IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Това лъгане и популизъм на ГЕРБ им изяде главите- много обещаха, а нищо не изпълниха, ама похарчиха парите нали..Относно алтернативата- ами след като в Англия Чърчил и Тачър след заслугите си все пак са сменени..от гражданите -има винаги по- добро..Да си припомним и за ген. Де Гол..Пак казвам Народа е върховния суверен и тои решава кои да управляват. Народите в Европа имат право като господари да искат да живеят все по- добре, да е свободни и да изискват все повече от политиците..Контролират ги чрез Гражданското общество..Така е Дилетанчо, ама ако не ти харесва при твоите ухажвани араби има други порядки, ама да не си забравиш съдинката за там..
    Нема да го пуашиш еврейчето. Ей тази музика ми звучи най патриотично !!!
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=hx0WewljjEY

    А сега. ДА ЖИВЕЕ ВОСТАНИЕТО !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Че от това по хубаво има ли ???

      Нали 23 години досега ни управлява най малката злина ???

      Нали точно срещу най малката злина се борим ???

      1. Всеки става за управник
      2. Не може всички заедно да сме управници
      3. Трябва да изберем такива, за които мислим , че няма да ни крадат.
      4. Трябва след като ги изберем да ги държим из късо пак със уличен натиск ако се наложи

      Много сложно брях.

      Анди, дай винкело да ги убедя троловете !!!
      остави...интелектуална тема все пак.ако искаш някой път ще разкажа колко коремни правя бат боко няма да викам на другия тротоар.ще го оставя на оня загряващия
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        Красиви фрази......Слушам ги от доста години........И ще ги слушам още доста години....
        Цял живот ще ги слушаш. Дай боже и да се случи. Не ти ли писна от червени и розави свине. Нима мислиш, че без свинското политбюро няма кой да ни управлява. Не мога да повярвам.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Това лъгане и популизъм на ГЕРБ им изяде главите- много обещаха, а нищо не изпълниха, ама похарчиха парите нали..Относно алтернативата- ами след като в Англия Чърчил и Тачър след заслугите си все пак са сменени..от гражданите -има винаги по- добро..Да си припомним и за ген. Де Гол..Пак казвам Народа е върховния суверен и тои решава кои да управляват. Народите в Европа имат право като господари да искат да живеят все по- добре, да е свободни и да изискват все повече от политиците..Контролират ги чрез Гражданското общество..Така е Дилетанчо, ама ако не ти харесва при твоите ухажвани араби има други порядки, ама да не си забравиш съдинката за там..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            УНСС ли си или следваш УНСС....
            Страия ми ник е УНСС - не е под карантина, някой път ще разкажа за причините да пиша, като Макс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
              не ,ама тоя е мн нагло копеле,
              та и аз не се сдържах, да го е.а
              пп гледам от Варна си станал
              чета си ги аз.понякога и прописвам
              тука има много умни приказки и много умни хора.но по стар Български обичай,всички я разбират политиката и се омазва темата
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                Дилетанте,

                никой не спори, че един от най-големите предатели е Р.Овч, който стана милионер от тока и газта, които плащаме.

                за мен ГЕРБ имат голяма вина, защото вече повече от 3 години и ножа и хляба са у тях...контролират МС, НС, ДЕКЕВР, БЕХ и тн и тн.... масово техните кадри са меко казано некомпетентни и за всичко е виновен Станишев, но няма осъдени, а обръчите фирми на Р.Овч. не са прогонени...или поне не всички.

                Това води до тотална боза в енергийния сектор. Вече се позабрави бруталната такса, която ДЕКЕВР наложи на инвестиралите във ВЕИ по закон приет от ГЕРБ...и такса, която предотврати поскъпване на тока с още 15%.... такаса, която ако падне в съда ще принуди ДЕКЕВР да приеме цена поне с 15% по-висока от текущата...

