IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Леееекинко забрави ДПС. Да не излезеш рязана карабина, която се гаври с един от най-хубавите български стихове?
    Където свършат аргументите, почват обидите !!!

    "Докле е мъничка змията
    Елате да се съберем
    С крака да и строшим главата
    Свободни да се назовем"

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bI0y3L2Pb5M
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Щото или са мутрогенератори от БСП или са Мутри от ГЕРБ или са Снахи Присъединителки.
      Леееекинко забрави ДПС. Да не излезеш рязана карабина, която се гаври с един от най-хубавите български стихове?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Изходът е ясен:
        1. Всяко ново правителство, което не е на ГЕРБ, ще трябва да излезе на външните пазари и да емитира дълг (щото ще е ЛЯВО, разбирай ПОПУЛИСТКО), за да имаме пари за заплати и пенсии. Но тъй като няма да е на ГЕРБ, това ще породи съмнения в инвеститорите и дългът ще бъде емитиран на много висока цена. Ще закрепят положението за година-две и после потоп.

        2. Ако не искат да емитират дълг, то ще трябва да емитират ЛЕВОВЕ. И тогава Мечобиков ще види много, много ЛЪ(Е)ВОВЕ да скачат в нищото.
        1. Герб не е дясно правителство, а бандитско такова. ако не вярваш виж долната снимка. Ама я погледни по високоинтелектуално белким ти просветне.


        2. Не ни требат такиви ентелегенти крадливи дето ги гледаме 23 години по телевизора. Щото или са мутрогенератори от БСП или са Мутри от ГЕРБ или са Снахи Присъединителки.

        3. Стани Стани Юнак Балкански !!!

        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bI0y3L2Pb5M
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Днес е момента Бойко да говори пред Народа. Довечера ще има поставяне на венци пред паметника на Левски.
          Хайде Бойко! Излез и говори с Народа. Пред погледа на Апостола!

          Хващам се на бас, че Пожарникарят ще се крие и няма да се появи пред Левски, защото е умрел от страх! И ако се появи има опасност да бъде замерян с камъни.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Абе, въртят ми се едни мисли от сорта на това, че каквото и да се случи в близките дни/месеци и дори да източим сметките на Буда, Муда, Мазен, Аладин и пр., парите едва ли ще стигнат да покрият разходите дори за няколко месеца. После к'во правим? Което и лайно да изплува на хоризонта след сегашните, пак на същата финансова пустиня ще се нахендри.

            П.С.

            Е, поне кефа да се надрискат от шубе не трябва да си го отнемаме. Изхода е само навън, по улиците, че да хванат малко страх и да намалят краденето до нивата на европейските си колеги. В Еуропа сме все пак......
            Изходът е ясен:
            1. Всяко ново правителство, което не е на ГЕРБ, ще трябва да излезе на външните пазари и да емитира дълг (щото ще е ЛЯВО, разбирай ПОПУЛИСТКО), за да имаме пари за заплати и пенсии. Но тъй като няма да е на ГЕРБ, това ще породи съмнения в инвеститорите и дългът ще бъде емитиран на много висока цена. Ще закрепят положението за година-две и после потоп.

            2. Ако не искат да емитират дълг, то ще трябва да емитират ЛЕВОВЕ. И тогава Мечобиков ще види много, много ЛЪ(Е)ВОВЕ да скачат в нищото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Абе, въртят ми се едни мисли от сорта на това, че каквото и да се случи в близките дни/месеци и дори да източим сметките на Буда, Муда, Мазен, Аладин и пр., парите едва ли ще стигнат да покрият разходите дори за няколко месеца. После к'во правим? Което и лайно да изплува на хоризонта след сегашните, пак на същата финансова пустиня ще се нахендри.

              П.С.

              Е, поне кефа да се надрискат от шубе не трябва да си го отнемаме. Изхода е само навън, по улиците, че да хванат малко страх и да намалят краденето до нивата на европейските си колеги. В Еуропа сме все пак......
              1. Не е задължително да е лайно.
              2. Лайната ги познаваме. Показват ги вече 23 години по телевизора.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Това го разбрахме отдавна и не само в тази тема и форум.

                Единствените, които могат да претендират за повишаване на доходите са пенсионерите. Те нямат друг изход.
                Останалото лаене е пролетарско рушене на едва закрепилата се държава.
                Абе, въртят ми се едни мисли от сорта на това, че каквото и да се случи в близките дни/месеци и дори да източим сметките на Буда, Муда, Мазен, Аладин и пр., парите едва ли ще стигнат да покрият разходите дори за няколко месеца. После к'во правим? Което и лайно да изплува на хоризонта след сегашните, пак на същата финансова пустиня ще се нахендри.

                П.С.

                Е, поне кефа да се надрискат от шубе не трябва да си го отнемаме. Изхода е само навън, по улиците, че да хванат малко страх и да намалят краденето до нивата на европейските си колеги. В Еуропа сме все пак......
                Last edited by Bones57; 19.02.2013, 15:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Това го разбрахме отдавна и не само в тази тема и форум.

                  Единствените, които могат да претендират за повишаване на доходите са пенсионерите. Те нямат друг изход.
                  Останалото лаене е пролетарско рушене на едва закрепилата се държава.
                  Не си в час. Не е лаене, а е рева на Балканския Лъв



                  Хората излязоха на улицата и не го питат Бандитко нищо. Искат му оставката щото е БАНДИТ с БУХАЛКА
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Аз говоря за заплати. И за Стани Стани Юнак Балкански говоря.
                    Това го разбрахме отдавна и не само в тази тема и форум.

                    Единствените, които могат да претендират за повишаване на доходите са пенсионерите. Те нямат друг изход.
                    Останалото лаене е пролетарско рушене на едва закрепилата се държава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Съни(тя) попита за съотношение БВП/дълг.
                      Кой говори за заплати???!!!

                      П.П. То и твоя интелект сигурно е десет пъти по-нисък от този на Сорос, но аз не сравнявам твоя доход с неговия. Просто са несравними величини.
                      Аз говоря за заплати. И за Стани Стани Юнак Балкански говоря.

                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bI0y3L2Pb5M
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Заплатите ни са 10 пъти по ниски от Европейските !!! Ти на това добре ли му викаш ???
                        Съни(тя) попита за съотношение БВП/дълг.
                        Кой говори за заплати???!!!

                        П.П. То и твоят интелект сигурно е десет пъти по-нисък от този на Сорос, но аз не сравнявам твоя доход с неговия. Просто са несравними величини.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Ето ти данните.
                          Не стоим зле.

                          http://online.wsj.com/article/SB1000...515344726.html
                          Заплатите ни са 10 пъти по ниски от Европейските !!! Ти на това добре ли му викаш ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Никога не се коментира и че Борисов не е заварил страната ни с голям държавен дълг, нещо което е валидно за голяма част от другите страни
                            Напротив, България през 2009та беше с 14 % дълг

                            Интересно ще е да се направи сравнение в относителното нарастване на държавните дългове през тези години 2009-2013
                            Не съм гледала или правила
                            Ето ти данните.
                            Не стоим зле.

                            http://online.wsj.com/article/SB1000...515344726.html

                            Коментар


                            • Фискалисте, кажи ми само на мене. Асфалт Паша ще устиска ли до утре сабален ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • БРАВО ДРУГАРИ ГЕРБОЛШЕВИКИ
                                Контролираната мизерия – начин българинът да се държи в покорство
                                svejo.net
                                Срам ме е да кажа каква е минималната заплата и пенсия у нас. Защото французите ме поглеждат стреснато и после бягат от мен като от прокажен. - Че...

                                Коментар

                                Working...
                                X