IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Петър Баран, оперативен директор каза по Канал3, че ЧЕЗ печели по малко от 10%........ Демек от 100лв, 9 са за ЧЕЗ, а останалите? Народа не е излезнал на улицата заради 9-те лева, Въпрос на време е да го осъзнае!!!!!!!

    Долу шайката от Калинки, Скакалци и Мутри!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Винаги ме е изумявало, как хората сами се вкарваме в капана на политиците.
      Сами си слагаме капаците.
      Сами си плюем на свободата.

      АЛТЕРНАТИВАТА е
      Контрол
      Промяна на закони
      Участие на гражданството във всички регулаторни комисии на държавата
      Референдуми по важни въпроси(естествено, след промяна и на този закон)
      Публичност на всички големи поръчки, ясни правила по тях

      Няма да детайлизирам, но основното е - публичност, прозрачност и контрол.

      другото е, яхване от поредната клика на комунистическото ядро
      Тези бандити политиците защо не ни направиха референдум дали сме съгласни да продават на руснаците за 100 000 долара Нефтхим Бургас на които само желязото за скраб струва повече и земята. а ни питат за въпроси за които и ядрени физици ще се разделят на две противоположни мнения!
      защо не ни питаха за разпродажбата на всички активи на Държавата за жълти стотинки. Защо това гражданско общество си закротува след 1997 и не поиска доживотен затвор за всички министри окрали спестяванията на народа си.
      Защото сме овце и тъпанари. И сега пак сме говеда и отиваме да им вършим черната работа и да плюем не срещу когото трябва.
      Някой знае ли за какво протестират овчите мозъци.?
      Тези червени мухоморки ще ви шибат докато носите в главите си овчи мозъци.
      Дата Търговец Сума Пояснение
      13.09.2012 ЕВН България 195.24 tok dimka
      14.10.2012 ЕВН България 130.97 tok dimka
      10.11.2012 ЕВН България 63.65 tok dimka
      15.12.2012 ЕВН България 44.48 tok dimka
      14.01.2013 ЕВН България 157.18 tok dimka
      13.02.2013 ЕВН България 295.18 tok dimka


      13.09.2012 ЕВН България 111.74 ток в къщи
      14.10.2012 ЕВН България 118.30 ток в къщи
      10.11.2012 ЕВН България 42.26 ток в къщи
      15.12.2012 ЕВН България 85.39 ток в къщи
      14.01.2013 ЕВН България 107.66 ток в къщи
      13.02.2013 ЕВН България 177.94 ток в къщи
      Някой може ли да каже какво нередно има в тези сметки??? на всеки е ясно ,че зимата средно се плаща около 120-130 лв при тези цени Вижте обаче какво са направили Р.Овчерите, със сметките в октомври и ноември и как веднага след Нова година когато хората са се охарчили им го начукват за да предизвикат масово недоволство. Това само БСП го могат.
      Last edited by kaka89; 17.02.2013, 22:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Казваш, че мразиш хора със самочувствие, това дразни. Че си един от най умните и без да извиваш ръце си личи. Оценяваме го. Когато някой каже на свободолюбиви хора, че мрази хора със самочувствие това ги дразни. По себе си съдя. Аз самия се мисля за съвършен.
        Айде сега си спомни какво казва Асен по въпроса за умността, и е ли тя най-важното нещо или има и нещо друго отвъд нея Не че мнението му е меродавно де, но той и не претендира да е така.
        Иначе много думи днес, а и действия също, което не е лошо защото движението е живот!

        П.П.И да нагледаш циганката. Притесних се за женицата днеска
        Last edited by kev; 17.02.2013, 23:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          бах мааму човек 3-то лично забиване ми правиш... виждам че си доволен от себе си... какво те дразни?
          Майтапя те бе човек и на майтап нося
          дай да не си ги мерим тука...тука се мерят на БОКО ,СЕРГО и Къмпани
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Казваш, че мразиш хора със самочувствие, това дразни. Че си един от най умните и без да извиваш ръце си личи. Оценяваме го. Когато някой каже на свободолюбиви хора, че мрази хора със самочувствие това ги дразни. По себе си съдя. Аз самия се мисля за съвършен.

