IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (Архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Анди, изобщо не става въпрос да продължаваме по същия начин - то няма и как да стане. Но популизма, нацистите от типа на Сидеров и бунт от вида "Всички долу" не е решение, а само удължава агонията. Ще се оправим (в смисъл да може някак да се живее тук, щото ние Швейцария посмъртно няма да станем с нашите 2,5 млн. пенсии и 1 млн мангали) само с ясен план и здраво бачкане, друг начин не е измислен! Просто трябва да се мисли като се гласува, а на втория ден след изборите ако партиите решат пак да го ударят през просото хората пак да са по площадите! И така докато отвикнат да крадат в особено големи размери (щото винаги се е крало, краде се и ще се краде, другото са илюзии и утопии, ама трябва да има мяра, а нашите отдавна я преминаха!)

    Коментар


    • Е, вече не гледаме само. От време на време излизаме и по площадите. Когато обаче и ние почнем да чупим и трошим, както правят европейците и англичаните, когато са ядосани, чак тогава доходите ни ще почнат да се доближават до европейските и английските.
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • energetik
        колко атомни централи имат гърците и колко им е (стегнатата) средна заплата?
        ти нали си енергетик,отговори ми.
        мислиш ли и ти ,че след 3-5 или 15 г ако си продължаваме така те пак няма да са по добре
        иванофф пише за пътечки.ами те пътечките,големите(демокрации) са ги извървели.
        ние едва прохождаме.от 89 до сега само гледаме как ни ограбват,НАШИТЕ
        гледаме енергетик.друго не правим.кажи,че не е вярно
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Анди, понеже непрекъснато даваш пример с Гърция - вярно е, че гърчулята се скъсаха да протестират, трошат и буйстват, ама аз не съм чул техния министър председател да е поканил Сульо и Пульо по министерствата за да сподели с тях властта! Нито пък лиже подметките на левичарските синдикати. Напротив, тъй като са наясно че са във фалит и нещата не може да продължават по стария начин нашиха им яко стягане на коланите, а истинското обедняване тепърва предстои. Докато при нас се вихри популизъм в стил "дайте да дадем", държавата върти на празни обороти и не се очертават каквито и да било смислени реформи - примерно в сферата на енергетиката. Ето и за БДЖ синдикатите измислиха решението - никаква приватизация, техния дълг да се оформел като държавен - тоест данъкоплатците да поемат още 700-800 милиона дълг - а в БДЖ нещата да си продължат поживо поздраво, разбира се под крадливия контрол на синдикатите!
          Едно е да искаш промяна на политиките и наритване на корумпирани политици, друго е да се стремиш към разграждане на държавността. Мен ме е яд, че покрай нашите протести тръгна точно такъв процес на властова парализа и деградация, който изобщо не решава спешните проблеми, а само ги задълбочава!
          1. В главата ти е КАША.
          2. На власт са КРАДЦИТЕ бре. Крадците са на власт !!!
          3. Не промениха изборния закон бре. Изборния закон не промениха !!!
          4. Сега можем да изберем демократично единствено и само тях пак бре. Пак само тях можем демократично да изберем единствено.
          5. Синдикатите са от един червен дол дренки с политиците бре. От един червен дол дренки са и политиците и синдикатите.

          6. Ся ВДЯНА ли ???
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение

            - излизам и няма да отговарям - няма да съм онлайн...
            Това що ли ми звучи познато
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Анди, понеже непрекъснато даваш пример с Гърция - вярно е, че гърчулята се скъсаха да протестират, трошат и буйстват, ама аз не съм чул техния министър председател да е поканил Сульо и Пульо по министерствата за да сподели с тях властта! Нито пък лиже подметките на левичарските синдикати. Напротив, тъй като са наясно че са във фалит и нещата не може да продължават по стария начин нашиха им яко стягане на коланите, а истинското обедняване тепърва предстои. Докато при нас се вихри популизъм в стил "дайте да дадем", държавата върти на празни обороти и не се очертават каквито и да било смислени реформи - примерно в сферата на енергетиката. Ето и за БДЖ синдикатите измислиха решението - никаква приватизация, техния дълг да се оформел като държавен - тоест данъкоплатците да поемат още 700-800 милиона дълг - а в БДЖ нещата да си продължат поживо поздраво, разбира се под крадливия контрол на синдикатите!
              Едно е да искаш промяна на политиките и наритване на корумпирани политици, друго е да се стремиш към разграждане на държавността. Мен ме е яд, че покрай нашите протести тръгна точно такъв процес на властова парализа и деградация, който изобщо не решава спешните проблеми, а само ги задълбочава!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                няма да търся.мерси за остроумието.
                идоли нямам.вярващ съм.
                нищо не съм искал да изкарвам.попитах те нещо.ти не ми отговаряш а си знаеш твоята.и ме поучаваш.нямам намерение да се надскачам повече с теб или да водя монолог
                За себе си няма да кажа нищо! Един ден ще разбереш

                а за Гърците мога да ти кажа че тепърва ги чака "големия" ... именно заради това което си изредил... точно за това е "направено да е така" и "те да са такива"! Сега подготовката е да им отнемат всичко!

