IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето така трябва да се прави интеграцията:

    С концерт отбелязват Международния ден на толерантността

    Букет от ромски танци и песни, турски иляхи, арменски танци, руски фолклор и български народни танци ще представят в концерт ученици по повод Международния ден на толерантността - 16 ноември.
    Организатори на концерта, който ще се състои на 15 ноември от 19 часа на сцената на младежкия дом е шуменския клуб „Младежта е толерантност”.
    Своя талант ще демонстрират и поп изпълнители, красивите спортни танци и етно-рок бандите в града. Участниците са предимно ученици от средните училища в града – СОУ „Сава Доброплодни”, ГПЧЕ „Н. Й. Вапцаров”, СОУ „Трайко Симеонов”, училище „Христо Ботев” от село Каспичан, от читалищата „Евролил” и „Назъм Хикмет”, Арменския дом, от Общински младежки дом.
    Входът е свободен, уточниха организаторите.

    Коментар


    • Наглостта на нисшата раса минава всякакви нормални граници !!! Затова - просто да се приложат законите:

      За незаконно строителство на неурегулиран поземлен имот (в случая дори ЧУЖД имот) наказанието предвидено в НК е глоба и затвор, за незаконно присъединяване към електроразпределителната мрежа - петцифрени глоби и затвор !!! И никъде не съм видял да пише, че тези членове от НК не се отнасят за мангалската чума. Затова трябва булдозерите да отидат, да прегазят мръсния развъдник, а мангалите - съд по бръзата процедура и - да вървят в мините да си изработват глобите !!! Че даже искат да им дадат и гора, за да я изсекат... колко дървета са посадили тия хлебарки в мръсния си живот, колко данъци са платили, че искат всичко да им се подарява? Напролет да ги пратят да залесяват - ако посадят и отгледат 10 000 млади дръвчета, на есента да им дадат да си отсекат 2 000 стари дървета !!!

      Ей-заради това винаги ще гласувам за националистически партии... каква е тая наглост, бе, хем крадат, хем протестират, задето не им позволяват да крадат !!!

      А тая измет - бат` сали ли е - какъв е - изхвърляне от парламента и съд !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
        Няма такава наглост! Бунт в Самоков заради спирането на краден ток http://dnes.dir.bg/news/tok-energo-15395121?nt=10 видео > http://novanews.bg/news/view/2013/11...ampaign=accent
        нали знаеш ... добре дошъл в България енд хев ъ найс път.

        Коментар


        • Няма такава наглост! Бунт в Самоков заради спирането на краден ток http://dnes.dir.bg/news/tok-energo-15395121?nt=10 видео > http://novanews.bg/news/view/2013/11...ampaign=accent
          Last edited by коки; 01.11.2013, 11:39.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
            Ми то един ушев, по точно бивш ушве и настоящ охранител, нали застреля едно чааве на Сточна Гара, мисля да беше миналата година. И какво стана - май си е в ареста и до ден днешен. Така че се сърди на политиците, съдийте, прокурорите и най-вече сам на себе си, че търпиш такива да те управляват
            Че защо да сърдя на мене си? Аз за промангалски партии никога не съм гласувал.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
              Ми то един ушев, по точно бивш ушве и настоящ охранител, нали застреля едно чааве на Сточна Гара, мисля да беше миналата година. И какво стана - май си е в ареста и до ден днешен. Така че се сърди на политиците, съдийте, прокурорите и най-вече сам на себе си, че търпиш такива да те управляват
              Полицаят е пуснат под гаранция .И докато в Законът им липсва дефениция на термина неприкосновеност ,всеки един осмелил се да стреля с/у чаве ще го отнася.

              пп Видео> http://www.youtube.com/watch?v=93d6lnDFQlI което доказва ,че чаветата са си животни.Зверове.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ами не са !!! Това дори и животно не е, такива твари трябва да се кастрират абсолютно задължително. Всяка година ли смята да дриска уроди тая и да ги разхвърля по домовете, за да ги храним ние? Да ги питаш и ушевите - нямат ли някаква работа - например да пазят имота и живота на хората, които ги хранят - вместо да се правят на природозащитници и да мъкнат някаква гадна хлебарка до родилното или да и спасяват чаавето, която тя е изс.ала на земята?

                Предлагам това първото цигане Ушев п.д.раст да си го вземе у тях и лично да го хрантути, щом го е спасил !!!

