IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Какъв ти е проблема бе мангал?Ми плати и тока ти аз не ща.Времето в което ще ви изтрием от картата на България наближава.Ще се възстановят строителни войски и ще видите какво е трудов лагер.Сапове има достатъчно и са повече от дебелите мангалски кратуни.За месец всичките мангали ще бъдете турени у ред
    Виж, първо не съм от малцинствата, българин съм, като повечето тук.
    Обаче, за разлика от поветето тук не изповядвам расизма и ксенофобията. Вярвам в държавността, в правителствените ни програми за интеграция на малцинствата и в националната идея, че всички сме един народ и трябва да живеем заедно, като братя и сестри. Всеки да е гражданин на света и да има права и свободи.
    Това с тоталитаризма, със строителните войски и другите потъпквания на правата и свободите на хората, сме го гледали. Добре че отдавна остана в историята.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
      Лесно се говори, но преди да се казват такива думи нека да се замислим дали хората са имали възможността да си платят сметките за ток. Държавата ни е в период на преход и реформи, хората получават минимални доходи и затягат колани, откъде да намерят пари да плащат ток? Ей това е въпроса. Те ако имаха пари да са си платили тока, като няма как да стане. Помощите за отопление също са малко и не стигат за отопление през зимата. Затова хората се топлят и на ток. Това е един вид солидарна система, който има да плаща, за да има ток за всички. Просто трябва да има разбиране и толерантност.
      И жанданмерията няма работа в уреждането на търговски спорове.
      Като са решили да я пускат, но насреща народа няма да седи и да чака, а може да се събере на протест, както протестирахме преди година ранобудните студенти. Тогава ще се види кой има право.
      Какъв ти е проблема бе мангал?Ми плати и тока ти аз не ща.Времето в което ще ви изтрием от картата на България наближава.Ще се възстановят строителни войски и ще видите какво е трудов лагер.Сапове има достатъчно и са повече от дебелите мангалски кратуни.За месец всичките мангали ще бъдете турени у ред

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
        Лесно се говори, но преди да се казват такива думи нека да се замислим дали хората са имали възможността да си платят сметките за ток. Държавата ни е в период на преход и реформи, хората получават минимални доходи и затягат колани, откъде да намерят пари да плащат ток? Ей това е въпроса. Те ако имаха пари да са си платили тока, като няма как да стане. Помощите за отопление също са малко и не стигат за отопление през зимата. Затова хората се топлят и на ток. Това е един вид солидарна система, който има да плаща, за да има ток за всички. Просто трябва да има разбиране и толерантност.
        И жанданмерията няма работа в уреждането на търговски спорове.
        Като са решили да я пускат, но насреща народа няма да седи и да чака, а може да се събере на протест, както протестирахме преди година ранобудните студенти. Тогава ще се види кой има право.
        Абе, то и аз така казвам. Да ти ударя една патка, ама ти ще ми искаш пари. А от къде пари в тази криза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
          Лесно се говори, но преди да се казват такива думи нека да се замислим дали хората са имали възможността да си платят сметките за ток. Държавата ни е в период на преход и реформи, хората получават минимални доходи и затягат колани, откъде да намерят пари да плащат ток? Ей това е въпроса. Те ако имаха пари да са си платили тока, като няма как да стане. Помощите за отопление също са малко и не стигат за отопление през зимата. Затова хората се топлят и на ток. Това е един вид солидарна система, който има да плаща, за да има ток за всички. Просто трябва да има разбиране и толерантност.
          И жанданмерията няма работа в уреждането на търговски спорове.
          Като са решили да я пускат, но насреща народа няма да седи и да чака, а може да се събере на протест, както протестирахме преди година ранобудните студенти. Тогава ще се види кой има право.
          Равонов, негодник престъпнически, това не е търговски спор: жандармерията има работа, защото има на лице престъпление по Чл. 234в - милион пъти ти казах - ЧЕТИ ЗАКОНИТЕ !!!! Никакво солидарство не може да има между честните хора и престъпниците - тия гадини по закон трябва да влязат в затвора - откъде-накъде някоя старица със 160 лв пенсия трябва да плаща сметките таия гниди? Нямали пари - ама всяка мангасарка взема помощи за ордите си чаавета, в пъти по-големи от пенсиите на старите хора !!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ravon Разгледай мнение
            Лесно се говори, но преди да се казват такива думи нека да се замислим дали хората са имали възможността да си платят сметките за ток. Държавата ни е в период на преход и реформи, хората получават минимални доходи и затягат колани, откъде да намерят пари да плащат ток? Ей това е въпроса. Те ако имаха пари да са си платили тока, като няма как да стане. Помощите за отопление също са малко и не стигат за отопление през зимата. Затова хората се топлят и на ток. Това е един вид солидарна система, който има да плаща, за да има ток за всички. Просто трябва да има разбиране и толерантност.
            И жанданмерията няма работа в уреждането на търговски спорове.
            Като са решили да я пускат, но насреща народа няма да седи и да чака, а може да се събере на протест, както протестирахме преди година ранобудните студенти. Тогава ще се види кой има право.
            Абе, наглец, аз как си скъсвам гъза от работа и плащам ток, а тия по цял ден лежат и правят чавета, крадат и убиват и не трябвало да плащат ток?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Направо да влиза жандармерията и да ги смазва тия изроди, когото заловят - белезниците, съд по бързата процедура и отиват да копат въглища !!! По 15 години неп лащали ток мръсните изроди - а познайте кой им е плащал сметките !!!!
              А после минават булдозерите и всичко се изравнява до Кота 0 - защото от тия свърталища няма една керемидка законна !!!
              Лесно се говори, но преди да се казват такива думи нека да се замислим дали хората са имали възможността да си платят сметките за ток. Държавата ни е в период на преход и реформи, хората получават минимални доходи и затягат колани, откъде да намерят пари да плащат ток? Ей това е въпроса. Те ако имаха пари да са си платили тока, като няма как да стане. Помощите за отопление също са малко и не стигат за отопление през зимата. Затова хората се топлят и на ток. Това е един вид солидарна система, който има да плаща, за да има ток за всички. Просто трябва да има разбиране и толерантност.
              И жанданмерията няма работа в уреждането на търговски спорове.
              Като са решили да я пускат, но насреща народа няма да седи и да чака, а може да се събере на протест, както протестирахме преди година ранобудните студенти. Тогава ще се види кой има право.