                всичко това се случва по времето на Будистите.... не знам дали са тъпи или така им оттърва, но е факт, че мандата мина, а продължават да се оправдават с предните. Предполагам и в следващия мандат ако го спечелят ще се оправдават с по-предните , защото предни са те....

                Виж новата вече бивша шефка на ДЕКЕВР - да бяха взели някоя колежка даскалица на Фандъкова ...поне нямаше да има компромати за нея....

                ГЕРБ са доказателство, че ако няколко тариката се съберт в съвет в сянка и сложат Калинки по всички важни обществени длъжности с идеята да ги контролират....в един момент се оказва, че нито тарикатите са достатъчно умни...нито калинките могат сами да взимат адекватни управленски решения и резултатите са налице

                ние плащаме сметката !!
                Ти на хранилка от перкопанелите ли си?!!!!!Това е най вредното което може да има.Един парк 50МВт създава 5-6 работни места за охранители.Днес мое произведе 300МВт по 600 кинта.И ти ще ми защитаваш тази мафия?Това са най големите разбойници и айдуци и точно оня с червените прашки ги пусна.Заради техните далавери вдигнаха лятос цените заради тях плащаме огромни сметки.Ти като си им фен плащай аз не искам перкопанели.Докато не си оправят цените.Като не могат да си обират боклуците и да вървят майната си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Не е моряк. Не те разбира.
                  Разбирам го, ама не разбирам защо само 10 ??? Аз със 100 загрявам ???
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                    Стани, седни, стани, седни, равнис, мирноооооо!!! 10 лицеви веднага, бързо, бързо. Мии зъбите и си лягаи. Ша ми са самочувстваш, то така ставало....
                    Не е моряк. Не те разбира.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Винаги ме е изумявало, как хората сами се вкарваме в капана на политиците.
                      Сами си слагаме капаците.
                      Сами си плюем на свободата.

                      АЛТЕРНАТИВАТА е
                      Контрол
                      Промяна на закони
                      Участие на гражданството във всички регулаторни комисии на държавата
                      Референдуми по важни въпроси(естествено, след промяна и на този закон)
                      Публичност на всички големи поръчки, ясни правила по тях

                      Няма да детайлизирам, но основното е - публичност, прозрачност и контрол.

                      другото е, яхване от поредната клика на комунистическото ядро
                      Красиви фрази......Слушам ги от доста години........И ще ги слушам още доста години....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                        Стани, седни, стани, седни, равнис, мирноооооо!!! 10 лицеви веднага, бързо, бързо. Мии зъбите и си лягаи. Ша ми са самочувстваш, то така ставало....
                        Ебаваш ли старото?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          България е изправена пред неописуема политическа криза. Простата причина е, че липсва политическа управленческа алтернатива в страната, а вече е твъде късно да се създаде такава. Вече дори не може да се действа на принципа на най-малката злина.
                          Че от това по хубаво има ли ???

                          Нали 23 години досега ни управлява най малката злина ???

                          Нали точно срещу най малката злина се борим ???

                          1. Всеки става за управник
                          2. Не може всички заедно да сме управници
                          3. Трябва да изберем такива, за които мислим , че няма да ни крадат.
                          4. Трябва след като ги изберем да ги държим из късо пак със уличен натиск ако се наложи

                          Много сложно брях.

                          Анди, дай винкело да ги убедя троловете !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            Абе освен несправедливостта, другото нещо което не мога да понасям е самочувствието...
                            Стани, седни, стани, седни, равнис, мирноооооо!!! 10 лицеви веднага, бързо, бързо. Мии зъбите и си лягаи. Ша ми са самочувстваш, то така ставало....
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Наздраве! Живи и здрави на цялата банда!
                              УНСС ли си или следваш УНСС....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                                моето е много високо
                                сега по добре ли си.понасяш ли се
                                и аз не понасям дървени философи но ги чета и им отговарям.интелектуална тема все пак.

                                п.с
                                наздраве, Наивник.по едно малко
                                Това първото го разбрах веднага !!
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X