IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    хубави и полезни разяснения
    Но това не показва ли, че на службите и органите на реда - Полицията се гледа само като на маши, които се използват за политически игри?
    В същото време това е институцията (службите) с най-голямо перо в бюджета

    Това, ако не е публично "пране на пари" и отдалечаване от шанса за ред и законност в страната, здраве му кажи
    К'ва полиция, к'ва милиция те гонят?!?! Това е НСО!!!! За тях става дума.

    Я, пак да ми обясниш за -РАСТ и -ИСТ. В тях ти е силата.
    Last edited by anon6706; 21.01.2013, 21:53.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Лисицата:
      -Гарго, ще гласуваш ли с "ДА" на референдума? Много е важно, от това зависи бъдещето на децата ти!
      Гаргата мълчи и стиска сиренцето в клюна.
      -Гарго, много е важно България да е независима и да не купува ток. Ще гласуваш ли с "ДА"?
      Гаргата:
      -Да!
      Сиренцето пада, лисицата го грабва и офейква. Гаргата, замислено:
      -Аз и "НЕ" да бях казала, все тая...
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Много се омаловажава подготовката на гардовете от НСО, ще обясня защо. Аз съм получавал такава професионална подготовка за охрана на тела, на тела в автомобили с часовниковия принцип, авангарда, външния завой при влизане в кръстовище, ариегарда при маршрутите, високи и тесни точки. Всичко се изучава, включая и охрана в безредици дори на атентатор в ромб или двоен ключ. Има обаче един друг фактор, депутатите са недосегаеми от закона и няма как гард на НСО с неопределени дълги години правомощия като ни риба ни рак, да неутрализира един депутат с твърда ръка, без да търпи последици. Обяснявам го с балканските ни нрави на властта.
        хубави и полезни разяснения
        Но това не показва ли, че на службите и органите на реда - Полицията се гледа само като на маши, които се използват за политически игри?
        В същото време това е институцията (службите) с най-голямо перо в бюджета

        Това, ако не е публично "пране на пари" и отдалечаване от шанса за ред и законност в страната, здраве му кажи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Наивен, имаш една ракия от мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Да си изпущя мезето налЕ

          Коментар


          • България

            21 яну 2013, 20:15
            Председателят на БЛС призова българите да съдят Дянков за "обсебване на здравните им вноски"

            Препоръчване (7)

            От Дневник Всички статии на автора
            Последна промяна в 20:15 на 21 яну 2013, 376 прочитания, 9 коментара
            Дянков и Райчинов в министерския съвет през 2010 година

            Дянков и Райчинов в министерския съвет през 2010 година
            Фотограф: Надежда Чипева

            Капитал
            Близо 2 млрд. лева са прибрани от здравните вноски - от 2009 година досега, като само през тази година са 90 млн. лева. Аз лично се чувствам ощетен и смятам да съдя министър Дянков като гражданин, а не като лекар или председател на Българския лекарски съюз, че той е обсебил моите вноски, каза днес в Русе председателят на БЛС д-р Цветан Райчинов, цитиран от БТА. Той участва в дискусия на тема "Здравната реформа - 12 години след въвеждането на Здравноосигурителната каса".

            По думите на председателя на БЛС това трябва да направи всеки българин. "Не позволявайте да ви крадат", призова д-р Райчинов. Според него друг проблем е непрекъснатото прехвърляне на дейности от Министерството на здравеопазването към НЗОК и заплащането им отново със здравни вноски.

            "Казват, че държавата дава 15 млн. лева за инвитро и това е абсолютна лъжа. Тази година за първи път държавата не дава една стотинка за програмите инвитро. Всички българи, които си плащаме здравните вноски, финансираме програмата инвитро, защото парите са взети от здравните осигуровки, а не от държавата", обясни д-р Райчинов.

            По думите му не може за всичко, което не е благополучно в здравеопазването да се обвиняват лекарите. "Ами те ще напуснат тази държава и аз лично това ги съветвам - нямат работа в тази държава", каза д-р Райчинов и допълни, че във Франция всеки четвърти анестезиолог е българин.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Лисицата:
              -Гарго, ще гласуваш ли с "ДА" на референдума? Много е важно, от това зависи бъдещето на децата ти!
              Гаргата мълчи и стиска сиренцето в клюна.
              -Гарго, много е важно България да е независима и да не купува ток. Ще гласуваш ли с "ДА"?
              Гаргата:
              -Да!
              Сиренцето пада, лисицата го грабва и офейква. Гаргата, замислено:
              -Аз и "НЕ" да бях казала, все тая...
              Наивен, имаш една ракия от мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                Батко ти е стар чекист.Глупав та дрънчи.Вади едно писмо но забравя да каже датата.Забрави да каже че това писмо е до НЕК.забрави да каже какви ги дрънкаха с Дянков тогава че няма да дадат пукната стотинка от държавния бюджет за Белене.И точно техните просташко агресивни приказки изгониха РВЕ. Освен това се надява че сме глупави и късопаметни ама не сме.
                Доколкото видях годината беше 2008. От теб не съм очаквал да ...преиначаваш нещата
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Лисицата:
                  -Гарго, ще гласуваш ли с "ДА" на референдума? Много е важно, от това зависи бъдещето на децата ти!
                  Гаргата мълчи и стиска сиренцето в клюна.
                  -Гарго, много е важно България да е независима и да не купува ток. Ще гласуваш ли с "ДА"?
                  Гаргата:
                  -Да!
                  Сиренцето пада, лисицата го грабва и офейква. Гаргата, замислено:
                  -Аз и "НЕ" да бях казала, все тая...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Малко по малко, някои държавни мъже започнаха да дават на заден ход след неуместните изказвания в деня на случилото се на конференцията на ДПС, мисля че, главно под влияние на масовото недоволство и отразяването му в ...чужбина.

