IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
    Само заради това трябват протести и сваляне на правителството.

    Тея малоумници в парламента не разбират ли че провокират етническа война.
    С тоя проектозакон на практика отрепките в парламентът казват на тия измъчени хорица в Трън, Карлуково и навсякъде из България, че ще трябва да продължават да търпят терорът и безчинствата на самонастанилите се около законните им жилища цигански катунари !!! И ти си прав - в един момент на хората ще им писне и сами ще тръгнат да въдворяват ред и законност - и ще стане страшно !!!

    В същото време какво се случва - по Канал 1 преди малко - репортаж за Българско семейство с три малки деца, което ще бъде изхвърлено на улицата, защото живеят в бивша стопанска сграда. Сградата НЕ е незаконна и никой не го твърди, те НЕ са се самонастанили на своя глава - и никой не го твърди. Целият проблем според властите е, че са и променили предназначението на сградата без разрешение..... а истинският им проблем е, ЧЕ НЕ СА МАНГАЛИ !!!!
    Значи Българско семейство с три малки дечица може да бъде изхвърлено от законна сграда, но незаконните мангасарски развъдници не можело да бъдат премахнати, защото хъхрещите античовеци нямало къде да отидат и имали "права"? А тия хора къде ще отидат - и те - като не са цигани - нямат ли права?


    Крайно време е някоя Българска патриотическа организация (най-добре ВМРО) да инициира провеждането на референдум, в който нормалните хора в тая държава да решат - дали да продължат да хранят циганската гад и да и търпят привилегиите и безобразията !!!! И ако мръсните политици откажат да се съобразят с волята на суверенът, да ги свалим и да им търсим сметка !!!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Prosperity Разгледай мнение
      Защо модераторите толерират един такъв циничен и омразен език срещу една българска малцинствена група??

      Моля ви, вземете някакви действия става дума за човешки същества и техните свободи.

      В краен случай ще сезирам Българския Хелзински Комитет...
      Сезирай който п.д.раст поискаш. Как определяш какво е "човешко същество" - само според това дали ходи на два крака или на четири? Човешки същества продават ли си децата? За какви "свободи" говориш - за свободата на мангалите да нарушават безнаказано всички закони в държавата ли?

      Циничен и омразен език? Защо не сезираш някой си там за чисто расистките нападение, извършване вече редовно от цигани срещу хора?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Само заради това трябват протести и сваляне на правителството.

        Тея малоумници в парламента не разбират ли че провокират етническа война.
        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Черкезуф, че какво според теб е това Българския Хелзински Комитет??? Шайка платени цървули
          АКО НЕ БЯХА КОЛЕГИТЕ ОТ БХК, В ЗАТВОРИТЕ ЩЕШЕ ДА ИМА ДВА ПЪТИ ПОВЕЧЕ РОМИ БЕЗ ДОКАЗАНИ ОБВИНЕНИЯ. ОЩЕ ГЛУПАВИ ВЪПРОСИ?
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Prosperity Разгледай мнение
            Защо модераторите толерират един такъв циничен и омразен език срещу една българска малцинствена група??

            Моля ви, вземете някакви действия става дума за човешки същества и техните свободи.

            В краен случай ще сезирам Българския Хелзински Комитет...
            Черкезуф, че какво според теб е това Българския Хелзински Комитет??? Шайка платени цървули

            Коментар


            • Защо модераторите толерират един такъв циничен и омразен език срещу една българска малцинствена група??

              Моля ви, вземете някакви действия става дума за човешки същества и техните свободи.

              В краен случай ще сезирам Българския Хелзински Комитет...
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                Иначе по националното радио съобщиха за инцидента и пак за да не насаждат омраза /според правилата/ не уточниха етноса.Това е политика на нац. радио и телевизия , която мен ме дразни , защото вместо да изпишат вежди , някога ще се вадят очи...
                Димчо Михалевски цигани да го е...т с извинение:
                http://news.plovdiv24.bg/437229.html
                Стига тази омраза.
                Трябва да сме доволни, ако не бяха циганите, България щеше да е по малко известна в Европа.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Това означава ли, че всяко Българско семейство, което няма собствен дом, ще може да си струпа една къщурка някъде в междублоковите пространства или в някой парк - или се отнася само за мангалите?

                  Браво, станиШеф, цигански парцал !!! И последната сянка от добро чувство към тоя хамстер се изпари току-що. Бих предложил във всеки катун мангалите да му издигнат по един скромен паметник (от камъняк, защото ако е бронзов - няма да се задържи), но тия маймуни нямат дума за "благодарност" в нисшият си полуживотински и хъхрещ "език".

