IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Ти си мислиш, че ще влеем от нашето благословено днк в тяхното?
    Блажени са верующите!
    На мен повечето ми дезоксирибонуклеиновата киселина е циганска. Много съм си благословен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Глупости на търкалета!
      Къде им бяха инженерите и лекарите на венецуелците по времето на Писаро?
      Същата работа.
      Ти си мислиш, че ще влеем от нашето благословено днк в тяхното?
      Блажени са верующите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Да, ще станем катун и ще хванат пътеките- "Дивото зове", повик на кръвта.

        Къде ще са им циганските инженери, лекари? То, от кошничари, педофили и дегенерати ако се правеше държава?!
        Глупости на търкалета!
        Къде им бяха инженерите и лекарите на венецуелците по времето на Писаро?
        Същата работа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Е, да ама количествените натрупвания водят до качествени изменения
          Да, ще станем катун и ще хванат пътеките- "Дивото зове", повик на кръвта.

          Къде ще са им циганските инженери, лекари? То, от кошничари, педофили и дегенерати ако се правеше държава?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Е, да ама количествените натрупвания водят до качествени изменения
            А, това е вярно.

            Колкото повече стават мангалите, толкова по-престъпни, нагли и изродени стават.... и по-зловредни.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • "Добре, че са мангалите", за да упражняват политиката на геноцид срещу Българския народ !!!

              Всеки Българин, от бебето до старецът, плаща по 48 лв на месец за цигански помощи средно, но е ясно, че тия пари ги плащат работещите - с данъци и осигуровки. Ако извадим децата и пенсионерите, ще се окаже, че всеки работещ Българин плаща средно над 100 лв, респективно всяко семейство над 200 лв - и заради този принудителен Данък Мангал Българското семейство не може да си позволи дете.... защото то, Българското семейство е принудено да издържа един мръсен, крастав, паразитиращ мангалски изрод !!!!

              Само спирането на ВСЯКАКВИ помощи за циганската пасмина, ще спаси от изчезване нашият народ.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Лорде, не количеството, а качеството е важно. Примери от историята- бол.
                Е, да ама количествените натрупвания водят до качествени изменения

                Коментар


                • Лорде, не количеството, а качеството е важно. Примери от историята- бол.

                  Коментар


                  • Еи ЛОРДЕ несали те прибрали още или си пии хапчетата редовно
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Добре, че са циганите, та да се раждат деца в тази държава на бледолики егоисти

                      Поздрави!
                      http://www.youtube.com/watch?v=P5V07...620D01&index=7
                      Last edited by Лорда; 30.03.2013, 15:55.

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?v=lv2Gkv-5Kg4
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Да защитим храбрият полицай Иван Лулеов !!!

                          http://www.facebook.com/groups/310880285708398/
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                            Гледам тъй наречените "новини" по нова - във връзка с полицая Лулеов,който (да хилядолети!) утепа едно двукрако нещо....
                            И се появява в кадър едно друго двукрако нещо - май от женски пол - и вика: Ами той излезна да краде. А те го убиха за 5 лева! Искаме ОТМЪЩЕНИЕ?!
                            Ай сега да видим политическата хунта как ще процедира!
                            Аз мразя милиционери.... Но! В случая с този съм от неговата страна!
                            Даже му завиждам! Все пак ме води с едно на нула
                            Ето това е резултатът от престъпната толерастия на управляващите в последните години - мръсната сган вярва, че да краде е нейно право. Те трябва да бъдат убедени, че, така да са каже не са прави - и трябват твърди мерки.

                            Бота - прав си - дум-дум в краен случай - мангалите трябва да бъдат впрегнати да работят, за да компенсират щетите, които нанесоха за 20 години. Застреляният мангал нищо не струва, но работещият в някоя мина или в каменоломна може да донесе полза.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Пичове не така с избиване - имаме си закони, трябва просто да се прилагат.
                              И може много добре да се трудят циганите ПРИНУДИТЕЛНО.
                              Има нема 300 000 са, останалите 1млн да приемем че са се нарекли българи щото са или искат да станат граждани.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                                ако питаш,политиците ще ти обяснят,че трябва да се (ПАЗИ) етническия мир.
                                една и съща песен,години.сега полицая трябва да се изгони,разжалва,осъди за назидание. да разберат другите полицаи,че така не може не може да се стреля по МАНГО, даже и със стоп патрон.даже и при самоотбрана.манго е ценен.по точно БЕЗЦЕНЕН,гласоподавател
                                Ами за тези политици ще ти повторя думите на Иван Данко/Арнолд Шварцнегър:
                                "Тогава трябва да разстреляте първо тях !!!!"
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X