                    Главният прокурор вече говори, че ще бъдат разгледани действията на Талибаните...след първите му думи, че било нормално в момент на афект така да се реагира.
                    Същото и от градския прокурор...

                    Включи се и БХК, който обикновено, ако не са засегнати правата на циганите рядко реагира
                    БХК осъди думите на Кокинов, оправдал побоя над Енимехмедов
                    И нека от БХК не забравят, че пръв с изказване в тази посока беше не градския, а скоро избрания Главен прокурор.

                    За охраната и реда ...нещата са неспасяеми...
                    Единствено Президентът назова нещата с истинските им имена
                    Плевнелиев отчете слабости на НСО при нападението над Доган

                    Но форумните герберасти ще спазват указанията на Вожда си и ще ръсят обиди, вместо да видят проблема с отворени очи
                    Много се омаловажава подготовката на гардовете от НСО, ще обясня защо. Аз съм получавал такава професионална подготовка за охрана на тела, на тела в автомобили с часовниковия принцип, авангарда, външния завой при влизане в кръстовище, ариегарда при маршрутите, високи и тесни точки. Всичко се изучава, включая и охрана в безредици дори на атентатор в ромб или двоен ключ. Има обаче един друг фактор, депутатите са недосегаеми от закона и няма как гард на НСО с неопределени дълги години правомощия като ни риба ни рак, да неутрализира един депутат с твърда ръка, без да търпи последици. Обяснявам го с балканските ни нрави на властта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                      БашБистришкия тигър разказва с характерния си фалцет писмото на РВЕ по Канал3, викна един репортер, който му преведе един абзац от Ангрийски следното... "РВЕ пита откъде НЕК ще намери своята част от финансирането на проекта, който е 5 млрд евро....."

                      Което потвърждава, че проекта е 5 млрд, а Бацко го смята по следния начин 5 плюс 5 равно на 10....

                      Смях, смях и смях
                      Батко ти е стар чекист.Глупав та дрънчи.Вади едно писмо но забравя да каже датата.Забрави да каже че това писмо е до НЕК.забрави да каже какви ги дрънкаха с Дянков тогава че няма да дадат пукната стотинка от държавния бюджет за Белене.И точно техните просташко агресивни приказки изгониха РВЕ. Освен това се надява че сме глупави и късопаметни ама не сме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Дилетант ,
                        по голям лъжец не бях срещал....
                        При 23 % за Герб ,20 за БСП и 8 за ДПС ,6 %за Кунева и т.н повече от 80 мандата няма да видите....
                        А това за 40 % и вторият мандат се тълкува ,че ще купите изборите....
                        Mи то не е необходимо да ги купят в тяхна полза мое ги купят в полза на Ярешки в смисъл Ярешки да влезе с повечко депутати и заедно да имат мнозинство и да управляват по досегашния сценарии а Янко да громи КУРупцията.

                        Коментар


                        • Малко по малко, някои държавни мъже започнаха да дават на заден ход след неуместните изказвания в деня на случилото се на конференцията на ДПС, мисля че, главно под влияние на масовото недоволство и отразяването му в ...чужбина.

                          Главният прокурор вече говори, че ще бъдат разгледани действията на Талибаните...след първите му думи, че било нормално в момент на афект така да се реагира.
                          Същото и от градския прокурор...

                          Включи се и БХК, който обикновено, ако не са засегнати правата на циганите рядко реагира
                          БХК осъди думите на Кокинов, оправдал побоя над Енимехмедов
                          И нека от БХК не забравят, че пръв с изказване в тази посока беше не градския, а скоро избрания Главен прокурор.

                          За охраната и реда ...нещата са неспасяеми...
                          Единствено Президентът назова нещата с истинските им имена
                          Плевнелиев отчете слабости на НСО при нападението над Доган

                          Но форумните герберасти ще спазват указанията на Вожда си и ще ръсят обиди, вместо да видят проблема с отворени очи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            ХА- ХА И ДА ПЛАЩАТЕ НА АГЕНЦИИТЕ НАРОДА ЩЕ ВИ ПОМЕТЕ ИЗЕДНИЦИ
                            Киро, ама Андрей Райчев си обича БСП бе, не е човек на ББ. Не си прав! Крив си!

                            Коментар


                            • БашБистришкия тигър разказва с характерния си фалцет писмото на РВЕ по Канал3, викна един репортер, който му преведе един абзац от Ангрийски следното... "РВЕ пита откъде НЕК ще намери своята част от финансирането на проекта, който е 5 млрд евро....."

                              Което потвърждава, че проекта е 5 млрд, а Бацко го смята по следния начин 5 плюс 5 равно на 10....

                              Смях, смях и смях

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ХА- ХА И ДА ПЛАЩАТЕ НА АГЕНЦИИТЕ НАРОДА ЩЕ ВИ ПОМЕТЕ ИЗЕДНИЦИ
                                Бъркаш Кире, гербаджиите сме наистина много! А и за втория мандат залагаме на директното увеличаване на благоденствието. Затова сме национално отговорни и се дърпаме от НООВА АЕЦ , щото трябва да мислим за финансовото здраве на държавата още един мандат. Посмекчи тона, щото съм набелязал поне два пакета от тебе

                                Коментар

                                Working...
                                X