IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
    Няма случай на назначени цигански кметове и министри, шефове на полиция и генерали от армията! Много малко цигански доктори има също! Това ако не е дискриминация , кое?


    Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха - абе, галфон, нали за да стане някой доктор, му трябва една незначителна дреболия - да завърши медицина !!! Какъв "доктор" може да стане от същество, което едва разпознава буквите? Иначе би било хубаво - отгледайте си мангалски доктори, постройте си мангалски болници - вместо да овонявате нашите болници и да биете нашите лекари, а ние да ви плащаме сметките !!!! Да не би проф. Чирков да е станал сърдечен хирург на световно ниво, защото е бил "ром" - или защото е заспивал с глава върху учебниците по медицина чак на изгрев слънце?

    Цигански генерали няма - защото от мангалът не става дори войник - от мангалът става само бандит и мародер !!! За да бъдеш войник, е нужно храборст, достойнство и чест - а мангалът е крадец и страхливец. Интересно ми е също какъв шеф на полицията би излязъл от субект, който е генетичен престъпник и нарича кражбата работа?

    Мангал трудно ще стане министър или кмет, защото от цалата мангалски сбирщина - около милион маймуни има само 4-5 000 висшисти - промилът на хората с висше образование сигурно е по-висок в Габонь или сред канибалите в Папуа-Нова Гвинея. И то при положение, че тук имате всички възможности за образование, каквито имат и хората, че дори ви и привилегироват... кой ви е виновен, че сте скудоумна и безполезна сган?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      То колко цигани висшисти има?
      Има такива, но не са много. Причината обаче не е това, че са дискриминирани.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Няма цигани висшисти, които да работят в чистотата. Не ми говори глупости!!!!
        То колко цигани висшисти има?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
          Знаеш ли колко много млади циганина вишисти работят в чистотата?
          Казват, тука ни плащат поне!!
          Няма цигани висшисти, които да работят в чистотата. Не ми говори глупости!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Е как бе човек, точно един от основателите на тази партия е цигански кмет.
            И тук става въпрос за образование. Дискриминация ще бъде, когато между циганин и нециганин изберат втория, при равни условия. Да речем всеки има по 50 дипломи. Олекваш!
            Знаеш ли колко много млади циганина вишисти работят в чистотата?
            Казват, тука ни плащат поне!!
            НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

            Коментар


            • То ние българите сме дискриминирани в България

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                Виж, не съм ром, не че това има нещо общо с дискусията. Българин съм, но почитам хуманните ценности и либералната идея, това че всеки има права и свободи, всеки е свободен и никой няма право да му се меси или да го дискриминира. А ние българите често дискриминираме малцинствата, ето това нещо трябва да престане и е добре че вече хората се осъзнават, че дискриминацията е лошо нещо.
                Съгласен!!!Мисля,че това е сериозен и Европейски проблем!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                  Няма случай на назначени цигански кметове и министри, шефове на полиция и генерали от армията! Много малко цигански доктори има също! Това ако не е дискриминация , кое?
                  Е как бе човек, точно един от основателите на тази партия е цигански кмет.
                  И тук става въпрос за образование. Дискриминация ще бъде, когато между циганин и нециганин изберат втория, при равни условия. Да речем всеки има по 50 дипломи. Олекваш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Дай пример за дискриминация, ако искаш да погледна на теб сериозно!!!
                    Няма случай на назначени цигански кметове и министри, шефове на полиция и генерали от армията! Много малко цигански доктори има също! Това ако не е дискриминация , кое?
                    НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                      Виж, не съм ром, не че това има нещо общо с дискусията. Българин съм, но почитам хуманните ценности и либералната идея, това че всеки има права и свободи, всеки е свободен и никой няма право да му се меси или да го дискриминира. А ние българите често дискриминираме малцинствата, ето това нещо трябва да престане и е добре че вече хората се осъзнават, че дискриминацията е лошо нещо.
                      Дай пример за дискриминация, ако искаш да погледна на теб сериозно!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Алоооо Ромееее, Конституцията важи за всички!!!! Това, че в момента минавате метър, няма да продължи вечно!!!!
                        Виж, не съм ром, не че това има нещо общо с дискусията. Българин съм, но почитам хуманните ценности и либералната идея, това че всеки има права и свободи, всеки е свободен и никой няма право да му се меси или да го дискриминира. А ние българите често дискриминираме малцинствата, ето това нещо трябва да престане и е добре че вече хората се осъзнават, че дискриминацията е лошо нещо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                          Това важи за мнозинството, не е незаконно да има партии на малцинствата, които да ги защитават от дискриминацията и потъпкването им от мнозинството.
                          Иначе, какво им остава на ромите? Видяхме, че те нямат права, тях всеки ги подритва, защото са малцинство и няма кой да ги защити. Затова да подкрепим новата партия, за да има кой да се погрижи и за малцинствата у нас.
                          Алоооо Ромееее, Конституцията важи за всички!!!! Това, че в момента минавате метър, няма да продължи вечно!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Конституция на Република България...............
                            Това важи за мнозинството, не е незаконно да има партии на малцинствата, които да ги защитават от дискриминацията и потъпкването им от мнозинството.
                            Иначе, какво им остава на ромите? Видяхме, че те нямат права, тях всеки ги подритва, защото са малцинство и няма кой да ги защити. Затова да подкрепим новата партия, за да има кой да се погрижи и за малцинствата у нас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение

                              Роми учредиха нова партия
                              неделя, 18 авг 2013 г. 19:22 ч.
                              Конституция на Република България
                              ..............
                              Чл. 11.
                              (1) Политическият живот в Република България се основава върху принципа на политическия плурализъм.
                              (2) Нито една политическа партия или идеология не може да се обявява или утвърждава за държавна.
                              (3) Партиите съдействуват за формиране и изразяване на политическата воля на гражданите. Редът за образуване и прекратяване на политически партии, както и условията за тяхната дейност се уреждат със закон.
                              (4) Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт.
                              ...............

                              Коментар


                              • Честито, добре е да има повече партии които да се грижата да защитават малцинствата у нас от дискриминация. Да се осигури равен старт на всички, да не дискриминираме повече хората според техния произход, а всички да бъдем равни и да живеем като братя. Време е да прогледнем и да разберем, че това е пътя напред.

                                Роми учредиха нова партия
                                неделя, 18 авг 2013 г. 19:22 ч.



                                Делегати от цялата страна участваха в учредяването на новата партийна формация "Обединение, прогрес, справедливост".
                                В палата №7 на пловдивския панаир се събраха над 500 души, за да участват в създаването на ромската партия. Конференцията избра за лидер на ОПС 42-годишния Илия Иванов, който е бил два мандата общински съветник от Ямбол. Той е бивш член на ПП „Солидарност", която на местно ниво се е коалирала с ДПС.
                                Новият ромски лидер заяви, че курсът на партията ще бъде център-ляво и че ОПС ще работи с всички партии, които имат политическата воля да решават проблемите на циганите в България. „Основно ще работим в сферите на образованието, безработицата, здравеопазването и жилищните проблеми на ромите в страната", обяви Иванов.
                                Илия Иванов е с висше образование „Публична администрация” и досега е бил два пъти общински съветник в Ямбол.
                                Сред идеолозите на ОПС е кметът на пловдивското село Чалъкови Запрян Христев, който бе кандидат-депутат от гражданската квота в листите на БСП. Финансирането на новата политическа формация засега ще се осигурява от част от създателите й, който са едно голямо ядро от около 50 човека.
                                Учредителите са от 15 области на страната и повечето са бивши активисти на „Рома", „Евророма", „Солидарност" и ДРОМ. Централата на новата формация ще е в Пловдив, макар в нея да не участват засега местните ромски лидери.
                                Илия Иванов е с висше образование „Публична администрация” и досега е бил два пъти общински съветник в Ямбол. Учредителят на партията Запрян Христев пък е бил два пъти кандидат-депутат от листите на БСП. В момента е кмет трети мандат на село Чалъкови. Според него хората вече не вярват на досега съществуващите ромски формации.

                                Коментар

                                Working...
                                X