IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Гигов, в първата част на изречението казваш, че казусът "Белене" не е политически, а във втората, че е Какви са тези двойни аршини?

    П.С. Въобще не ми се влиза в политически въпроси, но съм си сипал едно, а другите теми са пусти.
    Въпросът за АЕЦ Белене се превърна в политически след отказа на Бойко Борисов да се строи централата. Отказ, който не беше мотивиран от НИЩО!
    Беше поръчан доклад на финансов консултант относно икономическата целесъобразност на Белене, но решението беше взето без да се разгледа доклада. Докладът и до сега е СКРИТ. Не е разглеждан от правителството, нито от парламента. Защото в България Правителство НЯМА. Има Бойко Борисов. И Парламент НЯМА. Има Бойко Борисов. За това е политически.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Обраха златото на лидера на БСП в Перник

      Хм! Обикновено е обратното!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        А да съм казал, че който е ЗА, той е за БСП? Не съм казал такова нещо. Но определено, който гласува с НЕ, подкрепя ГЕРБ.
        Гигов, в първата част на изречението казваш, че казусът "Белене" не е политически, а във втората, че е Какви са тези двойни аршини?

        П.С. Въобще не ми се влиза в политически въпроси, но съм си сипал едно, а другите теми са пусти.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
          Гигов пряка връзка между гласувалите с да на референдума и за БСП на изборите няма.Аз ще гласувам с да но червените прашки никога.За милицията също няма да гласувам.Може би изобщо няма да гласувам
          А да съм казал, че който е ЗА, той е за БСП? Не съм казал такова нещо. Но определено, който гласува с НЕ, подкрепя ГЕРБ.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Референдумът за АЕЦ- Белене е безпрецедентна комунистическа наглост. Приливане на отговорност там- където НЕ трябва да се носи. румен овчаров вместо да търка наровете в затвора си развява физиономията по телевизии и говори с наставнически тон.
            Много ми е интересно от кога аджеба изнасяме ток (щото ми се струва, че е свързано с невъзможността ни да го потребим, от където логично следва и отицанието на изграждането на нови мощности)? Защо? На каква цена?" Козлодуй" не реализира ли по-голям марж на печалбата на вътрешния пазар нежели от измъчения "износ"?
            Кога и колко ток изнасяме може да се осведомяваш постоянно на този адрес на електроенергийния системен оператор.
            http://www.tso.bg/default.aspx/page-335/bg
            А като кликнеш на "Оперативни данни" и "Реализирани междусистемни физически потоци" може да видиш информация за всеки ден от годината по часове. За вчера например се вижда че единият реактор е работил изцяло за Турция, Гърция, Македония и Сърбия. Всъщност повече от един реактор. Средно по 1200 МВт сме изнасяли за тези страни. А единият реактор е 1000 МВт.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
              Гигов пряка връзка между гласувалите с да на референдума и за БСП на изборите няма.Аз ще гласувам с да но червените прашки никога.За милицията също няма да гласувам.Може би изобщо няма да гласувам
              Я па че гласувам с да и за Белене и за ГЕРБ.
              При мене *сичко е положително, язу съм позитивна личнос*

              Коментар


              • И да не забравяме че при цена 6,3 милиарда евро нашата част е грубо толкова но в лева и то за 6-7 години което прави по милиард лева годишно.Да не забравяме о какъв фискален резерв оставиха предишните.Повече от половината сума си я имеше.Но дойде милиционера прост и финансовото гуро от циганската маала у Ловеч и разтвориха поразяващите усти.Пари докато съм министър за Белене няма да дам а началника му до обяд е против следобяд не знае а вечерта за.На другия ден друго.И кой сериозен инвеститор ще се занимава с такива??????????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  На референдума над милион българи ще ви плюят на герберастките престъпни муцуни!
                  А ти си мечтай за 300 000. Толкова ще са гласовете за вас.

                  И да не ми разправят някои, че не били за ГЕРБ, ама били против АЕЦ... Дрън, дрън! Който е против АЕЦ е против българските интереси.
                  Гигов пряка връзка между гласувалите с да на референдума и за БСП на изборите няма.Аз ще гласувам с да но червените прашки никога.За милицията също няма да гласувам.Може би изобщо няма да гласувам

                  Коментар


                  • Лъжите на герберастките мутро-милиционери започнаха да излизат наяве!
                    ГЕРБ е подписал за "Белене" на цена от 6,3 млрд. евро

                    Българската НЕК, финландският концерн "Фортум" и "Росатом" още през ноември 2010 са фиксирали цената на двата блока на АЕЦ "Белене" на стойност 6,297 милиарда евро, подписвайки в София, съответния меморандум, с който разполага РИА "Новости".

                    В същото време представители на българските власти многократно са заявявали, че цената на бъдещата втора атомна централа може да достигне 10 милиарда евро, припомня агенцията.