                  Въобще осъзнава ли тоя малоумник какво е измислил, само и само да си сложи ануса на мангалите? Утре ще измисли нов проектозакон - че който не работи, има право да краде, а който няма жена - да изнасилва.

                  Впрочем това ми дава идея - ще си продам апартамента - в един хубав, но обграден от незаконни мангалски катуни квартал и набързо ще си струпам едно домче на по-централно място - например в паркчето на НДК. Хем ще живея на пъпът на София, хем ще имам пари за забавления и за инвестиции. Но най-вероятно мен ще ме изгонят и ще ми съборят къщурата - нали не съм циганин....
                  Last edited by Императорът; 11.06.2013, 23:47.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Няма да събарят незаконен строеж, ако е единствено жилище

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ето докъде води бездействието на институциите:

                      Българи и цигани се трепят в Карлуково:

                      http://www.blitz.bg/news/article/204586

                      Още преди месеци хората в това градче се оплакваха от набезите и грабежите на незаконно настанилите се в съседство с тях хъхряшки изроди и престъпници - но никой не предприе нищо - администрация, полиция, НИКОЙ !!! Ето го резултатът от щраусовата политика и затварянето на очите пред мангалските безчинства. Крайно време е някой да поеме отговорност и да вземе безкомпромисни мерки срещу гнусната мангалска зараза - защото в противен слечай хората сами ще се погрижат да я унищожат.
                      Иначе по националното радио съобщиха за инцидента и пак за да не насаждат омраза /според правилата/ не уточниха етноса.Това е политика на нац. радио и телевизия , която мен ме дразни , защото вместо да изпишат вежди , някога ще се вадят очи...
                      Димчо Михалевски цигани да го е...т с извинение:
                      http://news.plovdiv24.bg/437229.html

                      Коментар


                      • Колко струва един хъхряк?

                        Самите т.нар. "роми" отговарят - 3 000 евро:

                        Мангалки продават чааветата си в Гърция:

                        http://www.blitz.bg/news/article/204764

                        ...но щом се продават, може ли да ги смятаме за човешки същества? Няма да коментирам простотията на боклуците от новинарското сайтче, наричащи тия твари "българки".
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Хъхряшки изверги пребиват човек в Ботевград:

                          http://www.blitz.bg/news/article/204749

                          Уродите са големи герои - осем срещу един. Човекът е с натрошени ребра, не смее да се оплаче в полицията, страхувайки се от отмъщението на същата банда - а и много добре знае, че прасюгите няма да го защитят.... защото в тая държава имаме не полиция, а кочина !!!

                          Обърнете внимание - че не са го ограбили... т.е. престъплението е чисто расистко. Ако хора баха пребили мангал, тогава - разбира се - полиция и прокуратура щяха да реагират незабавно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Събитията ескалират от ден на ден:


                            Цигански бандити нападат с камъни хора в Трън:

                            Свинете се завъртат за малко и си отиват, оставяйки хората на произвола на престъпниците.

                            http://www.blitz.bg/news/article/204720

                            Интересно, защо когато в някой незаконен развъдник мангалските уроди се трепят помежду си, ушевите свини седмици наред стоят там, за да ги пазят да не се самоизбият - но когато мангалите застрашават живота на хора - гледат само как да отбият номера и да си тръгнат по-бързо? Докога тия отрепки, мърсящи униформата, ще се правят на разсеяни и ще "забравят" кой ги хрантути? Ако тия цигани убият човек, кой ще отговаря - като стане нова Катуница? И защо бавят премахването на незаконните мангалски развъдници - щом няма спор, че са незаконни? Докога хората ще търпят хъхряшки терор заради бездействието на институциите?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Ето докъде води бездействието на институциите:

                              Българи и цигани се трепят в Карлуково:

                              http://www.blitz.bg/news/article/204586

                              Още преди месеци хората в това градче се оплакваха от набезите и грабежите на незаконно настанилите се в съседство с тях хъхряшки изроди и престъпници - но никой не предприе нищо - администрация, полиция, НИКОЙ !!! Ето го резултатът от щраусовата политика и затварянето на очите пред мангалските безчинства. Крайно време е някой да поеме отговорност и да вземе безкомпромисни мерки срещу гнусната мангалска зараза - защото в противен слечай хората сами ще се погрижат да я унищожат.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Доколкото видях - бял.
                                Абе имп, тук тр. да се внимава, може да сме пропуснали нещо - да не би кучето да е хъхряшко бе Имп ?

                                Коментар

                                Working...
                                X