IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    По отношение на казусът с Иван Лулеов - защо никой не обръща внимание на фактът, че пистолетът му е бил зареден със стоп-патрони, които не са предназначени да убиват, а смъртта на мангалът е до голяма степен нещастно стечение на обстоятелствата. От друга страна терористът е бил въоръжен с брадва, т.е. именно той е държал смъртоносно оръжие, а не полицаят !!!

    И въобще кой болен толерастки мозък е измислил това - полицаите да пълнят пистолетите със стоп-патрони? Защо направо не им раздадат по една прашка? Напротив - в рисковите райони с повишени нива на мангалски бандитизъм, полицаите трябва да бъдат въоръжени със шмайзери - та ако служителят на редът бъде нападнат от цяла банда като тази на снимката долу - въоръжена с брадви, ножове, тояги и лопати, с един откос да ги неутрализира !!!
    ако питаш,политиците ще ти обяснят,че трябва да се (ПАЗИ) етническия мир.
    една и съща песен,години.сега полицая трябва да се изгони,разжалва,осъди за назидание. да разберат другите полицаи,че така не може не може да се стреля по МАНГО, даже и със стоп патрон.даже и при самоотбрана.манго е ценен.по точно БЕЗЦЕНЕН,гласоподавател
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • По отношение на казусът с Иван Лулеов - защо никой не обръща внимание на фактът, че пистолетът му е бил зареден със стоп-патрони, които не са предназначени да убиват, а смъртта на мангалът е до голяма степен нещастно стечение на обстоятелствата. От друга страна терористът е бил въоръжен с брадва, т.е. именно той е държал смъртоносно оръжие, а не полицаят !!!

      И въобще кой болен толерастки мозък е измислил това - полицаите да пълнят пистолетите със стоп-патрони? Защо направо не им раздадат по една прашка? Напротив - в рисковите райони с повишени нива на мангалски бандитизъм, полицаите трябва да бъдат въоръжени със шмайзери - та ако служителят на редът бъде нападнат от цяла банда като тази на снимката долу - въоръжена с брадви, ножове, тояги и лопати, с един откос да ги неутрализира !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Справянето с паразитизмът и беззаконията на гъгнивата сган трябва да бъде основен приоритет на едно националноотговорно правителство, а наше ЗАДЪЛЖЕНИЕ е да открием и издигнем на власт нужните хора.

        Вижте тия животни на снимката. Здрави, прави, яки - цял живот живели от кражби и помощи, неработили нито минута и нежелаещи да работят - искащи винаги всичко наготово, непрестанно готови да грабят обаче още и още чрез най-грозно насилие и бандитизъм. Тия мръсни същества не са български граждани (освен по документи), те не могат да бъдат граждани на нито една страна, дори и негърска да е тя. такива снимки и материали трябва да се разпространяват по всички медии - за да види световната общественост какви зверове защитават евротолерастите и българските политици - национални предатели.
        А тук някои измекяри обвиняват Иван Лулеов... всеки полицай, в която и да е точка по светът, има и ТРЯБВА да има пълното право да разстрелва на място подобни гнусни, озверели питекантропи - и трябва да бъде награждаван за това !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Обърнете внимание не на статията, а на картинката !!!

