IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
    Ти се съмняваш в това ли? Нищо чудно, зная и хора, които се съмняват, че е бил треньор по фехтовка на отбора на Великобритания за Олимпиадите в Мексико и Мюнхен. И дори, че въобще е бил треньор по фехтовка.

    http://www.mocavo.com/Harvard-School...-Ca/544162/281

    http://expressindia.indianexpress.co...ige01023p.html

    http://www.sallegreen.com/master-project/masters-g/

    http://www.londonthamesfencingclub.com/history.html

    Поздрави и приятна вечер!

    ПП. Към модератора: Искрено съжалявам, че постът не е по темата, но не мога да не отговоря на въпроса на колегата.
    Не разбирам. Попитах за линк, в който пише, че е бил световен шампион. Не си ми дал такъв. Не четох подробно това, което си пуснал, но къде точно в тези линкове пише, че е бил треньор на Великобритания?

    Коментар


    • Наивник

      Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ако може да дадеш и два линка, не български, в които той действително е световен шампион
      Ти се съмняваш в това ли? Нищо чудно, зная и хора, които се съмняват, че е бил треньор по фехтовка на отбора на Великобритания за Олимпиадите в Мексико и Мюнхен. И дори, че въобще е бил треньор по фехтовка.

      http://www.mocavo.com/Harvard-School...-Ca/544162/281

      http://expressindia.indianexpress.co...ige01023p.html

      http://www.sallegreen.com/master-project/masters-g/

      http://www.londonthamesfencingclub.com/history.html

      Поздрави и приятна вечер!

      ПП. Към модератора: Искрено съжалявам, че постът не е по темата, но не мога да не отговоря на въпроса на колегата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
        Сигурен съм. Всичко, което би свършило нещо полезно е добро. Освен това нали знаеш какво значи "луда глава", а не психично болен?
        Прочие, ето откъс от стихотворение на великия Дамян Дамянов за още по-великия Христо Ботев /цитирам по памет/:

        Само поетът и лудият могат
        само със двеста другари
        голи да влезнат във живия огън
        и стена със глава да събарят!

        Само поетът и лудият могат
        с юмрук да трошат вековете.
        Българио, майко, горд съм до сълзи,
        че раждаш и луди поети!
        Ако може да дадеш и два линка, не български, в които той действително е световен шампион

        Коментар


        • Наивник

          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          А сигурен ли си, че добрият смисъл на думата не е буквалният такъв. Не говоря просто така. Имам доста опит в живота си с т.нар. луди.
          Сигурен съм. Всичко, което би свършило нещо полезно е добро. Освен това нали знаеш какво значи "луда глава", а не психично болен?
          Прочие, ето откъс от стихотворение на великия Дамян Дамянов за още по-великия Христо Ботев /цитирам по памет/:

          Само поетът и лудият могат
          само със двеста другари
          голи да влезнат във живия огън
          и стена със глава да събарят!

          Само поетът и лудият могат
          с юмрук да трошат вековете.
          Българио, майко, горд съм до сълзи,
          че раждаш и луди поети!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
            . И знаеш ли защо би успял да се справи с бандитите? Защото е достатъчно луд, в добрия смисъл на думата. .
            А сигурен ли си, че добрият смисъл на думата не е буквалният такъв. Не говоря просто така. Имам доста опит в живота си с т.нар. луди.

            Коментар


            • Императорът

              Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Дон Карлос: и аз познавах Големия човек и му вярвах безпрекословно, до там - че гласувах за него на президентски избори, на които не участваше. Ей-така: написал собственоръчно бюлетина с неговото име и я пуснах.
              Императоре, още на президентските избори през януари 1992 г. гласувах за Жорж Ганчев. Тогава за него гласуваха над 854 000 българи. За сравнение, на парламентарните избори 2013 г. СДС, РЗС, ДСБ, БДФ, Атака и ДПС, взети заедно имат около 870 000 гласа, а с 940 000 гласа БСП управлява България.
              През 1992 България изпусна своя голям шанс да избере път на развитие, различен от сегашния, без мутри, бандити и корупция. Жорж Ганчев със сигурност би държал на думата си, познавам го добре и лично още от началото на 60-те години на миналия век. И знаеш ли защо би успял да се справи с бандитите? Защото е достатъчно луд, в добрия смисъл на думата. Като нищо щеше да ги затвори на стадиона. Пък и времената бяха други, хората все още имаха респект към държавата. Лошото е, че тези близо един милион души, които гласуваха за него, останаха разочаровани от избора на сънародниците си, които предпочетоха Желю Желев и Велко Вълканов и голяма част от тях повече не припариха до урните. Което не е добре, разбира се.
              Що се касае до предмета на настоящата тема, проблемът с циганите трябва да бъде решаван със здрава ръка. А че Жорж има здрава и силна ръка не подлежи на съмнение - нали е два пъти световен шампион на сабя за професионалисти .
              Last edited by Дон Карлос; 19.02.2014, 18:46.

