IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение
    това вече не може да е истина
    http://news.ibox.bg/news/id_2072637326
    Нещата толкова са излезли извън контрол че мангалите изобщо нямат никакъв респект към униформените а ги нападат!!!
    Не се учудвам че там всеки ден убиват бълагари за 5 лева - няма никакъв страх от закони и наказание. Тези територии, както съм казвал, вече практически са извън обхвата на държавата ни. Аз например, ако мми се наложи да пътувам натам ще си взема оръжието - да ми е под ръка!
    Много смели са станали полицаите ни, като ни управлява БСП-то, да не са си помислили хората че се връща комунизъма?
    Трябвало е и те да вземат по един кол, а не да стрелят и да превишават самоотбраната си.

    Коментар


    • това вече не може да е истина
      http://news.ibox.bg/news/id_2072637326
      Нещата толкова са излезли извън контрол че мангалите изобщо нямат никакъв респект към униформените а ги нападат!!!
      Не се учудвам че там всеки ден убиват бълагари за 5 лева - няма никакъв страх от закони и наказание. Тези територии, както съм казвал, вече практически са извън обхвата на държавата ни. Аз например, ако мми се наложи да пътувам натам ще си взема оръжието - да ми е под ръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ето мнението на един истински и велик държавник по отношение на малцинствата и толерастията:

        Владимир Путин:

        Русия не се нуждае от малцинствата.
        Малцинствата се нуждаят от Русия !!!

        В реч пред руския парламент (Думата) Владимир Путин изказа следното мнение относно малцинствата в Русия:

        В Русия живеят руснаци. Всяко малцинство, независимо от къде е, което иска да живее, работи и яде в Русия трябва да говори руски език и трябва да уважава и спазва руските закони. Ако някой иска Шериат, съветвам ги да отидат в държавите, където това е държавен закон. Русия не се нуждае от малцинствата. Малцинствата се нуждаят от Русия и ние няма да им предоставим специални привилегии или да редактираме законодателството си спрямо техните желания, независимо колко силно крещят думата „дискриминация“.
        http://alterinformation.wordpress.co.../989301120322/


        Само си представете какво би се случило, ако в Русия започне да се развъжда някаква мръсна раса, чиито отвратителни представители грабят, тероризират, убиват, разрушават инфраструктурата, отказват да учат, работят, да спазват законите и да говорят човешки, с оправданието, че били "малцинство" и така им харесвало !!!!
        Абе Импе не съм очаквала от теб да разпространяваш тая партенка ,за която преди година пуснат в друга тема > http://www.investor.bg/forum/showthr...p?p=1059509705 опровержение от Anton Todorov

        Нека разбием поредния мит - този, че московският диктатор Владимир Путин бил казал някъде си следното. Цитирам:

        "В Русия живеят руснаци. Всяко малцинство от всяка точка , ако иска да живее в Русия, работи и се храни в Русия, трябва да говори руски и да се отнасят с уважение към руските закони. Ако искат шериат, ние ги съветваме да отидат по тези места, в които е право на държавата им (има в предвид Шериата).
        Русия не се нуждае от малцинствата. Малцинствата се нуждаят от Русия и те няма да получат специални привилегии ,нито ще се опитваме да променяме нашите закони така,че да отговарят на желанията им, без значение колко силно ще викат, че са дискриминирани". Край на цитата.

        Когато се позовавате на нещо, винаги полагайте усилия да видите/прочетете оригинала на дадена новина или твърдение.

        И така - някой чел ли е, слушали ли е, виждал ли е оригиналното изявление по казуса на руския диктатор Владимир Путин, което му се приписва и което съм постнал по-горе. Не сте. Така си и знаех. Да, има изявление на Путин по въпроса, но то е точно на 180 градуса. Вижте, прочетете сам и тогава помислете дали си заслужава да ни се дава за пример тази подлога на международната олигархия. Помислете и за онази част от българите, които са като овце - показваш им нещо и те като шарани захапват въдицата. Няма традиционните и задължителни въпроси - какво, кой, кога, къде, как, защо. Как да се случи нормално общество и нация с такива хора? Ето какво НАИСТИНА казва по въпроса Путин:

        «Вы понимает, что мы сделаем? Часть нашего общества будет людьми первого сорта, а часть – второго. А этого нельзя делать», – сказал Путин в среду в Госдуме в ответ на вопрос депутата-коммуниста, режиссера Владимира Бортко.

