IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Точно така. От глупав народ глупави постъпки.
    Не си прав. Народа се осъзна и ще изгони всички парламентарно представени партии с ШУТОВЕ !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      На теб специално само нета трябва да ти спрат.
      Тебе нали уж не те интересуваше какво става в България. Ми ще ги изметем боклуците. И от нета ще ги изметем ТРОЛОВЕТЕ !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
        На теб специално само нета трябва да ти спрат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Абе тия хора въобще в къд свят живеят?
          Нямат идея за алтернатива, но иначе буйстват по улиците и свалят правителства!
          Точно така. От глупав народ глупави постъпки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Няма бре, ми в неделя как ще ни спрат. С танкове ли ???
            На теб специално само нета трябва да ти спрат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
              Ето резултата от действията на БСП лумпените срещу достойното българско правителство:

              Инвеститорите на БФБ масово разпродават
              http://www.dnevnik.bg/biznes/2013/02...vat_dopulnena/


              Инвеститорите масово продават акции на БФБ, книжата на водещи компании поевтиняват значително, след като премиерът Бойко Борисов обяви от парламентарната трибуна, че след редовното заседание на правителството ще подаде оставката му.
              Инвеститорите масово разпродават, заради безотговорната и силно егоистична постъпка на г-н Борисов от днес. Същото лице, което след като докара страната на прага на икономическа и институционална криза, реши да си измие ръцете и избра най-полезния за себе си и най-вредния за държавата ход

              Коментар


              • Да правим президентска република!
                Не знам за друга демократична форма на управление. Ако някой си мисли че може да изработи подобно чудо....
                Участие на граждани в органите - и как точно ще се избират тези граждани, и кой ще гарантира че те ще са читави, а не пионки и подкупни муцуни.
                Абе тия хора въобще в къд свят живеят?
                Нямат идея за алтернатива, но иначе буйстват по улиците и свалят правителства!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Дааам, политици идват, политици заминават. Тези ще продължават да ни тормозят и при червени и при сини и при пембени
                  "Мухата винаги си намира ново л*******айно на което да се качи"

                  http://www.youtube.com/watch?v=Pda4z...yer_detailpage
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                    Ето резултата от действията на БСП лумпените срещу достойното българско правителство:

                    Инвеститорите на БФБ масово разпродават
                    http://www.dnevnik.bg/biznes/2013/02...vat_dopulnena/


                    Инвеститорите масово продават акции на БФБ, книжата на водещи компании поевтиняват значително, след като премиерът Бойко Борисов обяви от парламентарната трибуна, че след редовното заседание на правителството ще подаде оставката му.
                    Аха, продават. Някой е напълнил гащите
                    Банките на Цеко Минев и ТИМ продават на пожар

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                      Аз съм против този вариант, тъй като е много лош за България. Оставам в опозиция.
                      Ти може и да останеш в опозиция, но ГЕРБ не може да съществува в опозиция.
                      Три месеца след оставането на партията в опозиция и отстраняването и от политическите и управленски лостове, които днес контролира, всички плъхове ще напуснат кораба.
                      Ще се повтори съдбата на НДСВ.

                      Коментар


                      • http://hsmaker.com/harlemshake.asp?u...www.gerb.bg%2F
                        ПОЗДРАВ ЗА ДРУГАРИТЕ ТРОЛОВЕ

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                          ДРУГАРИ ТРОЛОВЕ ЗА ОБЯД ПИЦА ОТ ДЯНКОВ

                          Коментар


                          • ПОЗДРАВИ НА КОМУНИСТИЧЕСКАТА ДРУЖИНКА

                            Ето резултата от действията на БСП лумпените срещу достойното българско правителство:

                            Инвеститорите на БФБ масово разпродават
                            http://www.dnevnik.bg/biznes/2013/02...vat_dopulnena/


                            Инвеститорите масово продават акции на БФБ, книжата на водещи компании поевтиняват значително, след като премиерът Бойко Борисов обяви от парламентарната трибуна, че след редовното заседание на правителството ще подаде оставката му.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/...monstraciia_v/
                              ДРУГАРИ ТРОЛОВЕ, ИДЕТЕ ДА СИ ПАЗИТЕ ЗАПЛАТИТЕ
                              Дааам, политици идват, политици заминават. Тези ще продължават да ни тормозят и при червени и при сини и при пембени

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Аз съм против този вариант, тъй като е много лош за България. Оставам в опозиция.
                                Стамболов, обърни внимание, че не съм болднал думата корупция в коментара на Файненшъл таймс, а съм болднал други думи. Щото корупция винаги е имало и ще има. В каквито и корупционни скандали да се забърка ГЕРБ, все ще мине метър, щото българинът е свикнал управляващите да крадат. Но става страшно, когато на върховния суверен му застърже стомаха и му стане студено. Тогава не пита, кой, как, кога, защо и т.н. Хваща за ухото тоя, който е най-отгоре и почва да му блъска чутурата в стената.

                                Поразрови се назад в темата, преди по-малко от година ти бях написал, че именно арогантността, нахалството, самоувереността и най-вече - некадърността, ще изядат главата Му. И така стана. Никой не отрича заслугите Му за магистралите, метрото, европейските фондове и макроикономическата стабилност. Но Той взе, че си повЕрва! Българинът се дразни от такива хора. Не обича някой да се блъска в гърдите и да се прави на мъж. И Му показа вратата щом издънките зачестиха. А те зачестиха именно заради самоувереността, арогантността и назначаването на некадърни калинки. Това ти бях написал преди няколко месеца. При това добронамерено, в качеството ми на десен избирател. Дори ти бях казал да сведеш тия разсъждения където трябва. И за ядрената енергетика ти бях написал добронамерено разни работи. Е, не ме послушахте. Сега си сърбайте попарата.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X