IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
    "аз не харесвам ЛОГИКАТА ти и следствията от нея!"
    И така, какво не ти хареса в логиката ми и следствията от нея, ще дадеш някакви смислени аргументации.Че нещо много не ти се разбира.
    Това правителство са гласували доста хора. И никои не ти го навира.Сам си го навираш, като гледам.
    А и не смятай, че някои ще тръгне да ти навира нещо си, а камо ли правителство в гьона.Това е.
    Вече си ми достатъчно противен за да ти обяснявам каквото и да е! А и няма жив човек който да ме е обиждал толкова много !!!
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
      Отвратен трябва да си единствено от себе си.Кажи сега какво те лъжа, аз за да уточним за какво те лъже правителството. аххаха
      Малоумна работа.Друг път не се обаждай или навирай м/у шамарите.
      Абе стига си ми навирал това правителство бе!!
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
        И така малоумно същество, ти КАКВО ТВЪРДИШ ПРОТИВ МЕН ИЛИ ПРОТИВ ПРАВИТЕЛСТВОТО ИЛИ ПРОТИВ МОЯТА ЛОГИКА.
        МАЛОУМЕН ЛИ СИ СТРУВА ТИ СЕ ИЗМАМНА МОЯТА ЛОГИКА.АМИ МОЯТА ЛОГИКА Е ОБРАТНА НА ВАШАТА, АЗ НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С МЕНТАЛНИТЕ ВИ ПРОБЛЕМИ.

        Значи логиката ми моята е лъжлива така ли? За какво ме обвиняваш в лъжа, като този червен гьон и той не знае кои го лъже.И ти ли си на неговото ниво.
        В какво е лъжлива моята логика Иванофф.Да чуем, но като гледам нямаш никакви аргументи, защо ме занимаваш тогава.Толкова ли ти стига?

        абе как не те е срам бе! Прочети ми няколко поста назад - ти даже не знаеш за какво се заяждаш !!! ПРАВИШ ГО ПО ИНЕРЦИЯ - като топка пред футболист...
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck
          сЪНИ ГЕРБЕРАСТ ПРИЛИЧА НА ПЕДЕРАСТ.
          ...
          е, щом ви прилича, аз какво да направя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
            А вашите в БСП искат оставките, на всички и всичко.Имат ли основания след криминални инциденти всеки път да са толкова нагли, все едно техните мафиоти не правят такива. Ужас и пълно малоумие ви тресе в младежкото БСП, нали.

            Как смяташ, кое правителство извън БСП ще успее в България с тази опозиция пълна с политически трупове?
            За не знам кой път повтарям, че аз нямам нищо общо с БСП, аз съм АНТИ ГЕРБ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
              Ако още няколко пъти Баце пусне такава новина, като днешната за новия министър на образованието, герберите тотално ще напуснат форума и ще си умрем от скука.
              Днес герберите мълчат като комунист на разпит!
              В такива моменти, се замислям....дали наистина цялата герберастка клика, вилнееща из форумите не е платена и пишеща след инструктаж

              Как пък, един не се появи и да изкаже своето Лично мнение - било то съгласие или неприемане на този избор?!

              сега ще наизлязат всичките накуп, след като получат указанията за ...настроението

              изключение от правилото е Лорда, но той сам си казва, че не е гербераст, а гербист, вярва си в нещо, може би )
              ааа, и Скрудж, но той си е...не знам точно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                Ако още няколко пъти Баце пусне такава новина, като днешната за новия министър на образованието, герберите тотално ще напуснат форума и ще си умрем от скука.
                Днес герберите мълчат като комунист на разпит!
                А вашите в БСП искат оставките, на всички и всичко.Имат ли основания след криминални инциденти всеки път да са толкова нагли, все едно техните мафиоти не правят такива. Ужас и пълно малоумие ви тресе в младежкото БСП, нали.

                Как смяташ, кое правителство извън БСП ще успее в България с тази опозиция пълна с политически трупове?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Прави ми впечатление, че герберастките редици са...объркани.
                  Никаква реакция по една немалка новина - нов министър...
                  Липсва възторга по бързия и справедлив Вожд

                  И как да не са, като до вчера плюеха и учени, и БАН, че и ...кво е туй образование...)