              Коментар


              • В конкретния случай - един 12-13-годишен пишлегар прилага сексуален тормоз срещу 7-9-годишни ДЕЦА... но тъй като е част от това, което наричаш "малцинствени групи", никой не смее да го озапти... засега само едно Българско момиченце не смее да ходи на училище, но какво трябва да стане - тоя да изнасили някое детенце ли, та някой да реагира? Или и тогава толерастите ще почнат да обясняват как такива са му обичаите и че 7-годишното детенце е трябвало доброволно да задоволи нагона му, а това, че е плачело и се е дърпало е етническа дискриминация?

                Но още по-страшното е, че досега не се е намерил поне един баща, който да го пребие !!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Импе, аз не работя за Инвестора (никой там не ми плаща под каквато и да било форма) и като външен модератор си позволявам да редактирам чужди публикации много рядко. В конкретния случай не ми хареса, че видях израни средства, които биха били обидни за някои малцинствени групи в България.

                  Форумът на Инвестора е много либерален и потребителите могат да публикуват почти всичко, но има някои основни правила, които трябва да се спазват от всички. Едно от тези правила е да не се обиждаме взаимно, както и да не обиждаме под една или друга форма хората около нас.

                  Хайде, със здраве!
                  Мъка.... Дори когато човек подбере подходящите политически коректни изрази, с които да онагледи демократичните си възгледи за бъдещето на България и пряко влизащите в конфликт с него шибани мангалски орди, се получава така, че този, т.нар. ЧОВЕК няма правата да пише, дори да говори, когато разни човекоподобни го заплашват от НАЦИОНАЛНИЯ ефир със смърт и саморазправа.

                  Както казваше дядо ми, да ви се*а на мурафетите! Може спокойно да цензурирате!
                  Last edited by el.t; 19.02.2014, 18:48. Причина: цензурирано

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    Импе, аз не работя за Инвестора (никой там не ми плаща под каквато и да било форма) и като външен модератор си позволявам да редактирам чужди публикации много рядко. В конкретния случай не ми хареса, че видях израни средства, които биха били обидни за някои малцинствени групи в България.

                    Форумът на Инвестора е много либерален и потребителите могат да публикуват почти всичко, но има някои основни правила, които трябва да се спазват от всички. Едно от тези правила е да не се обиждаме взаимно, както и да не обиждаме под една или друга форма хората около нас.

                    Хайде, със здраве!
                    Тези изразни средства щяха да са обидни, ако не бяха верни !!! И въобще не мисля, че съм се изразил остро - то в човешкия език няма толкова остри изрази, които да охарактеризират адекватно така наречените от теб "малцинствени групи". И докато се преструваме, че проблемът с хъхряшката диващина не съществува, тоя проблем няма да се реши - напротив - само ще ескалира.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Импе, аз не работя за Инвестора (никой там не ми плаща под каквато и да било форма) и като външен модератор си позволявам да редактирам чужди публикации много рядко. В конкретния случай не ми хареса, че видях израни средства, които биха били обидни за някои малцинствени групи в България.

                      Форумът на Инвестора е много либерален и потребителите могат да публикуват почти всичко, но има някои основни правила, които трябва да се спазват от всички. Едно от тези правила е да не се обиждаме взаимно, както и да не обиждаме под една или друга форма хората около нас.

                      Хайде, със здраве!

                      Коментар


                      • Триете, а?


                        Е хайде - изтрийте и това, ако искате - цитат от ваша медия:

                        http://www.dnes.bg/world/2014/02/19/...i-ot-es.216354

                        Бедната Великобритания отказва да плаща социални помощи на паразити, богатата България храни 1 000 000 мързеливи мангали !!!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Дон Карлос: и аз познавах Големия човек и му вярвах безпрекословно, до там - че гласувах за него на президентски избори, на които не участваше. Ей-така: написал собственоръчно бюлетина с неговото име и я пуснах.

                          А гнусотняшкият проблем се решава просто - като се приложи законът спрямо незаконното строителство. 90% от престъпленията се вършат от мангали, обитаващи незаконни развъдници и свърталища, спрямо които, благодарение на политическите п.д.расти и изроди има "режим на търпимост", въпреки че по закон подобно деяние се наказва със затвор. Как може държавата да проявява търпимост към тия, дето нарушават законите и?


