IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Лордов, къде са лочещите вода прасета - и защо не излязат с бутилчиците и цигарките, за да защитят може би единственият достоен ПОЛИЦАЙ между тях? Не им ли минава през картонените тимберици мисълта, че утре те може да са под размаханото острие на ръждивата мангалска брадва?
    чудна работа.за някой лев ,ПРОТЕСТИРАХА
    а сега,тишина
    може да е друго...да има нареждане да си траят.етническия мир,мангалските права и т.н
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Лордов, къде са лочещите вода прасета - и защо не излязат с бутилчиците и цигарките, за да защитят може би единственият достоен ПОЛИЦАЙ между тях? Не им ли минава през картонените тимберици мисълта, че утре те може да са под размаханото острие на ръждивата мангалска брадва?
      Има си достатъчно добри адвокати за тази работа. Както и термини като превишаване на неизбежната отбрана, абсолютна необходимост и прочее. Ще бъде оправдан, но не ми се обяснява на лозунгари. Не всички цигани са престъпници. Ако има повече като Хасан и мен ще се оправим, само малко да позволят на ромите да се включват, не да бъдат предубедени расисти. То е ясно, че който е направил 10 деца ще трябва да ги храни някак, няма да ги остави да умрат от глад я. Виж за тези дето умишлено не създават такива, не ми е жал. Нека изчезне семето им от света, нека останат на квартира при мама и тати

      Коментар


      • Лордов, къде са лочещите вода прасета - и защо не излязат с бутилчиците и цигарките, за да защитят може би единственият достоен ПОЛИЦАЙ между тях? Не им ли минава през картонените тимберици мисълта, че утре те може да са под размаханото острие на ръждивата мангалска брадва?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          КретенЪТ ми се прави на лихвар със записни заповеди, не се усеща, че такива ги заключвам и прибирам за много дълго във филма Топло"
          не съм лихвар ,малоумна,панелна мишко
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Извинявам се, че се намесвам в културния ви разговор, но какво за Бога е "една записна"???
            разговора ни идва отвътре
            запис на заповед
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Извинявам се, че се намесвам в културния ви разговор, но какво за Бога е "една записна"???
              КретенЪТ ми се прави на лихвар със записни заповеди, не се усеща, че такива ги заключвам и прибирам за много дълго във филма Топло"

              Коментар


              • ако на някоя циганска,панелна мишка и дотрябва лев.писал съм как
                продължавай да си лаеш и да си вярваш.за три поколения дедите ти купили...три панеляка и ся ти ги заложи да имаш за ремонт


                п.п не направи коментар на което те питах а ми подхвърчаш тука,какъв ГОУЯМ,(УМЕН)
                бизнесмен си
                прав ли е бил полицая да стреля срещу манго или не?...със стоп патрон!
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  произвеждал съм ХВЪРЧИЛА
                  то тъпо,чак сиво
                  колко парички ти трябват панелна мишко.50...100 хил. мога да ти услужа.подписваш ми само една записна и си свиркаш за кво са ти банки. да те дерат
                  заеми,като се взимаха.ти още оглеждаше ПАНЕЛЯЦИТЕ ПО СОФЕТО
                  Извинявам се, че се намесвам в културния ви разговор, но какво за Бога е "една записна"???
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                    произвеждал съм ХВЪРЧИЛА
                    то тъпо,чак сиво
                    колко парички ти трябват панелна мишко.50...100 хил. мога да ти услужа.подписваш ми само една записна и си свиркаш за кво са ти банки. да те дерат
                    заеми,като се взимаха.ти още оглеждаше ПАНЕЛЯЦИТЕ ПО СОФЕТО
                    Не знама какво ще даваш, ама по-добре си събери бурканьете от село, щото утре няма и какво да хапнеш в студентското общежитие Ще трябва да събираш охлюви в тревната площ наоколо като Руслан Мъйнов. Само три поколения съм в Софето, докато твоите деди подвикваха на овцете и носеха с поцинкованата кофа помия на прасетата.

                    Коментар


                    • произвеждал съм ХВЪРЧИЛА
                      то тъпо,чак сиво
                      колко парички ти трябват панелна мишко.50...100 хил. мога да ти услужа.подписваш ми само една записна и си свиркаш за кво са ти банки. да те дерат
                      заеми,като се взимаха.ти още оглеждаше ПАНЕЛЯЦИТЕ ПО СОФЕТО
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • 17-годишен мръсномургав изверг убива баба за... тарелка кюфтета !!!

                        http://www.mignews.info/ciganin-ubi-...elka-kyufteta/

                        Къде си, бе, Асане - да ни обясниш как мръсната хлебарка е невинна, защото била гладна ????
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          моля,СОФИЙСКАТА панелна мишка да намали пиенето и да не ме бърка с РЕДА
                          нещо което съм работил няма как да не разбирам.въпроса беше дали знаеш какво е...а не на колко метра убива.
                          по точно питах,как ти защитника на мангалите ще реагираш.но понеже нямаш топки а само малка....ти се оака предварително
                          с колко гънки си... три....две.....?и една да теглиш заеми
                          Какво си работил мишреде? Произвеждал си стоп патрони ли? Хаха няма толкова смешен клоун. Когато съм стрелял със стоп патрони, ти си седял на бордюра и си си клател краката. Заеми дават на надеждни хора, не на мишоци с продъдени джобове. Не е лошо и ти и Бертрам да го научите.

                          Коментар


                          • моля,СОФИЙСКАТА панелна мишка да намали пиенето и да не ме бърка с РЕДА
                            нещо което съм работил няма как да не разбирам.въпроса беше дали знаеш какво е...а не на колко метра убива.
                            по точно питах,как ти защитника на мангалите ще реагираш.но понеже нямаш топки а само малка....ти се оака предварително
                            с колко гънки си... три....две.....?и една да теглиш заеми
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              стрелял е със стоп патрон.........
                              циганина хасан и панелната,СОФИЙСКА мишка да изкажат мнение.СТОП ПАТРОН, знаете ли какво е?
                              ТО СЕ ВИДЯ,ЧЕ НЯМАМЕ ДЪРЖАВА.
                              АКО ГО ОСЪДЯТ,ДАВАТ СИГНАЛ НА ЦИГАНИТЕ
                              Реде много си неграмотен мойто момченце с малка пишурка. Стоппатрона убива до 11м. Ченгето ще бъде оправдано.
                              Моля неграмотни редове да не коментират теми от които не разбират.

                              Коментар


                              • стрелял е със стоп патрон.........
                                циганина хасан и панелната,СОФИЙСКА мишка да изкажат мнение.СТОП ПАТРОН, знаете ли какво е?
                                ТО СЕ ВИДЯ,ЧЕ НЯМАМЕ ДЪРЖАВА.
                                АКО ГО ОСЪДЯТ,ДАВАТ СИГНАЛ НА ЦИГАНИТЕ
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X