        Путин выступил против наделения русских особым статусом > http://newsland.com/news/detail/id/935402/
        Путин: «Россия не для русских!»
        > http://www.youtube.com/watch?v=3KcFQdLHL_w
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Ето мнението на един истински и велик държавник по отношение на малцинствата и толерастията:

          Владимир Путин:

          Русия не се нуждае от малцинствата.
          Малцинствата се нуждаят от Русия !!!


          http://alterinformation.wordpress.co.../989301120322/


          Само си представете какво би се случило, ако в Русия започне да се развъжда някаква мръсна раса, чиито отвратителни представители грабят, тероризират, убиват, разрушават инфраструктурата, отказват да учат, работят, да спазват законите и да говорят човешки, с оправданието, че били "малцинство" и така им харесвало !!!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Сетверов, не се прави, че падаш от небето. Сред мангалите именно свестните и нормалните са единици, останалите са гнусна, зловредна и опасна паплач, която едно нормално общество би трябвало да изтреби, а не да размножава.

            Наричаш се "хуманист" но хуманизъмът е адекватно отношение само към ХОРА, а не към изверги. Говориш за толерантност, но толерантността има смисъл само когато е взаимна - мръсната раса толерантна ли е към хората, на чийто гръб живее? Как ще ме убедиш да съм толерантен към някой, който не е толерантен към мен и народът ми? И защо не кажеш нищо за нетолерантството на французи, британци, белгийци и т.н., които не желаят да приемат и да хрантутят дори няколко хиляди ромове, но ги гонят веднага, разрушават развъдниците им и директно заявяват, че не желаят тия полусъщества да източват социалните им системи? Щом богатите западни страни отказват да хрантутят хъхряшката гнус, защо ние да го правим?
            Last edited by Императорът; 20.02.2014, 22:53.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
              Императоре, да те питам и аз няколко неща.
              Защо заради единици виниш всички? Добре, има и лоши примери, но винаги има и добри примери при малцинствата. Защо гледаш само лошите?
              Толерантност трябва да има, иначе какво предлагаш?
              И не съм нито платен, нито подлога, а просто хуманист, който зачита правата и на останалите.

              Говорие за единици. Според мен са единици тези, които се опитват да се интегрират и да водят нормален живот. Останалите паразитират и раждат деца от деца за да може да се издържат и да ги продават зад граница. Поправи ме, ако греша или дай насока, в която ти се развива мисълта?

              И аз съм за толерантност и хармония, но ЗАЩО ромите (да ги нарека) не зачитат нашите права??? Защо ни крадат (физически или чрез помощи), защо ни бият и убиват родителите, защо се размножават като хлебарки, защо не се образоват и т.н. и т.н.

              Дай ми отговор на тези въпроси и ще те разбера, че наистина защитаваш кауза.
              Last edited by el.t; 20.02.2014, 12:36. Причина: лична нападка

              Коментар


              • Императоре, да те питам и аз няколко неща.
                Защо заради единици виниш всички? Добре, има и лоши примери, но винаги има и добри примери при малцинствата. Защо гледаш само лошите?
                Толерантност трябва да има, иначе какво предлагаш?
                И не съм нито платен, нито подлога, а просто хуманист, който зачита правата и на останалите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Традиционни забавления на хъхряшките "дечица":

                  Преди три години:

                  http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/0...burgas.89256,9

                  Преди три дни:

                  http://www.blitz.bg/news/article/251556



                  Най-вероятно следващата жертва на младите мургави веселяци ще е човек и ние все ще обясняваме, че такива им били обичаите и темперамента !!!!
                  Добре де, тоя Исус не може ли да го издирят и също да му драснат клечката. Днес куче, утре човек, за човекоподобните (казвам, човекоподобните, за да не обиждам животните) голяма разлика няма, пък и набират все по-голяма инерция, тъй като се чустват безнаказани. Нямаше ме за известно време в БГ и бях забравил мащабите на мангалския проблем. Имам чуството, че нещата са се влошили в пъти за броени месеци.

                  Време е да се орежат ВСЯКАКВИ помощи за тази безполезна паплач, която внася в държавата единствено ла*на и да се научи на труд за да има претенции за толерантност и равноправие. След като се делят на етноси и искат специално отношение е КРАЙНО нагло именно те да ми говорят за етническо напрежение. Няма оправия. Май е късно за нормален преход и интеграция.
                  Last edited by el.t; 20.02.2014, 11:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                    Ето един светъл пример как трябва да се работи за развитие на толерантността в обществото ни. Да бъдем по-толерантни, да има междуетнически диалог, да няма напрежение в обществото ни. Това трябва да са целите на всеки от нас.