                    "Изхождайки от подписания меморандум, всички разговори за цената на "Белене" от 10 и повече милиарда са спекулация с цифрите", заяви за РИА "Новости" директорът на департамента за комуникации на "Росатом" Сергей Новиков.

                    "През 2010 българският министър-председател Бойко Борисов постави редица условия за старта на проекта "Белене". Едно от тези условия беше фиксираната цена. Премиерът искаше да даде еднозначен отговор на своя народ, колко ще струва планираната атомна централа. Този отговор беше даден – 6,297 милиарда евро. Тази цифра фигурира и в подписаните многостранни документи, включително в меморандума между "Росаотм", "Фортум" и НЕК. Впрочем този меморандум беше подписан в присъствието на тогавашния министър Трайчо Трайков и генералния директор на "Росатом" Сергей Кириенко, които преди подписването бяха приети от Бойко Борисов и го информираха за тази цена", заяви Новиков.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Референдумът за АЕЦ- Белене е безпрецедентна комунистическа наглост. Приливане на отговорност там- където НЕ трябва да се носи. румен овчаров вместо да търка наровете в затвора си развява физиономията по телевизии и говори с наставнически тон.
                      Много ми е интересно от кога аджеба изнасяме ток (щото ми се струва, че е свързано с невъзможността ни да го потребим, от където логично следва и отицанието на изграждането на нови мощности)? Защо? На каква цена?" Козлодуй" не реализира ли по-голям марж на печалбата на вътрешния пазар нежели от измъчения "износ"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        Ти като си за Българските интереси, що не стана един политик и да ходиш да ги защитаваш пред Народа, пред Европа и пред Света, а!?
                        А и тоя референдум не е За или Против ГЕРБ, че да категоризираш така категорично, че и да обиждаш!
                        Какво пречи някой да не е против АЕЦ, но да е конкретно против новата такава, която би глътнала милярди, и то пак от народните пари, които вие така ревностно защитавате, но с които ако имахте властта да се разпореждате, няй-вероятно щяхте да ги оползотворите до стотинка и то в интересите на всеки друг, но не и в народните, за които сега така "ревностно се застъпвате"...
                        Това за АЕЦ не е въпрос за референдум,
                        първо защото, над 95% от хората са некомпетентни да всемат правилното решение и
                        второ защото БСП се опитва с този референдум да узакони кражбите си.
                        въпрос за референдум е като този в Англия.
                        да излезе ли страната от ЕС. Там всеки гласуващ може да даде приноса си .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          На референдума над милион българи ще ви плюят на герберастките престъпни муцуни!
                          А ти си мечтай за 300 000. Толкова ще са гласовете за вас.

                          И да не ми разправят някои, че не били за ГЕРБ, ама били против АЕЦ... Дрън, дрън! Който е против АЕЦ е против българските интереси.
                          Ти като си за Българските интереси, що не стана един политик и да ходиш да ги защитаваш пред Народа, пред Европа и пред Света, а!?
                          А и тоя референдум не е За или Против ГЕРБ, че да категоризираш така категорично, че и да обиждаш!
                          Какво пречи някой да не е против АЕЦ, но да е конкретно против новата такава, която би глътнала милярди, и то пак от народните пари, които вие така ревностно защитавате, но с които ако имахте властта да се разпореждате, няй-вероятно щяхте да ги оползотворите до стотинка и то в интересите на всеки друг, но не и в народните, за които сега така "ревностно се застъпвате"...
                          Last edited by kev; 23.01.2013, 20:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            На референдума над милион българи ще ви плюят на герберастките престъпни муцуни!
                            А ти си мечтай за 300 000. Толкова ще са гласовете за вас.

                            И да не ми разправят някои, че не били за ГЕРБ, ама били против АЕЦ... Дрън, дрън! Който е против АЕЦ е против българските интереси.
                            Който е против АЕЦ е за бъдеюето на България. АЕЦ е атомна бомба която рано или късно ще гръмне и ще ни унищожи.
                            Аз вярвам на Германия и Япония които се отказват от атомната енергетика а не на корумпираните БСП песове помияри.
                            Гласувайки против АЕЦ гласуваш за връщането на рушветите от БСП крадците!
                            Last edited by 4un4o; 23.01.2013, 20:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                              За да направим БСП за смях трябва да ги оставим сами да си правят референдум с 300 000 човека пенсионери.
                              На референдума над милион българи ще ви плюят на герберастките престъпни муцуни!
                              А ти си мечтай за 300 000. Толкова ще са гласовете за вас.

                              И да не ми разправят някои, че не били за ГЕРБ, ама били против АЕЦ... Дрън, дрън! Който е против АЕЦ е против българските интереси.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • http://www.pik.bg/fejsbuk-izrigna-sa...olaj-mladenov/

                                Коментар

                                Working...
                                X