IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
    vmankov Левски най-малко е искал да вижда народа ни разделен на черни цигани и Българи.
    Ние също не искаме да сме разделени. Но и не сме виновни, че представителите на мръсната раса отказват да живеят като хора и да спазват законите.


    Манков е прав - махни този портрет, защото ако Апостолът беше жив, щеше да разстрелва мангали !!!
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      На един мой имот в София нямам акт 16 и заради това, че се води още строеж са ми сложили стопанска сметка на тока! Таксата не е висока, ама се дразня, че умния манго не плаща нищо, а аз такса дори да не ползвам.
      Ще си продам къщата за половин милион, ще си купя друга насред гетото, след което няма да плащам за никакви комунални услуги години наред. Ще си купя и един кон или колело с пластмасова касетка за багажник и няма да давам кинти и за гориво. Няма да ходя на работа , а денем ще избикалям кофите, нощем ще крада.
      Така де , няма да има само за шепа привилегировани.........
      Лордов - така няма да стане - трябва да си направиш загар, да си отгледаш по тЕлото налеп от кир, да си избиеш 2-3 зъба и да се научиш да хъхриш.

      Не е ли по-лесно да дадеш енергото под съд за етническа дискриминация?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • vmankov Левски най-малко е искал да вижда народа ни разделен на черни цигани и Българи.
        Last edited by Anton Ker4ev; 28.07.2013, 22:33.
        НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
          Айде моляви се, циганите не са виновни за това че българите ги манипулират и ги използват за материал по време на избори.
          За циганските истории най-вече са виновни всички българи, които позволяват да се манипулира този стар и носител на изконни духовни традиции индийски народ.
          Индийският народ е в държавата си Индия.
          Българският е в своята държава България.

          Индийският народ е изгонил циганите от своята държава.
          Защо ние да ги приемаме и търпим?

          И, щом лижеш гъза на циганите, махни лика на Кунчев от аватара си - това е най-малкото лош вкус, цигански вкус.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            На един мой имот в София нямам акт 16 и заради това, че се води още строеж са ми сложили стопанска сметка на тока! Таксата не е висока, ама се дразня, че умния манго не плаща нищо, а аз такса дори да не ползвам.
            Ще си продам къщата за половин милион, ще си купя друга насред гетото, след което няма да плащам за никакви комунални услуги години наред. Ще си купя и един кон или колело с пластмасова касетка за багажник и няма да давам кинти и за гориво. Няма да ходя на работа , а денем ще избикалям кофите, нощем ще крада.
            Така де , няма да има само за шепа привилегировани.........
            То всичко хубаво, ама трябва и да нашляпаш 7-8 чааветас на жената, че иначе сметката не се връзва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Ще си купя и един кон или колело с пластмасова касетка за багажник ..
              Като не можеш един кон или колело да си откраднеш ами ще ги купуваш, де си тръгнал да фантазираш
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • На един мой имот в София нямам акт 16 и заради това, че се води още строеж са ми сложили стопанска сметка на тока! Таксата не е висока, ама се дразня, че умния манго не плаща нищо, а аз такса дори да не ползвам.
                Ще си продам къщата за половин милион, ще си купя друга насред гетото, след което няма да плащам за никакви комунални услуги години наред. Ще си купя и един кон или колело с пластмасова касетка за багажник и няма да давам кинти и за гориво. Няма да ходя на работа , а денем ще избикалям кофите, нощем ще крада.
                Така де , няма да има само за шепа привилегировани.........

                Коментар


                • Напълно ти вярвам, драги Нокеров - но в случаят става въпрос за друго - за гнусните цигански развъдници, които нямат нито Акт 16, нито какъвто и да е друг документ - и няма как да имат, защото са построени незаконно на чужда земя - често дори земя извън регулация - и никой нищо не предприема - нищо, че по НК подобно строителство върху неУПИ се наказва с огромни глоби и затвор.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    ДНСК премахва незаконни строежи на етнически принцип !!!

                    От седемдесет акта за премахване дали има и един - за незаконна мангалска колиба, построена на чужда земя?

                    http://www.blitz.bg/news/article/213279



                    Поведението на ДНСК не е нищо друго, освен етническа дискриминация на хората от немангалски произход.... а какво да кажем за инициативата на група депутати, водени от хамстерът станиШеф за узаконяване на циганските развъдници.... защото Мангау имал "права" - включително правото да нарушава законите и да се самонастанява където си поиска ????

                    Какво чакат всички тия хора, погнати от ДНСК, че не дадат институцията под съд за етническа дискриминация?