              Коментар


              • Проблема може да се реши лесно и елегантно ако просто пазара на ток на дребно в Бг се либерализира. Тогава трите ЕРП-та няма да са частни монополи по региони, ще има конкуренция и естествено притиснати от конкуренцията доставчиците сами и лесно ще решат проблема с неплащане на сметките. Пред години, когато живеех в Германия имах възможността да избирам между поне 20 доставчика на ток - различни цени, условия, предплатени кВтч, нещо подобно на GSM операторите.
                Всъщност, мился че Бг е в нарушение на европейските правила тъй като още не е либерализирала пазара на ток на дребно.
                Циганите са най-малко виновни за ситуацията. Те просто я използват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Роми палят бунт в Дупница
                  http://www.blitz.bg/news/article/306463

                  Нагли бе!!!
                  Нямали пари?! Аз откъде имам бе? На всеки коптор има чиния на Булсат!
                  Направо да влиза жандармерията и да ги смазва тия изроди, когото заловят - белезниците, съд по бързата процедура и отиват да копат въглища !!! По 15 години неп лащали ток мръсните изроди - а познайте кой им е плащал сметките !!!!
                  А после минават булдозерите и всичко се изравнява до Кота 0 - защото от тия свърталища няма една керемидка законна !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Роми палят бунт в Дупница
                    http://www.blitz.bg/news/article/306463

                    Нагли бе!!!
                    Нямали пари?! Аз откъде имам бе? На всеки коптор има чиния на Булсат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Безочливите кражби на ток продължават !!!

                      ЦИГАНСКИТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ ОТ ДУПНИЦА СЕ ЗАКАЧАТ ОТНОВО КЪМ ЕЛ-МРЕЖАТА САМО 24 ЧАСА СЛЕД АКЦИЯТА НА ЧЕЗ И ЖАНДАРМЕРИЯТА !!

                      http://www.blitz.bg/news/article/306458


                      И дори, с цялото си безочие, се ВЪЗМУЩАВАТ, че им взели жиците, с които крадат ток.... това е следствие от пълното бездействие на прокуратурата в случая - дори и когато полицията си върши работата. Под самата статия - в Букче-коментарите, съм цитирал съответния текст на НК - и мисля, че е крайно време свинчугата цацаров, дето стана 300 кила за сметка на данъците ни, да обясни защо ръководената от него институция не се самосезира в такива случаи? Тия типове-прокурори не познават законите на държавата ни ли, или се правят на приятно разсеяни?