                    Представители на Център „Амалипе“ раздадоха листовки за толерантност



                    Днес младежи, представители на Центъра за междуетнически диалог и толерантност „Амалипе“ раздаваха листовки пред областна управа в Шумен с послания за толерантност и приятелство.

                    Шумен е един от градовете, който се включи в кампанията "Животът е като огледало: ако се усмихнеш, ще получиш усмивка". На минувачите се раздаваха цветя на толерантността, изработени от хартия, както и принтирани материали, представящи основните послания на кампанията.
                    По този начин младежите се противопоставят на езика на омразата и насаждането на междуетническо напрежение, които ескалираха след случилото се в Пловдив на 14 февруари.
                    В усмихнатата кампания днес, освен в Шумен се включват и български, ромски и турски младежи от Пловдив, Благоевград, Враца, В. Търново.

                    ШУМ.БГ
                    ПРОЯВЛЕНИЕ НА ХЪХРЯШКАТА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ НАРОДА КОЙТО ГИ ХРАНИ:

                    ЧААВЕТА НА 11 И 12 ГОДИНИ ПРЕБИХА БАБА ЗА... 70 СТОТИНКИ !!!!

                    http://www.blitz.bg/news/article/251591


                    Сега Сетверов ще обясни, че с право са я били малките "ромчета" - "бъдещето на нацията" - как се осмелява нетолерантната дърта мръсница да има само 70 стотинки, че дори тях да не им даде доброволно, като ако трябва лично ги потърси в катунът?

                    Сега ще почнат да обясняват, как гадините са "малолетни" и ще ги пуснат до следващото им престъпление - и така докато не убият някой безпомощен възрастен човек !!!!
                    Last edited by el.t; 20.02.2014, 11:48. Причина: лична нападка
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                      Ето един светъл пример как трябва да се работи за развитие на толерантността в обществото ни. Да бъдем по-толерантни, да има междуетнически диалог, да няма напрежение в обществото ни. Това трябва да са целите на всеки от нас.

                      Представители на Център „Амалипе“ раздадоха листовки за толерантност



                      Днес младежи, представители на Центъра за междуетнически диалог и толерантност „Амалипе“ раздаваха листовки пред областна управа в Шумен с послания за толерантност и приятелство.

                      Шумен е един от градовете, който се включи в кампанията "Животът е като огледало: ако се усмихнеш, ще получиш усмивка". На минувачите се раздаваха цветя на толерантността, изработени от хартия, както и принтирани материали, представящи основните послания на кампанията.
                      По този начин младежите се противопоставят на езика на омразата и насаждането на междуетническо напрежение, които ескалираха след случилото се в Пловдив на 14 февруари.
                      В усмихнатата кампания днес, освен в Шумен се включват и български, ромски и турски младежи от Пловдив, Благоевград, Враца, В. Търново.

                      ШУМ.БГ
                      Браво, чудесно. Остава само мангалите да станат наистина толерантни към хората в тая държава - да спазват законите и да се трудат честно, вместо да вършат 90% от престъпленията в държавата и да източват здравната и социалната система, а не да раздават някакви кирливи листовки.

                      Дотогава нашата толерантност към хъхрещата раса ще бъде равна на мангалската толерантност към нас - НУЛЕВА.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Ето един светъл пример как трябва да се работи за развитие на толерантността в обществото ни. Да бъдем по-толерантни, да има междуетнически диалог, да няма напрежение в обществото ни. Това трябва да са целите на всеки от нас.

                        Представители на Център „Амалипе“ раздадоха листовки за толерантност



                        Днес младежи, представители на Центъра за междуетнически диалог и толерантност „Амалипе“ раздаваха листовки пред областна управа в Шумен с послания за толерантност и приятелство.

                        Шумен е един от градовете, който се включи в кампанията "Животът е като огледало: ако се усмихнеш, ще получиш усмивка". На минувачите се раздаваха цветя на толерантността, изработени от хартия, както и принтирани материали, представящи основните послания на кампанията.
                        По този начин младежите се противопоставят на езика на омразата и насаждането на междуетническо напрежение, които ескалираха след случилото се в Пловдив на 14 февруари.
                        В усмихнатата кампания днес, освен в Шумен се включват и български, ромски и турски младежи от Пловдив, Благоевград, Враца, В. Търново.