            липсва развитие - няма стимул!
            притъпява се самокритичността! - като опиат за мозъка е!
            при друг повод бих довършил
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              бах мааму човек 3-то лично забиване ми правиш... виждам че си доволен от себе си... какво те дразни?
              Казваш, че мразиш хора със самочувствие, това дразни. Че си един от най умните и без да извиваш ръце си личи. Оценяваме го. Когато някой каже на свободолюбиви хора, че мрази хора със самочувствие това ги дразни. По себе си съдя. Аз самия се мисля за съвършен.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • http://www.blitz.bg/news/article/182853
                ААА ама като видите дебелия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  абе къде са чунчо, стамболов, гигов, кат, коки, соколски....

                  сигурно чакат заповед от централите и се почесват
                  Ами, чакам дрънделки...
                  Два дни цакаме бридж в един хотел и ми е през хикса за тока и сметките. И моята жена твърди, че сметката е надписана, ама за мен е реална.
                  И не се натискам да се състезавам с Мечобиков и Иванов дето са оспамили темата с дървените си философии. "Умнотиите" дето ги дрънка Иванов може спокойно да се състезават с "мислите" на СоКоЛоВ за приза "Гранд идиотизъм".

                  Ама ти самият нали се гнусеше от тема политика! И на Нова година обеща да не пишеш в нея! Кво стана? Пак прописа и то активно. Но все пак браво! Издържа 36 дни и чак на 7 февруари се появи. Аз не бих издържал толкова.

                  п.п. Чунчо си е тук бе! Магистралната работничка "кака" кой мислиш че е?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Борисов пред "Евронюз" : Икономическата ефективност на България е като в Дания и Финландия
                    http://www.segabg.com/article.php?id=636970

                    Този човек знае ли къде се намира, поредната мозъчна пръ*ня на Боце

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      Това първото го разбрах веднага !!
                      Аз си мисля, че съм съвършен !!!

                      Да живей РЕВОЛЮЦИЯТА !!!

                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qg3G0m3Qlhw
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Ти на хранилка от перкопанелите ли си?!!!!!Това е най вредното което може да има.Един парк 50МВт създава 5-6 работни места за охранители.Днес мое произведе 300МВт по 600 кинта.И ти ще ми защитаваш тази мафия?Това са най големите разбойници и айдуци и точно оня с червените прашки ги пусна.Заради техните далавери вдигнаха лятос цените заради тях плащаме огромни сметки.Ти като си им фен плащай аз не искам перкопанели.Докато не си оправят цените.Като не могат да си обират боклуците и да вървят майната си
                        пак от директора на АЕЦа ни, чух, че се случвало фирми от "зеления" ВЕИ сектор в периоди на недостатъчно налични източници - вода, вятър, слънце...просто да си се включат към мрежата и от нея да подават златната си енергия
                        А за това правителство, забравяш, че за разлика от всяка друга област, още с идването си на власт започна с преизпълнението на европейските норми тук и раздаваше като за световно лицензи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          Стани, седни, стани, седни, равнис, мирноооооо!!! 10 лицеви веднага, бързо, бързо. Мии зъбите и си лягаи. Ша ми са самочувстваш, то така ставало....
                          Почеши коня , Гербаджийска салага !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            остави...интелектуална тема все пак.ако искаш някой път ще разкажа колко коремни правя бат боко няма да викам на другия тротоар.ще го оставя на оня загряващия
                            бах мааму човек 3-то лично забиване ми правиш... виждам че си доволен от себе си... какво те дразни?
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Наздраве,
                              и аз стоя зад повечето от писанията на УНСС..
                              Поздрави!.
                              Монти наздраве! Баш ми е драго!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Страия ми ник е УНСС - не е под карантина, някой път ще разкажа за причините да пиша, като Макс
                                Наздраве,
                                и аз стоя зад повечето от писанията на УНСС..
                                Поздрави!.

                                Коментар

                                Working...
                                X