IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Не съм чувал твоята система. На мен са ми нареждали министрите, ако видя циганин да го сваря и после разфасовам на скарата, но в краен случай да го пържа.
    Понеже аз самия съм гнусен мангал, се въздържам от мероприятието.
    А аз се чудех що не изпълняваш разпоредбите а,тя каква била причината. Бил мангус Лордов
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Лордов - искам да знам защо свинете не реагират срещу мангалските безчинства по същия начин, по който действат срещу хората, които ги хранят !!! Не ме карай да търся в Тубата и да пускам линкове как ушевите пребиват безпричинно Български граждани - и то не тия с мръсномургав оттенък - на мирни протести или на футболни мачове !!!
      В същото време всеки мръсен циганин може да си прави каквото си иска с всяко просто прасе, може и да го нае.е ако иска и прасето само жално ще грухти !!!
      Не съм чувал твоята система. На мен са ми нареждали министрите, ако видя циганин да го сваря и после разфасовам на скарата, но в краен случай да го пържа.
      Понеже аз самия съм гнусен мангал, се въздържам от мероприятието.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Импе, площаден Креслю, ти не гледа ли това дрогирано момиченце, как се е нахвърлил върху полицай, който се е опитал да пресече един пиян лумпен- приятеля и като го арестува задето чупи задната чистачка на полицейски автомобил?!
        Лордов - искам да знам защо свинете не реагират срещу мангалските безчинства по същия начин, по който действат срещу хората, които ги хранят !!! Не ме карай да търся в Тубата и да пускам линкове как ушевите пребиват безпричинно Български граждани - и то не тия с мръсномургав оттенък - на мирни протести или на футболни мачове !!!
        В същото време всеки мръсен циганин може да си прави каквото си иска с всяко просто прасе, може и да го нае.е ако иска и прасето само жално ще грухти !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Както казва един "филмов" герой - няма да ме плашиш с тоя телевизор
          Препоръка - не се заяждай напразно с който ти падне, защото някой може да го приеме твърде лично.
          Ами няма как да убедя по друг начин Тома "НЕверни". Просто факт, точно заради хиляди такива случаи. Всеки втори лольо се оплаква от "полицейски произвол" и "насилие", задържан е "неправомерно", полицията се е държала "грубо и арогантно".
          Всеки сериозен журналист да си направи труда да направи една проверка на жалбите от граждани в областните дирекции на МВР и тогава да сподели процента на основателните жалби!: Едноцифрен е като цяло

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Филми ли?! Всяка килия дори има камера за видеонаблюдение. Ако не ти се вярва, да те вкарам та да разбереш
            Както казва един "филмов" герой - няма да ме плашиш с тоя телевизор
            Препоръка - не се заяждай напразно с който ти падне, защото някой може да го приеме твърде лично.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Колеги - писатели,
              от една страна полицаите трябва да си вършат работата а ние да не си търсим всякакви поводи да ги оплюваме ... От друга страна трябва да има адекватна комуникация с обществото. За мен тези, които със сигурност не са си свършили работата са техните PR. Лорде, относно тези " видеозаписващи устройства" - мисля, че си гледал много филми
              Филми ли?! Всяка килия дори има камера за видеонаблюдение. Ако не ти се вярва, да те вкарам та да разбереш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Наивник, ти наистина си наивник, как може да си помислиш, че думите на една дрогирана пача имат нещо общо с истината. Всяко районно има видеозаписващи устройства навсякъде! Такъв произвол е лесно да се докаже, но аз съм скептичен..
                Колеги - писатели,
                от една страна полицаите трябва да си вършат работата а ние да не си търсим всякакви поводи да ги оплюваме ... От друга страна трябва да има адекватна комуникация с обществото. За мен тези, които със сигурност не са си свършили работата са техните PR. Лорде, относно тези " видеозаписващи устройства" - мисля, че си гледал много филми
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Лорде, и пияни да са били, и дрогирани, просто арест на момента и толкова. Всичко останало е полицейски произвол от най-долен вид!!!
                  Наивник, ти наистина си наивник, как може да си помислиш, че думите на една дрогирана пача имат нещо общо с истината. Всяко районно има видеозаписващи устройства навсякъде! Такъв произвол е лесно да се докаже, но аз съм скептичен..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    Импе, площаден Креслю, ти не гледа ли това дрогирано момиченце, как се е нахвърлил върху полицай, който се е опитал да пресече един пиян лумпен- приятеля и като го арестува задето чупи задната чистачка на полицейски автомобил?!
                    Лорде, и пияни да са били, и дрогирани, просто арест на момента и толкова. Всичко останало е полицейски произвол от най-долен вид!!!

