IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Мите стига се пени.Ако ти влезеш ще си виновен ама някой трябва да те залови и осъди.Е тоя дето трябва да те залови и осъди го няма в момента той е зает да ограбва банки.Не съм защитник на мангалите ама питам колко джилезу требе да наберат за да го докарат до 4,2 милиарда като у КТБ.КТБ циганите ли я окрадоха?И да не вземеш да си помислиш че някой ще отиде в затвора?
    Бате Пешо, парите не са всичко.Еби ги тези 4,2 млрд.Колко стотин хора бяха избити от цигани по селата и градовете?Възрастни хора биват пребивани, драни, унижавани, убивани,изнасилвани. Всеки божи ден живеят в див страх от циганските набези.Това цена няма.

    Коментар


    • Пешо, явно не осъзнаваш, че ромовете нанасят щети и загуби за значително повече от 4 МБ – и то не еднократно, а всяка година. Само преките им помощи са над 3 МБ.
      АБЦ – говорим за неща непряко свързани едно с друго.
      МВР – а защо ние да ги храним след като ного по-богатите страни в ЕС отказват да ги хранят... и защо да сме длъжни да им търпим бандитизмът? Кой е виновен, че ги храним и търпим? – Директно – гнусните управляващи, индиректно – ние, които ги избираме. Факт – отвратителният изрод и доказан престъпник бойкоборисов обяви като свой основен проритет „повишаването на социалните плащания” – тоест повишаването на циганските помощи. Неслучайно от години повтарям, че бойкоборисов е най-големият враг на България.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
        Много се радвам на днешното решение .Резнаха им кранчето на циганите .В белите държави хората внясят маса данъци ,а тия готованковци ще им ги точат под формата на социални помощи.Одобриха санкции срещу "социалните туристи" в Източна Европа http://novanews.bg/news/view/2014/11...m_campaign=hot
        Не е толкова добра новина за Бг тъй като останалите на сухо роми ще се върнат в Бг и тук ще стане страшно особено по малките населени места. Ясно е че това са стотици хиляди гладни роми които сега ще трябва да ги храним ние плюс да им търпим престъпността.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Дал си куц линк. И няма проблеми с „малцинствата”, а само с едно от тях.

          Бате Пешов – не може някой (или цяла група, орда, етнос) да върши непрекъснато престъпления и да не е виновен !!! КОЙ е виновен тогава? Ако аз вляза у вас, докато ти си на нивата и хубавичко те очеша, не съм ли виновен? Или аз ще съм виновен, защото не съм циганин?

          И не мразя циганите – мразя престъпниците от всякакви етноси... но няма как да си затварям очите пред факта, че над 90% от престъпниците са цигани.
          Импе, повтарям , бъркаш причината със следствието.
          Дано този линк не е куц, макар , че нямам ни най малка вина за това-
          http://www.mediapool.bg/izoblichavas...ews227040.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Дал си куц линк. И няма проблеми с „малцинствата”, а само с едно от тях.

            Бате Пешов – не може някой (или цяла група, орда, етнос) да върши непрекъснато престъпления и да не е виновен !!! КОЙ е виновен тогава? Ако аз вляза у вас, докато ти си на нивата и хубавичко те очеша, не съм ли виновен? Или аз ще съм виновен, защото не съм циганин?

            И не мразя циганите – мразя престъпниците от всякакви етноси... но няма как да си затварям очите пред факта, че над 90% от престъпниците са цигани.
            Мите стига се пени.Ако ти влезеш ще си виновен ама някой трябва да те залови и осъди.Е тоя дето трябва да те залови и осъди го няма в момента той е зает да ограбва банки.Не съм защитник на мангалите ама питам колко джилезу требе да наберат за да го докарат до 4,2 милиарда като у КТБ.КТБ циганите ли я окрадоха?И да не вземеш да си помислиш че някой ще отиде в затвора?

            Коментар


            • Много се радвам на днешното решение .Резнаха им кранчето на циганите .В белите държави хората внясят маса данъци ,а тия готованковци ще им ги точат под формата на социални помощи.Одобриха санкции срещу "социалните туристи" в Източна Европа http://novanews.bg/news/view/2014/11...m_campaign=hot
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc
                Импе, с уважение, но мисля бъркаш причината и следствието-
                След като това го има-
                http://www.mediapool.bg/izoblichavas...ws227040.html-
                няма тефтерче,
                няма Б.Б, Ц.Ц, И.Ф,...
                камо ли проблеми с малцинствата,
                няма такава държава
                има Абсурдистан!!!
                Дал си куц линк. И няма проблеми с „малцинствата”, а само с едно от тях.

                Бате Пешов – не може някой (или цяла група, орда, етнос) да върши непрекъснато престъпления и да не е виновен !!! КОЙ е виновен тогава? Ако аз вляза у вас, докато ти си на нивата и хубавичко те очеша, не съм ли виновен? Или аз ще съм виновен, защото не съм циганин?