                    Понеже се занимавам с имоти, от опит да Ви кажа, че ДНСК е една корумпирана прогнила структура, която само лапа. САмо ако знаете по какъв начин се издават разрешителните за ползване на нови сгради. Прави се една маса с комисията, която ще оценява състоянието на обекта и започва едно голямо обсъждане какво да си поръчат за ядене и пиене. Напиват се и Акт 16 е готов. Който се интересува да пише на този е-маил http://noker.bg/main_bg/1250_kontakti.html за да му пратя снимки задоказателство на сграда от 2011г. с акт 16 за доказателство. Заова че циганските катуни са само част от проблематиката в ДНСК.

                    Коментар


                    • ДНСК премахва незаконни строежи на етнически принцип !!!

                      От седемдесет акта за премахване дали има и един - за незаконна мангалска колиба, построена на чужда земя?

                      http://www.blitz.bg/news/article/213279



                      Поведението на ДНСК не е нищо друго, освен етническа дискриминация на хората от немангалски произход.... а какво да кажем за инициативата на група депутати, водени от хамстерът станиШеф за узаконяване на циганските развъдници.... защото Мангау имал "права" - включително правото да нарушава законите и да се самонастанява където си поиска ????

                      Какво чакат всички тия хора, погнати от ДНСК, че не дадат институцията под съд за етническа дискриминация?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • В ПРОТИВОВЕС НА ПО-ПО-ПО-ДОЛНИЯТ ПОСТ:


                        Спипаха бабе да гепи ток:

                        Досъдебно производство си навлече 70-годишната жена:

                        http://www.blitz.bg/news/article/212873

                        Значи когато някоя баба краде ток, може и в затвора да я вкарат - на 70 години, но когато цели катуни мангали правят същото, тогава това е тяхно СВЕЩЕНО ПРАВО, защото, видиш ли те живеели в 21 век, но техните "духовни традиции" (така ли беше, кер4ев) са още като в каменната ера, но въпреки това ние трябва да се съобразяваме с диващината им !!!


                        В същото време някакви идиоти всяка вечер протестират пред парламента, без всъщност да знаят какво искат... когали тоя прост народ най-после ще си отвори очите и ще проумее, че докато не смажем циганската напаст и всичките и защитници, тая държава никога няма да се оправи ????
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Anton Ker4ev Разгледай мнение
                          Айде моляви се, циганите не са виновни за това че българите ги манипулират и ги използват за материал по време на избори.
                          За циганските истории най-вече са виновни всички българи, които позволяват да се манипулира този стар и носител на изконни духовни традиции индийски народ.
                          Я пак ???

                          какви "духовни традиции" имат тия неща бе - да си педофил, да наричаш кражбата "работа", да отказваш да научиш поне азбуката, да убиваш тия, които са ти дали хляб, да живееш в мръсна колиба и да се търкаляш в л.йната си - на тия "особености" вече "духовни традиции" ли им се вика?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
                            За пореден път на заседанието в Съдебната палата дойдоха десетки роми. Когато съдебната охрана доведе обвиняемия, той беше посрещнат с викове "убиец".

                            http://www.dnes.bg/temida/2013/07/23...elenkov.194400

                            Из коментарите:
                            "Кой каза, че циганите не протестирали- ето протестират, че им е нарушено правото да крадат!"
                            Защо този човек, който просто е изпълнявал задълженията си, все още е тормозен от съдът? Какво се случи с достойният полицай Иван Лулеов, който също бе съдебно преследван, защото застреля нападналият го с брадва цигански терорист? Докога единствено ВМРО ще се бори да защити Български патриоти като Петко Еленков, Иван Лулеов, Октай Енимехмедов, докато цялата съдебна машина работи в защита на циганската напаст?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Колко данъци плащат тия неописуемо гнусни подобия на хора, че да им мият улиците всеки ден? Улиците на които живеят белите данъкоплатци всеки ден ли се мият?
                              Какво чакат хората в Пловдив, че не обяввят пълен данъчен бойкот на общината си, която харчи парите им за кефа на мангалите?
                              Айде моляви се, циганите не са виновни за това че българите ги манипулират и ги използват за материал по време на избори.
                              За циганските истории най-вече са виновни всички българи, които позволяват да се манипулира този стар и носител на изконни духовни традиции индийски народ.
                              НЕ СЪМ САМО ПЛОЧКИ, УМА МИ Е НЕОБЯТЕН, ВСЕПРОНИКВАЩ И НЕПОДПВЛАСТЕН НА ИЛЮЗОРНОТО СЪЩЕСТВУВАНЕ!

                              Коментар


                              • За пореден път на заседанието в Съдебната палата дойдоха десетки роми. Когато съдебната охрана доведе обвиняемия, той беше посрещнат с викове "убиец".

                                http://www.dnes.bg/temida/2013/07/23...elenkov.194400

                                Из коментарите:
                                "Кой каза, че циганите не протестирали- ето протестират, че им е нарушено правото да крадат!"

                                Коментар

                                Working...
                                X