IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижте кой ще ви води: цък
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Todor Georgiev
      По повод ревовете "искаме си царя Тиква" ,щото от Брюксел го искат и няма да ни дават пари,моля да се вземе под внимание официалното изявление на говорителя на Европейската Комисия в Брюксел , Пия Хансен.ot dnes 20.02.2013:
      "Събитията в България са начало на демократичен процес, заяви на пресконференция говорителят на Европейската комисия Пиа Хансен.... "Напоследък загрижеността ни за свободата и върховенството на закона при управлението на премиера Борисов нарастваше все повече", заяви Уотсън. Той постави българския министър-председател в оставка "в "Б" групата със Силвио Берлускони и Траян Бъсеску" и изрази надежда "отборите от тази група да не играят след изборите тази година".
      Според Уотсън най-голямото предизвикателство сега е подобряването на демокрацията и върховенството на закона в нашата страна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Ха, добър ден!
        А какво точно искаше?

        "България уби дете! "-2 част- по-успешна.

        Не съм сигурна какв емотиконка да сложа.
        Мисля, че съм последователна в мненията си и не разбирам кое не е ясно

        Искам промяна на статуквото, а не на играчите в него!

        Конкретиката, много пъти е коментирана, може и да се допълва, затова не я повтарям
        - гражданско участие в регулаторните комисии,
        - публичност на всички действия по обществени поръчки,
        - реални референдуми по важни въпроси( задължителна промяна на закона за това)
        - промяна на един куп закони, които нарушават правния принцип за равнопоставеност на страните и дават предимство на определени участници
        - възможност за отзоваване на депутати - не разбирам, защо ако някой е заблудил избирателите в изборния процес това трябва да остава ненаказано 4 години(партиите не могат да бъдат арбитър, явно)
        ....има още много неща
        Дори малко от това да се постигне ще е голяма крачка напред.

        Например ти, харесваш Костов, аз не го намирам за демократ, но ако той заяви, че ще изпълни точно определени промени, с някакъв вид граждански договор за изпълнение, аз съм готова да гласувам за него....същото важи и за останалите
        Никога не са ме интересували партиите като институции, ценя свободата си, затова ме интересуват принципите.

        А ти, какво искаш?

        допълвам
        Убедена съм, че с приемането на тези и още някои правила, че промяната на системата ще доведе до подобряване чувствително и на качеството на живот на българите.
        Last edited by съни(тя); 20.02.2013, 19:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Иска ви се на борците за статуквото да спрат протестите, ама няма. Лъвът скъса синджиря !!!
          Охх.. човек. Болна работа!

          Не става само с ядене...
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Ивайло Зартов
            само завършен подлец и страхливец може да изкара зависими от него хора като жив щит и да ги жертва, срещу народа-срещу българските граждани, които са против всички крадливи политици и олигарси, против геноцида през последните 23г., явно желанието да се отхвърлят всички без изключение чорбаджии е предизвикало паника в паразитите, свинските черва до последно ще се борят да си предадат щафетата и грабежа да продължи, но този път улицата няма да позволи

            Коментар


            • Иска ви се на борците за статуквото да спрат протестите, ама няма. Лъвът скъса синджиря !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • https://www.facebook.com

                Коментар


                • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                  ТОВА ЛИ СА НАИСТИНА

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Равновесие, дувнанмата е пред парламента. Никой не харесва червените мутрогенератори от БСП. Всички знаят, че БСП създаде мутрите и Бойко. Баламите умряха. Лъвът скъса синджиря.

                    Няма ли пряка демокрация' има източване.

                    Лъвът скъса синджиря !!!
                    Лъвът ще го прибираме вече!
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Бойко излезе най големият...газар Евала.... ....човека си заинава за Америка да пише книги и преподава лекции ....а вие му дръште оставката ,Ама хубаво е дръште данее изстървете....кви сте ОМНИИ
                      Ще го пречукат и него като Луканов, до няколко години най-късно Прекалено много хора е ограбил, а в Америка е много по-лесно да го убият, там и разкриваемостта на престъпленията е по-малка, само 25% в сравнение с България където е около 85%
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Равновесие, дувнанмата е пред парламента. Никой не харесва червените мутрогенератори от БСП. Всички знаят, че БСП създаде мутрите и Бойко. Баламите умряха. Лъвът скъса синджиря.

                        Няма ли пряка демокрация' има източване.

                        Лъвът скъса синджиря !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Я сега малко Станишев ТИМ иСИК дави раздрусат крушата....данезбравяме че идр Путин нисее наточил с големият сатър....е вече мърдане няма.....Честуто Ви Руска Република...... Кире стягай се за руският фронт
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Бойко излезе най големият...газар Евала.... ....човека си заинава за Америка да пише книги и преподава лекции ....а вие му дръште оставката ,Ама хубаво е дръште данее изстървете....кви сте ОМНИИ
                            Лорде, стига циркове! Бойко падна.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Опции
                              Hago Arman Babikyan
                              Арман Бабикян: България вече не трябва да избира по-малкото зло, а да избере нещо добро

                              Коментар


                              • Бойко излезе най големият...газар Евала.... ....човека си заинава за Америка да пише книги и преподава лекции ....а вие му дръште оставката ,Ама хубаво е дръште данее изстървете....кви сте ОМНИИ
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X