IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 25.03.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    ЕХ ДРУГАРИ КОМУНИСТИ
    А СТАМБИ ДА НЕ ЗАБРАВИШ ЧЕ СТЕ СИ КОМУНИСТИ
    НИЕ СМЕ ПАТРИОТИ ПРОТИВ ПРЕДАТЕЛИТЕ КРАДЛИВИ КОМУНИСТИ КАТО ВАС
    ТРОЛОВЕ НЕ СМЕ ЗАБРАВИЛИ КАКВИ СТЕ И ОТ КЪДЕ СТЕ
    Дмитриевич сключи договори за Белене и Бургас-Александруполис, защото е съветски агент.

    Бойко Борисов отмени договорите за Белене и Бургас-Александруполис, защото е български патриот.


    БЕГОМ МАРШ ПОД РЪКОВОДСТВОТО НА АЗЕР МЕЛИКОВ И АНГЕЛ ЧЕ ГЕВАРА СЛАВЧЕВ ДА ЧИСТИШ ПАМЕТНИКА НА ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ

    Коментар


    • 1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
      2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
      3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
      4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
      5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
      6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
      7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
      8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
      9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
      10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
      11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
      12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
      ЕХ ДРУГАРИ КОМУНИСТИ
      А СТАМБИ ДА НЕ ЗАБРАВИШ ЧЕ СТЕ СИ КОМУНИСТИ
      НИЕ СМЕ ПАТРИОТИ ПРОТИВ ПРЕДАТЕЛИТЕ КРАДЛИВИ КОМУНИСТИ КАТО ВАС
      ТРОЛОВЕ НЕ СМЕ ЗАБРАВИЛИ КАКВИ СТЕ И ОТ КЪДЕ СТЕ

      Коментар



      • Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
          Да, това си е грешка.
          Не знам и аз, защо съм вкарал "Иванов" - техническа грешка, което спокойно можеше да допуснеш, без да ме наричаш прост.
          Колкото ти си ме нарекъл "прасе", толкова и аз "прост".

          Всичко е гледна точка.

          П.П. Направи забележка на ЛС на Мечобиков, щото накрая ще ти излезе име на стари години, че си мека китка.

          А мечобиков е рязана карабина. Само ти казвам.
          Last edited by anon6706; 21.03.2013, 16:21.

          Коментар


          • Plamen Darakchiev
            "--На каква стойност възлиза охраната на Бойко Борисов и "Цветанов за един месец?

            - Двамата се движат с изключително луксозни автомобили и джипове. Разходите за гориво за тях са огромни. Освен това се плащат заплати на охранителите им, възнаграждения за извънреден труд и командировъчни. При всички случаи може да се каже, че тези разходи са за милиони левове."

            http://www.pik.bg/bojko-pravi-izbori...na-nso-zashto/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
              Да, това си е грешка.
              Не знам и аз, защо съм вкарал "Иванов" - техническа грешка, което спокойно можеше да допуснеш, без да ме наричаш прост.
              Може би от бързане съм сгрешил, понеже съм на работа, все пак.

              Както и да е, после направих по-обстойно търсене със съответните изводи.
              Ако можеш да ми опонираш – буйрум!

              А в търсенето в мрежата съм над средното ниво, меко казано.

              Аз мога да ти опонирам

              Проследи този линк:

              http://www.google.bg/search?hl=bg&so....1.1amhZkNvwvM


              Между другото честно казано съм леко изненадан . То аз знам че вие с мечобиков и киро обичате да проповядвате пролетарска революция в инвестиционен форум. Където хората са инвеститори, работодатели, търгуват с акции или искат да станат капиталисти. Намирам това за забавно и обичам да се веселя....

              Специално за Георги Ангелов той е от може би най-цитирания макроикономист в българските медии поне от 8 години насам. По негово предложение правителството на Станишев прие плоския данък. Но ти си извън икономическия контекст.

              Между впрочем вие пролетарските революционери избягвате да коментирате комунистическо русофилското настояще на вашия лидер Ангел Че Гевара Славчев. Защо ли

              Коментар


              • http://www.pik.bg/gotvyat-arest-za-miroslav-najdenov/
                Готвят арест за Мирослав Найденов?
                ОПАЛАААААААААААААААААААА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Аношко себе си ли така определи..Или за троловете говориш..- и окръглени устнички и съдче- ха-ха.То едни като Азис са бетер жените по гнусотиите си..ха-ха.Моля изисканата публика и модератора да ме извинят, че дискутирам по повдигнатата от Аношко тема
                  Ама ти липсат да ги обиждаш нали..
                  Анон е защитник на олигархията и политиците. Те са в киреча. Анон няма аргументи. Затова и обижда.
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Мечо лъва чде ли тролове или много са миризливи и само ги убива..

                    Коментар


                    • Аношко себе си ли така определи..Или за троловете говориш..- и окръглени устнички и съдче- ха-ха.То едни като Азис са бетер жените по гнусотиите си..ха-ха.Моля изисканата публика и модератора да ме извинят, че дискутирам по повдигнатата от Аношко тема
                      Ама ти липсат да ги обиждаш нали..

                      Коментар




                      • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=I8-dxFlDqc8
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          П.П. Че информацията в Гугъл е за прости хора, това е така. Но търсенето в него не е за такива.

                          П.П.2 А и човекът се казва Георги АНГЕЛОВ. Не знам това Иванов откъде го взе.
                          Да, това си е грешка.
                          Не знам и аз, защо съм вкарал "Иванов" - техническа грешка, което спокойно можеше да допуснеш, без да ме наричаш прост.
                          Може би от бързане съм сгрешил, понеже съм на работа, все пак.

                          Както и да е, после направих по-обстойно търсене със съответните изводи.
                          Ако можеш да ми опонираш – буйрум!

                          А в търсенето в мрежата съм над средното ниво, меко казано.
                          Свободен във виелицата.
                          http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Аношко няма ли жени да ги обиждаш и нападаш-
                            В тази тема има и жени без вагини.

                            Коментар


                            • Юлиан Попов, министър на околната среда: Рискът редът в страната да се срине след поройни дъждове е по-голям, отколкото да ни нападне съседна страна
                              http://www.dnevnik.bg/zelen/2013/03/...dut_v/?ref=rss
                              ПОРЕДНАТА КАША НА МИЛИЦИОНЕРКОМУНИСТИТЕ

                              Коментар


                              • 1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
                                2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
                                3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
                                4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
                                5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
                                6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
                                7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
                                8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
                                9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
                                10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
                                11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
                                12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
                                ЕХ ДРУГАРИ КОМУНИСТИ
                                ТРОЛОВЕ НЕ СМЕ ЗАБРАВИЛИ КАКВИ СТЕ И ОТ КЪДЕ СТЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X