                      Да влиза Жандарма с палка в ръка

                      Коментар


                      • Безочливите кражби на ток продължават !!!

                        ЦИГАНСКИТЕ ПРЕСТЪПНИЦИ ОТ ДУПНИЦА СЕ ЗАКАЧАТ ОТНОВО КЪМ ЕЛ-МРЕЖАТА САМО 24 ЧАСА СЛЕД АКЦИЯТА НА ЧЕЗ И ЖАНДАРМЕРИЯТА !!

                        http://www.blitz.bg/news/article/306458


                        И дори, с цялото си безочие, се ВЪЗМУЩАВАТ, че им взели жиците, с които крадат ток.... това е следствие от пълното бездействие на прокуратурата в случая - дори и когато полицията си върши работата. Под самата статия - в Букче-коментарите, съм цитирал съответния текст на НК - и мисля, че е крайно време свинчугата цацаров, дето стана 300 кила за сметка на данъците ни, да обясни защо ръководената от него институция не се самосезира в такива случаи? Тия типове-прокурори не познават законите на държавата ни ли, или се правят на приятно разсеяни?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          И при това тия изроди НЕ ПЛАЩАТ здравни осигуровки, но ползват здравна помощ напълно безплатно, понякога дори за сметка на самите лекари, освен това редовно викат линейки по абсолютно незначителни поводи - заради средновисока температура, заради обриви, заради драйфане от препиване и преяждане !!!

                          Затова НИКАКВИ посещения на медицински екипи в незаконните цигански свърталища, болниците да бъдат охранявани от жандармерия при нужда, като униформените да имат право да използват оръжие срещу цигансите бандити !!! Да си построят хъхряците цигански болници и да си изучат цигански лекари, щом посягат на нашите !!!

                          ..... или след всяко посегателство върху лекар влиза жандармерията в ма'лата и троши наред глави...

                          Коментар


                          • И при това тия изроди НЕ ПЛАЩАТ здравни осигуровки, но ползват здравна помощ напълно безплатно, понякога дори за сметка на самите лекари, освен това редовно викат линейки по абсолютно незначителни поводи - заради средновисока температура, заради обриви, заради драйфане от препиване и преяждане !!!

                            Затова НИКАКВИ посещения на медицински екипи в незаконните цигански свърталища, болниците да бъдат охранявани от жандармерия при нужда, като униформените да имат право да използват оръжие срещу цигансите бандити !!! Да си построят хъхряците цигански болници и да си изучат цигански лекари, щом посягат на нашите !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • 225 нападения срещу лекари за 11 месеца у нас
                              http://dnes.dir.bg/news/zdraveopazva...-17964199?nt=4

                              Циганите умишлено пребиват и убиват и лекарите. Няма по гнусна и нагла сган.
                              Да се спрат посещенията на линейки в циганските махали и катуни.
                              Никой лекар не е длъжен да рискува живота си, защото някоя маймуна е вдигнала температура.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                                Чичоооо ти кого защитаваш ве?!? К'ви права, к'ва интеграция, к'ви пет лева ве ей?!? Мангала знай само да краде, да пий, да се дрогира и да ш'ба циганката! Тя завалията още не се е наиграла с куклите и вече й е пълна фурната! Нейния доход е само и изцяло от проституция и/или социални помощи. Тия са мъртъв товар за обществото и държавата! Интеграция ли .... интеграция ама на село или там където пише в НК.
                                Моля Императора и останалите колеги да ме извинят за тона!
                                Защитава тия, които му заповяда работодателя: една престъпна проциганска организация !!! Перун във всичките му превъплъщения и никове (и слепец би разбрал, че става дума за едно и също лице) е най-гнусното явление в цялата гнусна ситуация – индивид, продал се срещу пари за да защитава враговете на народа му, на държавата му, враговете на закона и на елементарната справедливост – една противна, престъпна и унищожаваща всичко сган – да защитава не някакви техни абстрактни „права” (това все пак би било оправдаемо с някакъв наивен хуманизъм), но да защитава техни конкретни престъпления и безчинства !!! Просто не мога да опиша дори какво отвращение изпитвам.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X