Софарма, Импулс, HRС, Телематик, ПиБ/ЦКБ) и 30% Nasdaq/SP500, но поне за 4-5год. и зависи каква доходност преследвате - може и само АТЕРА и БРЕФ ако просто искате да ви капе някакъв дивидент

                Коментар


                • Ако имане 60 000 евро, къде бихте ги вложили? Къде бихте инвестирали, изхарчили, купили .... имам апартамент, къща в провинцията, кола, ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
                    Обичам кеша, свободното време и шопинга.... там мога до бекрайна да кешвам магазините
                    С карти не пазарувате ли? Кеша е отживелица вече

                    Коментар


                    • Обичам кеша, свободното време и шопинга.... там мога до бекрайна да кешвам магазините
                      Повече от красива

                      Коментар


                      • Следвай примера на хемингуей = КБА останалото са глупости
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Кеша всеки сам трябва да си го набутва...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Така познатата Ponzi схема
                            Елате нови и нови риби,за да може ние първите да си напълним гушите.
                            Ела ама, няма вече балами .......даже много баламурници сте успели да излъжете.Явно покупката на мечти е търсена по нашите земи вече толкова години
                            виж кога е писан поста на прецито. Виж какво се е случило с акцията и какъв профит имат тези, които са се вслушали в препоръката. Майсторска работа отвсякъде.
                            Last edited by X_Y; 09.11.2023, 18:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                              Кое ви се струва перспективно в следващите месеци - година на БФБ?
                              Мога да ти кажа кое НЕ Е перспективно и ще носи само загуби.

                              Шменти груп
                              Балонфарма
                              МСН
                              Last edited by petrg5s; 09.11.2023, 12:31.

                              Коментар


                              • Кое ви се струва перспективно в следващите месеци - година на БФБ?

                                Коментар

                                Working...
                                X