                  И днес, все още, нямат инструкции какво да е настроението - неутрално, весело, сърдито или бясно:D

                  п.п....Гигов, с този премиер в нищо не съм сигурна

                  Ако още няколко пъти Баце пусне такава новина, като днешната за новия министър на образованието, герберите тотално ще напуснат форума и ще си умрем от скука.
                  Днес герберите мълчат като комунист на разпит!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scrooge McDuck Разгледай мнение
                    Това ли те прави честен.ахахах
                    Айде бе.
                    Честен съм че си признавам логиката ТИ какво ПОДсказва!

                    иначе можеше да не кажа
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                      "Имайте предвид, че близо половината от населението на България живее под или на прага на мизерията. Това е истински праг на бедността, хората там едва изкарват за храна. За да добиете представа колко е зле положението - средната месечна работна заплата в България е 200 евро", каза Фарадж.

                      "Пенсионерите получават по 100 евро на месец. Държавата е в ужасно състояние, съдебната система не е независима, мафията управлява икономиката." - описа британецът ситуацията в родината ни. И накрая категорично отсече: "Ако аз бях българин, вече щях да си стягам багажа."


                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=8pSyuIhkd5k
                      И за това единствено са виновни от Герб и Б.Б.
                      яххяхяхя
                      Ми тия външни агенти с такива сводки, къде бяха преди години, чак сега ли имате достъп до сводките им.
                      Малоумна работа.

                      Коментар


                      • "Имайте предвид, че близо половината от населението на България живее под или на прага на мизерията. Това е истински праг на бедността, хората там едва изкарват за храна. За да добиете представа колко е зле положението - средната месечна работна заплата в България е 200 евро", каза Фарадж.

                        "Пенсионерите получават по 100 евро на месец. Държавата е в ужасно състояние, съдебната система не е независима, мафията управлява икономиката." - описа британецът ситуацията в родината ни. И накрая категорично отсече: "Ако аз бях българин, вече щях да си стягам багажа."


                        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=8pSyuIhkd5k

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Липсва защото са се видели в чудо и не могат да повярват ,че шефовете им са от котилото за което постоянно им тръбя .С това си назначение на дъртият комуняга който е лобист за АЕЦ Белене,Баце съм убедена ,че загуби маса от електората си И между другото в тая тема наблюдавам ,че има битка между привърженици на БКП опс Герб и БСП ,което ме отвръщава.От активните единствено Джей и ivanoff са неутрални .НАИВНИК и Мечо също спадат към тях ,но те са много рядко на линия
                          мен в коя група си ме зачислила

                          Коментар


                          • Съни-Прави ми впечатление, че герберастките редици са...объркани.
                            Никаква реакция по една немалка новина - нов министър...
                            Липсва възторга по бързия и справедлив Вожд

                            И как да не са, като до вчера плюеха и учени, и БАН, че и ...кво е туй образование...)

                            И днес, все още, нямат инструкции какво да е настроението - неутрално, весело, сърдито или бясно

                            Липсва защото са се видели в чудо и не могат да повярват ,че шефовете им са от котилото за което постоянно им тръбя .С това си назначение на дъртият комуняга който е лобист за АЕЦ Белене,Баце съм убедена ,че загуби маса от електората си И между другото в тая тема наблюдавам ,че има битка между привърженици на БКП опс Герб и БСП ,което ме отвръщава.От активните единствено Джей и ivanoff са неутрални .НАИВНИК и Мечо също спадат към тях ,но те са много рядко на линия
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Прави ми впечатление, че герберастките редици са...объркани.
                              Никаква реакция по една немалка новина - нов министър...
                              Липсва възторга по бързия и справедлив Вожд

                              И как да не са, като до вчера плюеха и учени, и БАН, че и ...кво е туй образование...)

                              И днес, все още, нямат инструкции какво да е настроението - неутрално, весело, сърдито или бясно:D

                              п.п....Гигов, с този премиер в нищо не съм сигурна
                              Ами как няма да са объркани?
                              Преди три дни референдумът, иницииран от инициативен комитет начело с акад. Воденичаров, отговори с ДА на въпроса за строеж на нова АЕЦ и с НЕ на правителството. И сега премиерът, който зае позиция твърдо НЕ, прави министър в собственото си правителство противника си! Това не е ли политическа шизофрения? И какъв сигнал дава към противниците на ядрената енергия?
                              И как ще гласуват герберските депутати при предстоящото преразглеждане на въпроса за строеж на нова атомна?

                              Време е за "Свети Наум"!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Натовците ще си го изместят в другият крачол > http://offnews.bg/index.php/152349/p...-na-prezidenta
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X