                И не мразя циганите – мразя престъпниците от всякакви етноси... но няма как да си затварям очите пред факта, че над 90% от престъпниците са цигани.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc
                  Импе, с уважение, но мисля бъркаш причината и следствието-
                  След като това го има-
                  http://www.mediapool.bg/izoblichavas...ws227040.html-
                  няма тефтерче,
                  няма Б.Б, Ц.Ц, И.Ф,...
                  камо ли проблеми с малцинствата,
                  няма такава държава
                  има Абсурдистан!!!
                  Митака е добро момче.Мрази циганите ма не му забелязвай.На мен ми трябваха няколко години да го убедя че виновни не са мангалите.След крадеца Костов всичките други са аматьори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Цигани пребиха двама полицаи и потрошиха патрулките им
                    http://www.blitz.bg/news/article/302031

                    Как полицаите са си позволили да притесняват ромовете докато си отвличат булка?
                    Вчера бе 10-ий ноември. Да напомням ли какво би се случило с тия – тогавашни цигани, настоящи ромове, ако си бяха позволили да бият милиционери преди 30 години? Как дори в момента, в късната вечер, писъците на смиланите от бой от милиционерските отряди цигани, щяха да се чуват на 10 килиметра околовръст? Въобще защо тия ушеви имат оръжие, щом не смеят или нямат право да го използват?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      И тука е писано.
                      Трябва да има предписано поведение и който го спазва да получава привилегията.
                      Примерно - детски помощи - само ако детето учи, завърши училище, родителите му са заедно (неразведени).
                      А не някакви оксиморони - самотна майка с 10 деца !?!
                      Самотна майка се подпомага само с до 1 дете - ако има повече да се оправя както иска - тя не е с "морално поведение".
                      Няма хора които не работят и да получават пари- помощи или заплата.
                      Безработните РАБОТЯТ В БЮРАТА ПО ТРУДА и получават за това помощ.
                      Трябва да има строго регламентирана връзка между усилията и получаването. И това да се втълпява на всеки един. Даже си имаме и поговорка - КОЙТО НЕ РАБОТИ НЕ ТРЯБВА ДА ЯДЕ!!
                      Всъщност защо трябва да се дават помощи, ако чаавето учи? Българчетата като ходят на училище, родителите им защо не получават помощи? Трябват не награди за изпълнени задължения, а санкции за неизпълнени. Всеки ден гледам – чаавета обикалят по кофите, било с колички, било с гнусни каруци – във реме когато трябва да са на училище, но разбира се никой не взема мерки, въпреки че е ясно, че от това чааве няма да стане нито инженерин, нито доктор, нито дори водопроводчик или таксиджия, защото и там трябва минимум образование, но ще стане циганин, който пак ще реве за помощи, ще краде и ще проси, а ние ще го храним.
                      За „самотните майки” си прав – нали тия чаавета някой ги е направил? Бащата се издирва, майката го посочва и се заставя да поеме издръжката на копелето – както Българските бащи в разпаднали се семейства плащат издръжка на децата си. Ама нямал работа г-н Ромов, ок – намира му се работа – да рамонтира пътища, да копа въглища или оловце или бакър в мината, да залесява баири, дяа пасе говеда – чаавета има да храни !!! Какво му е трудното?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dikobraz Разгледай мнение
                        Точно така, и после няма сила да ги изгони.
                        По спомени преди 7-8 години в русенско, човека отива да си навести къщата през пролетта, цяла зима не е ходил и вижда цял катун вътре. Дори беше успяло да им се роди и чаве.
                        Не можеш да им кажеш да изчезват а трябва с прокурор и полиция да ги вадиш.
                        Ако това се случи в дядовата ми къща и властите откажат да защитят имота ми, ще излудея, ще се промъкна някоя нощ, ще закова вратата отвън, ще налискам две туби бензин през прозорците и ще метна угарката на една хубава пура вътре !!! Аз ще остана без къщата от щастливото ми детство, ама и тия изроди няма да ги има !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cokrat1 Разгледай мнение
                          Нещо да кажеш за крадците с белите якички....те са българи!!! а те крадат с пъти повече от всички цигани взети заедно!!! Всичко е въпрос на числа....по-голямото число е по-голямо зло...а, то се върши от българи!!!!
                          Стига си писал идиотщини, твоите любимци оглозгаха до нулата цели населени места, цели региони, Северозападът е като след 10-годишна война, разрушавани и разграбвани са частни домове, цели предприятия, инфраструктура... я дай пример т.нар. „бели якички” да са пребили зверски или убили старци за пет лева? Колкото и да се опитват лекета като тебе да скрият истината, тя става все по-очевидна – т.нар. „роми” са най-голямата заплаха за националната сигурност на България !!!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ае, този полицай ще не подпира???



                            Ебахти самоотвержената нация сме.
                            Подпират 10 тонен трамвай с риск да ги премаже. Полицаят си драпа тутурудките
                            Мотрисата е наклонена към 20 градуса, основното тегло е по вертикала, така че центърът на тежестта, който определено е ниско, е далече от опорната точка.
                            Ако има некой индженер тука, може да каже колко усилие трябва за да го удържат железото.....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                              [SIZE="4"]

                              Как полицаите са си позволили да притесняват ромовете докато си отвличат булка?
                              Полицаите пак са извадили късмет, че са ги оставили живи.

                              Коментар


                              • Цигани пребиха двама полицаи и потрошиха патрулките им
                                http://www.blitz.bg/news/article/302031

                                Как полицаите са си позволили да притесняват ромовете докато си отвличат булка?

                                Коментар

                                Working...
                                X