IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Черкезов ама много са вредни препаратите на Монсанто

    Коментар


    • http://www.glasove.com/tsvetozar-tom...XE7k4.facebook

      Коментар


      • Аз подкрепям юриста. ББ заслужава поне още 4г. за да оправи бакийте на предишните.
        Какво е виновен той че народа е стадо и не го обича
        Забравихте как правителството на Станишев ви разказа играта от бой по площадите, когато протестирахте
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • http://www.blitz.bg/news/article/183069

          Коментар


          • Петре, а тук за 2200000 пенсионери въпреки по високата инфлация нямаше никаква индексация..И така мога да те питам за всички социални деиности за да обясним защо сега хората са улицата

            Коментар


            • Дянков си отиде. Кой ли е следващият?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                Петре,
                отдавна не сме се засичали,
                какво ново има из Мюнхен

                Върви ли адвокатстването?



                То още като го избраха ББ писах, че сигурно ще го държат с компромати, то така и стана.
                Дянков му го спуснаха от Америка и сега си го прибират, демек сваляме доверието от ББ, пътник е.



                Комунистите си искат това, което му бяха заели за 4г., ама на него му се услади и не му се чува да сдава караула и започнаха да вадят комромати от миналото му.


                http://www.pik.bg/kral-li-e-buda-koli-v-budapeshta/

                П.С Въпреки това съм на мнение, че е по-малкото зло.
                Здравей силистра,
                Когато ме питат как е в Мюнхен, винаги отговарям със скромното "бива". Харесвам си го.

                Точна ти е излязла прогнозата за Бойко, макар че за мен Буда не е никакъв компромат, а по-скоро опит за такъв. ББ може да е всякакъв, но в интерес на истината направи доста неща за страната и при всички положения ще го запомня с тях.Понеже няма смисъл да го запомням с нещо отрицателно. България тръгна от много ниско ниво, освен това допълнително бе ограбена, бяха заложени много капани в много сфери и е нормално да не може за 3-4 години да се оправи всичко. Под оправяне разбирам, да се наложат добре функциониращи държавни структури. В някои ББ успя, в други не. Но винаги е било пределно ясно, че бедността на народа ни ще си остане.
                Last edited by Peter(Petar); 18.02.2013, 21:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                  Петре,
                  отдавна не сме се засичали,
                  какво ново има из Мюнхен

                  Върви ли адвокатстването?



                  То още като го избраха ББ писах, че сигурно ще го държат с компромати, то така и стана.
                  Дянков му го спуснаха от Америка и сега си го прибират, демек сваляме доверието от ББ, пътник е.



                  Комунистите си искат това, което му бяха заели за 4г., ама на него му се услади и не му се чува да сдава караула и започнаха да вадят комромати от миналото му.


                  http://www.pik.bg/kral-li-e-buda-koli-v-budapeshta/

                  П.С Въпреки това съм на мнение, че е по-малкото зло.
                  Цялото Зло пада от власт.

                  23 години беше мандата на злото

                  Оттук нататък пряка демокрация !!!

                  http://www.youtube.com/watch?v=QPnHs...yer_detailpage
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Свобода на словото?

                    http://temadaily.bg/publication/8012...5%D0%BD%D0%B5/
                    платформа за инвалиди

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                      Петре,
                      отдавна не сме се засичали,
                      какво ново има из Мюнхен

                      Върви ли адвокатстването?



                      То още като го избраха ББ писах, че сигурно ще го държат с компромати, то така и стана.
                      Дянков му го спуснаха от Америка и сега си го прибират, демек сваляме доверието от ББ, пътник е.



                      Комунистите си искат това, което му бяха заели за 4г., ама на него му се услади и не му се чува да сдава караула и започнаха да вадят комромати от миналото му.


                      http://www.pik.bg/kral-li-e-buda-koli-v-budapeshta/

                      П.С Въпреки това съм на мнение, че е по-малкото зло.
                      Ние сме най малкото зло. Ще Ви изкупим курортите и предприятията и ще Ви създадем работни места.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ubaka
                        нещо мн на сериозно почна
                        да се взимаш, шапкарино
                        аре се кротнеш малко и да забравиш
                        за тоя менторски тон
                        ,
                        че не ти ходи да даваш акъл на другите,
                        налЕ знаеш къде сте били вие/шапкарите/
                        когато Господ е раздавал акъл
                        Зависи ако е за човег живееш в БГ е грешка ,но някой да е на 3 хиляди километри да ми казва кой да избирам и кой да ме управлява...не съм . А ти?

                        Коментар


                        • Младият Вертер (Каролев) е прав.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Werter Разгледай мнение
                            Ха-ха тълпата винаги е била прецаквана - да заповядат червените платени революционери! И Каролев е много прав!
                            С популизъм - към малкия демократичен социализъм


                            Владимир Каролев, Васил Караиванов

                            До там ли го докарахте да цитирате Владо Каролев...
                            А как му се подиграваше ,помниш ли ...
                            Само не мога да разбере какво касае погрома на ГЕРБ...

                            Коментар


                            • Още в древен Рим владетелите осмирявали тълпата като пускали на лъвовете някой виден олигарх, като са го вписвали в проскрипцията (списък на лицата извън закона), убивали са го с цялото му семейство и робите, конфискували са имуществото му.

                              В проскрипциите първо са се вписвали личните врагове на суверена, а като свършат враговете, се е започвало с приятелите.
                              Малко история
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар








                              • На протестите от тези не видях.

                                Коментар

                                Working...
                                X