                        ШУМ.БГ

                        Коментар


                        • Традиционни забавления на хъхряшките "дечица":

                          Преди три години:

                          http://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/0...burgas.89256,9

                          Преди три дни:

                          http://www.blitz.bg/news/article/251556



                          Най-вероятно следващата жертва на младите мургави веселяци ще е човек и ние все ще обясняваме, че такива им били обичаите и темперамента !!!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Така е, Доне.

                            Много зле говори за народът ни, че избра за президент оня жалък, смачкан човечец, който призна недоразумението "Македония", изпонапуска от затворите всякакви криминални изроди, с основание вкарани там от комунистите и за капак тури мораториум на смъртното наказание, за да могат същите изроди и размножилите се техни поколения да ни тероризират безнаказано днес !!! Не знам това мекотело, като види по телевизорът или прочете за поредното зверско убийство, как спи и въобще заспива нощем ли? Аз на негово място нямаше да мога да спя от угризения на съвестта и публично щях да посипя простата си тимберица с пепел !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                              Е, хубава работа! Ти винаги ли си получаваш храната напълно сдъвкана? Кое ти е по-важно, световен шампион за професионалисти, за което попита или треньор? Във всички линкове го пише. И аз, понеже съм добра душа, ще дъвча вместо тебе. Ше ти направя извадки, но не на всичко. Ако искаш повече информация, просто чети.

                              Първи линк - това не мога да го копирам, не дава. Чети втория абзац и гледай снимките.
                              Втори линк - от индийския в. Daily:
                              George Ganchev, Member of the Bulgaria's National Assembly, former world professional fencing champion, runner-up in the 1992 Bulgarian presidential elections, former scholar at the LeeStrasberg Theatre Institute
                              Трети линк - списък на световните шампиони - виж четвъртото име отгоре надолу.
                              Четвърти линк - из историята на London Thames Fencing Club:
                              But the upheaval resulted in a drop in membership and when Bela Imregi moved to the Poly in search of paid employment many of his pupils went with him. A new generation of sabreurs joined the club from 1968 to 1973 under the influence of the glamorous Bulgarian coach George Ganchev.
                              И от препратка към четвърти линк:
                              In 1970 and 1974 he became world champion in professional fencing

                              Това е. Надявам се, че ще ти свърши работа. Има още десетки линкове, но всички казват едно и също.
                              А на колегите се извинявам за безобразния спам. Това наистина надмина всякакви граници
                              Бла бла От къде реши, че 3-тия линк е списък на световни шампиони Четвъртия линк - някакъв си клуб. Може и да е известен.
                              Линкът от Дейли пък е копнат от фалшивата биография на Джоре.
                              Сега сигурно ще ми пуснеш негов филм или ще дадеш отзиви от негова постановка
                              Симпатяга, но шут, с шизофренен наклон

                              Коментар


                              • Наивник

                                Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Не разбирам. Попитах за линк, в който пише, че е бил световен шампион. Не си ми дал такъв. Не четох подробно това, което си пуснал, но къде точно в тези линкове пише, че е бил треньор на Великобритания?
                                Е, хубава работа! Ти винаги ли си получаваш храната напълно сдъвкана? Кое ти е по-важно, световен шампион за професионалисти, за което попита или треньор? Във всички линкове го пише. И аз, понеже съм добра душа, ще дъвча вместо тебе. Ше ти направя извадки, но не на всичко. Ако искаш повече информация, просто чети.

                                Първи линк - това не мога да го копирам, не дава. Чети втория абзац и гледай снимките.
                                Втори линк - от индийския в. Daily:
                                George Ganchev, Member of the Bulgaria's National Assembly, former world professional fencing champion, runner-up in the 1992 Bulgarian presidential elections, former scholar at the LeeStrasberg Theatre Institute
                                Трети линк - списък на световните шампиони - виж четвъртото име отгоре надолу.
                                Четвърти линк - из историята на London Thames Fencing Club:
                                But the upheaval resulted in a drop in membership and when Bela Imregi moved to the Poly in search of paid employment many of his pupils went with him. A new generation of sabreurs joined the club from 1968 to 1973 under the influence of the glamorous Bulgarian coach George Ganchev.
                                И от препратка към четвърти линк:
                                In 1970 and 1974 he became world champion in professional fencing

                                Това е. Надявам се, че ще ти свърши работа. Има още десетки линкове, но всички казват едно и също.
                                А на колегите се извинявам за безобразния спам. Това наистина надмина всякакви граници

                                Коментар

                                Working...
                                X