                Аз не мога да проумея и какви извартеняци се чифтосват с това нещо - содомията не е ли забранена в тая държава?
                Ми то един ушев, по точно бивш ушве и настоящ охранител, нали застреля едно чааве на Сточна Гара, мисля да беше миналата година. И какво стана - май си е в ареста и до ден днешен. Така че се сърди на политиците, съдийте, прокурорите и най-вече сам на себе си, че търпиш такива да те управляват

                Коментар


                • Ами не са !!! Това дори и животно не е, такива твари трябва да се кастрират абсолютно задължително. Всяка година ли смята да дриска уроди тая и да ги разхвърля по домовете, за да ги храним ние? Да ги питаш и ушевите - нямат ли някаква работа - например да пазят имота и живота на хората, които ги хранят - вместо да се правят на природозащитници и да мъкнат някаква гадна хлебарка до родилното или да и спасяват чаавето, която тя е изс.ала на земята?

                  Предлагам това първото цигане Ушев п.д.раст да си го вземе у тях и лично да го хрантути, щом го е спасил !!!

                  Аз не мога да проумея и какви извартеняци се чифтосват с това нещо - содомията не е ли забранена в тая държава?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1_9_7_8 Разгледай мнение
                    Е няма начин някой да ме убеди, че това са хора.
                    Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                    Коментар


                    • http://www.novini.bg/news/163860-15-...%BA%D0%B0.html
                      "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                      Коментар


                      • Залавят и... ВЕДНАГА ПУСКАТ циганския кърлеж, осквернил паметника на Левски !!!!

                        http://news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D...3197_c.26.html


                        Ха кажете - какво ще спре тая мръсна гнида да се върне още тая вечер и да продължи отвратителното си дело? Морал ли, съвест ли, що ли? Мангалската гад вижда - краде си и нищо не му се случва, никой нищо не му прави !!! Как, по даволите да се озапти бандитизма на циганската сган, щом са безнаказани и над всякакви норми и закони? От малки започват, пускат ги отново и отново слуд всяко престъпление - докато станат пълнолетни, те вече са твърдо убедени, че никакъв закон не ги лови !!!

                        Защо нямам власт, господи... Какво я чака нашата България, щом мръсен мангал може да оскверни тоя свят паметник и никой не смее с пръст да го пипне !!! Тая твар още в мазето на районното трябваше да я убият, никога вече да не омърси слънчевата светлина и Българският въздух с присъствието си !!! Какво толкова - то е все едно хлебарка да стъпчеш - ама това не са български полицаи, а измет.
                        Last edited by Императорът; 30.10.2013, 21:11.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • В БГ живеят 750000 чавета .Инфото е от картата в ляво > http://www.nytimes.com/2013/10/20/su...=1385787600000
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            Импе май не ти е ясно ,че ченгетата са с вързани ръце .1 Държавата не застава зад тях и 2 в Закон на МВР има формален член ,че са неприкосновени ,но ЛИПСВА ясна дефиниция за неприкосновеност.Щото ако имаше нямаше да седят и да ги нападат циганите ,а щяха да стрелят .Относно Иван Лулеов не си в час.Напротив спретнаха веднага група за него във Фейса в която членуват 16637 човека .Пуснаха Петиция ,Събраха пари за гаранцията му и за покриване на разходи по адвокатската защита. .В същата се следи развитието .
                            Да - има група в Букчето - и аз членувам в: но колегите му реално не го защитиха !!! Свинете не правят нищо, за да застане държавата зад тях и да получат право например да използват повереното им оръжие. Ако след случая с Иван Лулеов поне 30 000 редови полцаи бяха хвърлили молбите за напускане, написвайки в тях, че повече не желаят да служат за боксови круши на престъпниците и за подигравка на хората, които им плащат заплатите, управляващите щяха да се нас.рат от страх и да изпълнят всичките им искания !!! Но те не правят нищо - тях въобще не ги интересува, че мангалите безчинстват, нали си получават заплатките. Да, тук и там със сигурност има честни и съвестни полицаи, но огромната маса ушеви са напълно безполезна измет, утайката на обществото - нискоинтелигентни, тъпи и тотално лишени от морал, т.е. в държавната структура те са еквивалентът на циганите в обществото !!!
                            Лесно е да се оправдават, че нямали правомощия. Оправданието е като анусът - всеки си има - но ние пък длъжни ли сме да храним 60 000 туфлека, които реално нищо не вършат? Как да убедиш някой човечец от село или малко градче, на когото мангалите 20 пъти са му обрали къщата, че трябва с данъците си да плаща заплата на Ушев п.д.раст?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Гледате ли БТВ? Мъка, мъка, мъка
                              Kakво е станало?

                              Коментар


                              • Гледате ли БТВ? Мъка, мъка, мъка

                                Коментар

                                Working...
                                X