          http://www.blitz.bg/news/article/190877

          Ето какви изроди защитават Сетверов, Асан и прочее "правозащитници". Вижте ги добре - зверове с брадви, в чиито изражения, погледи няма грам разум и човещина. Явно ни трябва правителство водено от някой като Боян Расате с министър на вътрешните работи например Арлин Антонов - та когато такива изверги наскачат с брадвите, срещу тях да отива жандармерия с автомати и да ги избива наред, по сто, по хиляда наведнъж !!!! Това не са хора и никога не могат да станат !!!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankera Разгледай мнение
            Какъв съм аз ли ? Човек ,който е ходил на училище,човек със висше образование,човек,който работи,плаща си данъците,плаща си осигуровките и ЧОВЕК,КОЙТО ИСКА ДА ЖИВЕЕ НОРМАЛНО и да си използвам парите,които АЗ съм внесъл за ЗДРАВЕ ,а не да издържам и лекувам черни уроди ,които или крадат или лентяйстват и от това ,че аз съм съвестен да се пише на моя г*з !!! Сега ясно ли ти какъв човек съм аз и как с кеф бих ви изтребил !!!
            + 2448
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
              За такива каубои трябва доживотна присъда, И да плати кръвнина на семейството, сега кой ще гледа жената и децата. Не може да стоим и да гледаме безучастно, как се стреля по невъоръжени хора. Дано да се съберат близките и да организират протести пред съда.
              Доживотна присъда за полицай, защитил животът си и разстрелял терорист? Ти нормален ли си, бе? Невъоръжен с брадва? Брадвата някакъв нормален цигански аксесоар ли е?
              Каква кръвнина за семейството на бандит? Да върви мангалката да работи, за да си храни маймунетата. А акэ мангалите се опитат да обсаждат съдът, да бъдат арестувани.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хасан Разгледай мнение
                Преди дни модератора ми изтри мнението. Казах че полицая може би е излъгал за брадвата. Е оказа се че е така. Сега се чух с наш представител който е там на място да умиротвори до колкото може опечалените. Така че полицайчето ще бъде съдено за стрелба по невъоръжен човек, без да е необходима!!!
                Асане - брадвата е намерена на местопрестъплението. Мисля, че наличието на физическа улика струва повече от лъжите на някакъв мръсен мангал.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                  Защо ромите не казват цялата истина

                  От Дойче Веле .. понеже гледам Асань търси помощ от западняците..

                  Тази статия е чудесен аргумент защо трябва да се избият скапаните ЦИГАНИ !!!
                  Ако аз съм твоят втори шанс - ще го пропилееш или ще го оползотвориш ?!?

                  Коментар


                  • Защо ромите не казват цялата истина

                    От Дойче Веле .. понеже гледам Асань търси помощ от западняците..

                    Коментар


                    • Наливане на пари в каца без дъно е абсолютно безмислено и популистко.
                      Черпаклии е имало и пак ще има.На нашите пари.Отврат.

                      Коментар


                      • http://dnes.dir.bg/news/ostavkata-bo...-13481589?nt=9

                        "Държавата осигури 41 млн. лева за най-бедните"

                        И за какво ревете бе, мангали ши...ни! Пари за българите няма, но за вас пак се намериха. ОТ НАШИЯ ДЖОБ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                          Какъв си ти, че да искаш да отнемаш човешки животи? Къде е любовта ти към ближния? Казано е, не съди за да не те съдят.
                          Какъв съм аз ли ? Човек ,който е ходил на училище,човек със висше образование,човек,който работи,плаща си данъците,плаща си осигуровките и ЧОВЕК,КОЙТО ИСКА ДА ЖИВЕЕ НОРМАЛНО и да си използвам парите,които АЗ съм внесъл за ЗДРАВЕ ,а не да издържам и лекувам черни уроди ,които или крадат или лентяйстват и от това ,че аз съм съвестен да се пише на моя г*з !!! Сега ясно ли ти какъв човек съм аз и как с кеф бих ви изтребил !!!
                          Ако аз съм твоят втори шанс - ще го пропилееш или ще го оползотвориш ?!?

                          Коментар


                          • Гражданска война?!!?!?
                            Глупости, гражданска война може да има между граждани на една държава. Когато битката е между човек и гадни хлебарки налазили къщурката му, се нарича ОБЕЗПАРАЗИТЯВАНЕ.
                            Е верно гадинките са много адаптивни и RAID не ги лови винаги, та се налага понякога да бъдат размазвани брутално с чехъл на пода, ноооо.... важно е крайното реш...оп..крайния резултат .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Setver Разгледай мнение
                              Какъв си ти, че да искаш да отнемаш човешки животи? Къде е любовта ти към ближния? Казано е, не съди за да не те съдят.
                              Анималите реват за хуманно отношение.
                              А когато трепят за 2 лв стари хора?
                              Каквото търсило такова намерило.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankera Разгледай мнение
                                Кво разнасяте бе мърша , само болести,бацили и ш*бана воня на фъшкии.Ако стане гражданска ще ви изтребим беее !!! С кеф ще гръмна 50-60 мангала ,че и повече. СМЪРТ ЗА ГАДНИТЕ БЕЗДЕЛНИЦИ !!!!!
                                Какъв си ти, че да искаш да отнемаш човешки животи? Къде е любовта ти към ближния? Казано е, не съди за да не те съдят.

                                Коментар

                                Working...
                                X