                          Унищожават се незаконните развъдници и всичкото мангал - изтърпява предвидените в закона наказания в трудови лагери - по отдалечените райони, където да строят законни цигански селища, които после няма да имат право да напускат. Ясно е, че докато са по лагерите - отделно мъжки от женски, няма да могат да се размножават.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                            .........................
                            У нас е така, закона си е закон, но и ситуацията е ситуация. Ти знаеш ли какво може да стане ако се вдигнат малцинствата и кажат че не искат да търпят да ги тероризират и избиват, както е станало? Тогава и полицията не може да ги спре и да ни опази, ще трябва да разчитаме малцинствата да се смилят над нас и да им се молим да не ни навредят.
                            Така, че тоягата има 2 края, както се казва.
                            На кое казваш "ситуация" - на това, че един човек се е опитвал да си свърши работата, като е застрелял злосторник?!? Айде бе....
                            Нема да чакаме полицията да ги спре, няма кой да и нареди. Така че, ще трябва нормалните хора да ги спрем. И ако сега минава номерът, да не се разрешава оръжие и да съм виновен като пречукам некой, влезнал ми в дома, това няма да е все така.
                            Вервай ми, казваше оня дедо...
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • ДОКОГА ЩЕ ИМ ТЪРПИМ БЕЗЗАКОНИЯТА

                              Докога ли? Ами докато съществува тази тема. Щом още я има, значи само си чешем езиците и се оплакваме. Докато се употребяват думички като Докога, Ако, Дали, Може би, Ще...То само с приказки не става!
                              Това да не ти е времето преди половин век, когато ако българин само скръцнеше със зъби, циганьорите се строяваха и трепереха. Сега обаче те са много по-важни от нас, те са електорат, ценен кадър, който срещу 5 лева и една бира и за дявола ще гласува. Затова им се разрешава да грабят, да безчинстват, да убиват, да не плащат нищо.
                              Огромна крачка към решаване на проблема би било лишаването на неграмотните от избирателни права. Тогава те изведнъж ще станат безинтересни за управляващите.
                              И разбира се, без въпроси "ДОКОГА".
                              Ех, хубаво казваше навремето Жорж Ганчев: "За 48 часа ще вкарам всички разбойници на стадиона". Но му повярваха само 854 000 българи и това не стигна за балотаж. А той щеше да го направи, познавам го отлично.
                              Пък тогава, по време на президентските избори 1992 г. и проблемът с циганите още го нямаше. Нямаше и да го има при по-твърда ръка.

                              ПП. И ми се струва, че заглавието на темата би трябвало да бъде "ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ БЕЗЗАКОНИЯТА НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ ПО ОТНОШЕНИЕ НА ЦИГАНИТЕ".
                              От нас зависи докога. Ние сме суверена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Време е да се възстановят строителни и ж.п войски.И лагерите в Белене и Ловеч.Циганин затвор не го плаши.Мъгла глад и бой.Ама истински бой с лопатата в главата като го шибнеш и кръвта руква като от фонтаните пред НДК.За месец става памучец.Кой не се подава на дресиеовка в дисципа.Там да го мандръсат дъртите мангали дорде му обърнат самосвала.Само комунистите ги умееха тези работи..Ми не мое да се върне Тато от гробищата...
                                Е нема все Тато да ни оправя бакиите и да ни бърше носовете, бе.... В моето село що едно мангалско семейство няма за цвят??? Бил съм 12 - 13 годишен, когато ходихме да ги бием и да им палим къщите. И добре сме възпитали тея, дето дойдоха след нас, щото и до ден днешен мангали там не ВИРЕЯТ. ЕЙ, затова мъдрите хора са казали. Боя възражда, изгражда и НАДГРАЖДА.

                                Ще им дойде акъла на овцете, ама дано не е късно. Гледам сега в Украйна. Бият се хората и умират. А ние тука бием чашите по масите, псуваме и все чакаме някой да ни оправи. И ни оправят. Наши, чужди, рязани и каквито се сетиш. После гледаме умно в точка и се чудим що се топим като нация, а некви мангали ЩЕ ПЛАШАТ от тИливизора, че ще убият човек, дето е защитил от крадци себе си и обекта, който охранява. Майка им да еба на всички човекоподобни. Стане ли нещо, първи ще се върна в БГ с още двайсет като мен да ги беся тея уроди на червата им.

                                Коментар

                                Working...
                                X