IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои град да е столица на България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Нищо просто не се кефя на съсипването на 4/5 от територията на страната.
    Ма тва не е ЗАРАДИ София, а плод на скудоумието на тия, дет взимат решенията ...
    Не е едно и също ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Мириса който усещаш е по скоро от жълтото отпред и кафявото отзад по долните ти гащи не е на грозде.Не ме кефи твоята радост от обезлюдяването на страната.А мине ли кризата ще последва нова вълна млади хора навън.Рано или късно ще осъзнаеш откъде идва мириса.
      Първо,не си мисли,че това,което е характерно за долните ти гащури е характерно и за културните хора.
      Второ,изобщо не съм коментирал темата за обезлюдяването на страната,камо ли да съм демонстрирал някаква радост. Коментирам единствено пропитите ти със злоба комплексарски изказвания.
      Трето,вълната ще последва независимо дали дали столицата е в София или в Долно,Горно или средно Уйно.И за това не са ти виновни софиянци,щото полвината от упрявляващите са изпълзяли от прованса алчни кариеристи.И те ще те преследват навсякъде.
      Четвърто,ако се научиш да излагаш тезите си без да обиждаш хората от цял един град,със сигурност ще намериш много повече поддръжници.Дори и в мое лице.
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
        А южната дъга не ползваш ли?
        А новата магистрала Люлин?
        А магистрала Тракия за да ходиш на море?
        А скоро и Дунав мост 2 при Видин ще имаме за да ходим по-бързо през румънско към европата.
        А метро не ползваш ли?
        Виж колко постижения ти изброих, и все се намират недоволни хора.
        Живея в София и ползвам само метрото от всичко изброено... Да не мислиш, че на някой /като изключим чукундура от Банкя/ му е работа да обикаля по пътищата...
        Аз пътувам по Хемус до Плевен... Оп, ама то няма магистрала до Плевен, а 70 километра дупки в 3 ленти построени по Комунистическо време, а през другата част от пътя се моля да не ме отнесе румънски тир в някое село...
        From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
        България Над Всичко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Берти ние не спорим кой е по по най това отдавна е ясно.В София само афишите да четеш и си с вишу.Ние спорим за съсипването на България.Но как да убедиш няколко кратуни дето нямат друго постижение в живота освен голф на 15 години и квартира в София.И ние сме хора и ние плащаме данъци.Искаме и ние нещо да се направи за нас.Аз пътувам до града по два пътя единия е 10км а другия 14.Първия е в окаяно положение а 5,5км от втория в ужасно.Плащам винетка за какво?Така наречената магистрала Хемус е подобие на път и недоразумение каква магистрала?По пътищата по които пътувам 30г не е правен ремонт.Минат септември хвърлят по една лопата асфалт на дупка и след месец дупката още по голяма.Заводите унищожиха малкия бизнес Бог да го прости.Останало е едно зърнопроизводство и шивашко ишлеме.Хората бягат Испания Италия САЩ Англия Германия......Е за това говорим.
          ми и аз за това говоря

          трябва да се работи за това, че за да правиш бизнес да не е задължително да имаш офис в софия (столицата) или да пътуваш до там редовно.

          ако има леко и ефективно е-правителство това неиминуемо ще е огромен + за дребните чужди инвеститори, които нямат как и не искат да ползват политически протекции. тогава ще се разпръснат и може до ваше село да стигнат. Достатъчно е някой да отвори работа за 20 човека тук, там за 50 и нещата ще потръгнат без да е нужно младите да ходят на гурбет в гърция,италия, испания, германия и тн.

          трябва да се работи, за да се създаде среда за привличане на дребни ивеститори из цялата страна. В момента с текущата ДА това е много трудно и ако дойде някой то обикновено той идва, за да е душманин и да се спаси в даден момент.

          поздрави
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Аз пътувам до града по два пътя единия е 10км а другия 14.Първия е в окаяно положение а 5,5км от втория в ужасно.Плащам винетка за какво?
            А южната дъга не ползваш ли?
            А новата магистрала Люлин?
            А магистрала Тракия за да ходиш на море?
            А скоро и Дунав мост 2 при Видин ще имаме за да ходим по-бързо през румънско към европата.
            А метро не ползваш ли?
            Виж колко постижения ти изброих, и все се намират недоволни хора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              пичове,

              темата е безсмислена, защото по-важният въпрос е

              КОГА ЩЕ ИМАМЕ РЕАЛНО РАБОТЕЩО ЕЛЕТРОННО ПРАВИТЕЛСТВО достъпно за всички граждани на РБ

              това случи ли се може да направим столица където си поискаме, защото за обикновения гражданин ще е все тая при положение, че ползва услуги от домът си.

              като спорите кой е по-по-най не пропускайте момента,че София се напълни в последните години (50) със хора от всички места (даже и тези набедени за подходящи за столица ).... ако днес някой реши да мести тромавите и нереформирани и неелетронни институции това значи, че трябва да се преместят едно 250К човека... е няма как да стане.


              ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ за ЕЛЕТРОННО ПРАВИТЕЛСТВО

              всичко останало е избиване на комплекси кой-по-по-най ....в една държава дето с колело може човек да я прекоси за има няма 3 дни
              Берти ние не спорим кой е по по най това отдавна е ясно.В София само афишите да четеш и си с вишу.Ние спорим за съсипването на България.Но как да убедиш няколко кратуни дето нямат друго постижение в живота освен голф на 15 години и квартира в София.И ние сме хора и ние плащаме данъци.Искаме и ние нещо да се направи за нас.Аз пътувам до града по два пътя единия е 10км а другия 14.Първия е в окаяно положение а 5,5км от втория в ужасно.Плащам винетка за какво?Така наречената магистрала Хемус е подобие на път и недоразумение каква магистрала?По пътищата по които пътувам 30г не е правен ремонт.Минат септември хвърлят по една лопата асфалт на дупка и след месец дупката още по голяма.Заводите унищожиха малкия бизнес Бог да го прости.Останало е едно зърнопроизводство и шивашко ишлеме.Хората бягат Испания Италия САЩ Англия Германия......Е за това говорим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Патилански много точно казано направо в десетката.Детски градини и жилища в България има за двойно повече население.Но всички са се юрнали към София и Варна.Е след няколко години като дойдат празници и тези хора решат да се махнат за малко няма да има къде да отидат.Извън тези два града ще има само старци и цигани.Но няколко кратуни в този форум не искат да го признаят защото не им изнася а и келепира не е за изпускане.Много скоро няма да има кой да учи в прехвалените ви софийски университети освен кадрите от Факултето и Столипиново.
                Тези които имат пари и сега се лекуват извън България така че скоро ще се сблъскате с реалността.Няма да има коли по улиците а метрото ще е празно въпрос на 10-15 години.
                За съжаление се задава перфектната буря.
                А що се отняся до студентите, то и в момента местата за студенти са повече от кандитатсващите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
                  Като се изпразни метрото може и аз да се возя в него, кеф ти Лозенец, кеф ти центъра. Сега го ползвам само по изключение. А като го довършат до морето, може и с метрото да ходим на море. Нали поне магистралата за морето почти ни я построиха, да можем ние столичани да ходим на море лятото.
                  А до Солун и Атина ще построи ли даскалицата метро

                  Коментар


                  • пичове,

                    темата е безсмислена, защото по-важният въпрос е

                    КОГА ЩЕ ИМАМЕ РЕАЛНО РАБОТЕЩО ЕЛЕТРОННО ПРАВИТЕЛСТВО достъпно за всички граждани на РБ

                    това случи ли се може да направим столица където си поискаме, защото за обикновения гражданин ще е все тая при положение, че ползва услуги от домът си.

                    като спорите кой е по-по-най не пропускайте момента,че София се напълни в последните години (50) със хора от всички места (даже и тези набедени за подходящи за столица ).... ако днес някой реши да мести тромавите и нереформирани и неелетронни институции това значи, че трябва да се преместят едно 250К човека... е няма как да стане.


                    ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ за ЕЛЕТРОННО ПРАВИТЕЛСТВО

                    всичко останало е избиване на комплекси кой-по-по-най ....в една държава дето с колело може човек да я прекоси за има няма 3 дни
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Е как кой - Кермен
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Пешо, ма теб точно кво те гнети ?
                        Ти нали си се спасил от гетото ?
                        Нищо просто не се кефя на съсипването на 4/5 от територията на страната.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Тези които имат пари и сега се лекуват извън България така че скоро ще се сблъскате с реалността.Няма да има коли по улиците а метрото ще е празно въпрос на 10-15 години.
                          Като се изпразни метрото може и аз да се возя в него, кеф ти Лозенец, кеф ти центъра. Сега го ползвам само по изключение. А като го довършат до морето, може и с метрото да ходим на море. Нали поне магистралата за морето почти ни я построиха, да можем ние столичани да ходим на море лятото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                            Абе,Пешка,а у твое село кой има имение - Бил Гейтс сигурно,а?Ай,поспри се малко,че все повече почва да ми понамирисва,че гроздето ти е кисело май,а?
                            Мириса който усещаш е по скоро от жълтото отпред и кафявото отзад по долните ти гащи не е на грозде.Не ме кефи твоята радост от обезлюдяването на страната.А мине ли кризата ще последва нова вълна млади хора навън.Рано или късно ще осъзнаеш откъде идва мириса.

                            Коментар


                            • Патилански много точно казано направо в десетката.Детски градини и жилища в България има за двойно повече население.Но всички са се юрнали към София и Варна.Е след няколко години като дойдат празници и тези хора решат да се махнат за малко няма да има къде да отидат.Извън тези два града ще има само старци и цигани.Но няколко кратуни в този форум не искат да го признаят защото не им изнася а и келепира не е за изпускане.Много скоро няма да има кой да учи в прехвалените ви софийски университети освен кадрите от Факултето и Столипиново.
                              Тези които имат пари и сега се лекуват извън България така че скоро ще се сблъскате с реалността.Няма да има коли по улиците а метрото ще е празно въпрос на 10-15 години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Да ви умрем за южните квартали.....Голям кеф е у Ливадите Симеоново Драгалевци Бояна и в къщурки сред поляната без канал и инфраструктура.За транспорт и училища изобщо нема да говорим.А в Младост3и4 е върхът.Там имения имат Мадона Елтън Джон въобще световнио елит се мести.Скоро че имат и метро бе направо 6
                                Пешо, ма теб точно кво те гнети ?
                                Ти нали си се спасил от гетото ?
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X