                    Коментар


                    • Импе, площаден Креслю, ти не гледа ли това дрогирано момиченце, как се е нахвърлил върху полицай, който се е опитал да пресече един пиян лумпен- приятеля и като го арестува задето чупи задната чистачка на полицейски автомобил?!

                      Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Бе какъв лов...

                      Вчера четохме как "мъжаги" от Пръво Ушево арестували, били и заплашили с изнасилване момиче... но пред всеки крастав мангал се н.с.рат от страх !!!

                      60 000 свине храним, а за 60 решителни мъже не струват всичките вкупом. Ако бяхме държава, сега в моментът в тоя цигански катун от неназованото димитровградско село такъв погром щеше да провежда полицията, че на бременните мангалки чааветата в коремите чак да пищят от ужас - един хъхряк нямаше да остане непомлян от бой !!!

                      Ама няма, няма... докато не дойде Арлин Антонов за шеф на МВР или някой като него, ще четем такива новини. Нищо чудно някой ден мангалите и самият министър на вътрешните работи да фанат някъде и да му разпорят аварийният изход и най-вероятно вече са го правили с някой и друг ушев...

                      Коментар


                      • Бе какъв лов...

                        Вчера четохме как "мъжаги" от Пръво Ушево арестували, били и заплашили с изнасилване момиче... но пред всеки крастав мангал се н.с.рат от страх !!!

                        60 000 свине храним, а за 60 решителни мъже не струват всичките вкупом. Ако бяхме държава, сега в моментът в тоя цигански катун от неназованото димитровградско село такъв погром щеше да провежда полицията, че на бременните мангалки чааветата в коремите чак да пищят от ужас - един хъхряк нямаше да остане непомлян от бой !!!

                        Ама няма, няма... докато не дойде Арлин Антонов за шеф на МВР или някой като него, ще четем такива новини. Нищо чудно някой ден мангалите и самият министър на вътрешните работи да фанат някъде и да му разпорят аварийният изход и най-вероятно вече са го правили с някой и друг ушев...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • ОЩЕ ПО ТЕМАТА:

                          Мангалски бандит опита да съсече горски с трион !!!

                          http://www.blitz.bg/news/article/223344

                          Пълен абсурд е горските, а и полицаите да стрелят с халосни патрони срещу разбеснелите се цигански изроди - още малко тапешници ще им дадат !!! В такива случаи и при такава ситуация, те трябва да носят дългоцевно, най-добре и автоматическо оръжие и при нужда да избиват наред мангалските бандити !!! А не да обясняват, че ромовете били "настръхнали и зли" и нищо не можело да им се направи - като застрелят демонстративно десетина, другите ще станат по-плашливи от мишки. И не проумявам какви са тия актове и глоби, щом в НК е записано изрично, че незаконна сеч се наказва със затвор.

                          Просто е - горският или полицаят хваща циганорите - ако някой опита да го нападне - куршум, ако някой опита да бяга - куршум. Арестуваните - съд по бързата процедура и получават присъда - 10 години да залесяват обезлесените баири !!!!


                          Някой някога да е виждал мангалска маймуна да посади дърво ????
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • http://www.novini.bg/news/157364-%D0...%BE%D0%BD.html
                            "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                            Коментар


                            • Че какво: променил към добро - някога да съм казвал нещо различно?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Аз пък кога съм казвал, че няма работливи и свестни цигани?

                                Говорим за останалите 90%.
                                E признай си де.Не е срамно.Все пак си се променил към добро.И признай че докато на големите в ЕС не им уврат главите с кого си имат работа мангалите ще продължават да си разиграват конете.На тази част от тях която не желае да спазва законите и да се труди трябва ясно да се покаже че ще последва юмрук.Няма смисъл да ходят по затвора за дребни провинения глоби спиране на детски и помощи и здрав бой до насиране с лопатата.Примерно влязъл манго и откраднал две кокошки вкарваш го в мазето на кметството и там с лопата докато се насере.После са по тихи от тревата.Казвал съм ти много пъти в кеча как ги оправяхме.Като качи 50 торби цимент на бегом с по две до покрива на блока става един мил кротък и всичко иска и може.А който не иска старшините го пребиваха като куче.Ако пак не иска в дисципа.Там освен боя му правеха задника на цинкова кофа.И нямаше ЕС и Хелзински комитети....Та това е рецептата проверена изпитана и гарантирано работи...

                                Коментар

                                Working...
                                X