                - излизам и няма да отговарям - няма да съм онлайн...
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Че и ти, както твоя идол не "виждате" цялата пътечка

                  - или по-скоро, не виждате след първия завой !! Само че, за разлика от теб /ти си само последовател все пак/, предводителя ти казва- като тръгнем по "пътечката" , "нещата" сами ще се подредят! - ще се подредят, само че, не в наша полза!!

                  - аз не съм казал че енергетика е ПРАВ за всичко 100% - даже и любовница можеш да ми го изкараш !! Казах, че има нещо много важно което ви казва !!!!!!! - търси и чети !
                  няма да търся.мерси за остроумието.
                  идоли нямам.вярващ съм.
                  нищо не съм искал да изкарвам.попитах те нещо.ти не ми отговаряш а си знаеш твоята.и ме поучаваш.нямам намерение да се надскачам повече с теб или да водя монолог
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                    г-н иванофф
                    каква е идеята на МЕЧКАТА?
                    да изчистим къщата от крадливата пасмина.да но как? мисля си.
                    каква е идеята на ЕНЕРГЕТИКА.недейте че ще изгори,къщата.какво ще изгори пак си мисля.то и основи няма.продадоха и основите.
                    и давам пример с гърците на които хич не им пука какво ще гори, ако ще се наложи да живеят зле
                    тогава се намесвате вие г-н иванофф и ми обяснявате колко съм ПРОСТ и какво щяло да бъде след 3г. ами ще поживеем ще видим
                    един конкретен въпрос имам към вас иванофф.бил ли сте в гърция?знаете ли какво мързеливо,арогантно и високомерно племе е това.
                    знаете ли как това племе не прави нищо и за това нищоправене,получава добър живот.
                    знаете ли колко атомни централи и колко златни мини има в гърция?
                    а тука колко имаме?и как живеем.за какво точно се опитвате да спорите иванофф
                    Че и ти, както твоя идол не "виждате" цялата пътечка

                    - или по-скоро, не виждате след първия завой !! Само че, за разлика от теб /ти си само последовател все пак/, предводителя ти казва- като тръгнем по "пътечката" , "нещата" сами ще се подредят! - ще се подредят, само че, не в наша полза!!

                    - аз не съм казал че енергетика е ПРАВ за всичко 100% - даже и любовница можеш да ми го изкараш !! Казах, че има нещо много важно което ви казва !!!!!!! - търси и чети !
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      ами конкретизирай и продължи мисленето си изхождайки от това което написа:
                      "поне от 3 години са зле и са пак по добре от нас."

                      - те не са константно "зле" нали? А "зле-то" тръгва от нулата (преди да са зле) и се увеличава. Ти сам казваш , че от 3г. са зле (расте "зле-то") и просто продължи мислено след 3 или 5 години, колко ще е...
                      г-н иванофф
                      каква е идеята на МЕЧКАТА?
                      да изчистим къщата от крадливата пасмина.да но как? мисля си.
                      каква е идеята на ЕНЕРГЕТИКА.недейте че ще изгори,къщата.какво ще изгори пак си мисля.то и основи няма.продадоха и основите.
                      и давам пример с гърците на които хич не им пука какво ще гори, ако ще се наложи да живеят зле
                      тогава се намесвате вие г-н иванофф и ми обяснявате колко съм ПРОСТ и какво щяло да бъде след 3г. ами ще поживеем ще видим
                      един конкретен въпрос имам към вас иванофф.бил ли сте в гърция?знаете ли какво мързеливо,арогантно и високомерно племе е това.
                      знаете ли как това племе не прави нищо и за това нищоправене,получава добър живот.
                      знаете ли колко атомни централи и колко златни мини има в гърция?
                      а тука колко имаме?и как живеем.за какво точно се опитвате да спорите иванофф
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Политика (Архив до 19.06.2013 г.)

                        Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        това второто ми е много мътно.интелектуалния ми капацитет на простак с някой лев не ми позволява да се надскоча.ако може да ми го разтълкувате с по простички думи

                        поправих се
                        тука ли сте г-н иванофф
                        ами конкретизирай и продължи мисленето си изхождайки от това което написа:
                        "поне от 3 години са зле и са пак по добре от нас."

                        - те не са константно "зле" нали? А "зле-то" тръгва от нулата (преди да са зле) и се увеличава. Ти сам казваш , че от 3г. са зле (расте "зле-то") и просто продължи мислено след 3 или 5 години, колко ще е...
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                      Working...
                      X