IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 22.02.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шенген ли? http://borsi.blog.bg/novini/2013/01/...gen-li.1048070

    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Драги ми Смехурко,
      това не е въпрос, а теза и същата е контрапункт на твоето:
      Ако смяташ, че БСП постъпват умно с академик Воденичаров, значи нищо не разбираш от политика. Да се опиташ да смачкаш академик не е като да се разправиш с обикновен член или съмишленик. Този ход ще отблъсне доста хора. А изборът на ББ е великолепен - и като избор и като политически ход!

      ПП А има и още нещо. Има един израз за плъховете, които напускат потъващия кораб. Академик Воденичаров не е плъх, но явно е разумен човек, който е разбрал политическата кончина на Станишев и БСП, особено след краха на референдума.

      ПП Аре сега пък съм смехурко. Това горе-долу върви. Още нещо.....?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
        ... Въпросът защо реакцията на БСП е напълно адекватна е безсмислен. ...
        Драги ми Смехурко,
        това не е въпрос, а теза и същата е контрапункт на твоето:
        ..А реакцията на БСП е просто тъпа. Тъпа, разбираш ли, талибанска. Те са изперкали окончателно,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Надявах се да се чуят мнения защо Борисов направи този избор за министър на образованието и защо реакцията на БСП е напълно адекватна в случая(такова е мнението ми), но за съжаление тук преобладават политиканите...
          На теб отново ти липсва логика в изреченията. Въпросът защо реакцията на БСП е напълно адекватна е безсмислен. И като имаш мнение, изкажи го, не го съобщавай само за сведение.

          Коментар


          • ами да. защото даже не изчакват крайното решение ...
            Last edited by iivanoff; 30.01.2013, 22:12.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              ако беше от тартора нямаше всеки ден да забравя какво е казал вчера...
              ...това е причината и всеки ден негови министри да се чувстват в небрано лозе - един казва едно, след минути друг го отрича...

              Коментар


              • Надявах се да се чуят мнения защо Борисов направи този избор за министър на образованието и защо реакцията на БСП е напълно адекватна в случая(такова е мнението ми), но за съжаление тук преобладават политиканите...

                Коментар


                • Образование и здравеопазване са най- минираните области.
                  Има решения, които ни се виждат безсмислени- като това -за задължителната детска градина, но в тях има заложени дългосрочни цели (или поне на мен ми се иска да е така). Аз знам, че това решение НЕ Е заради нашите деца, а заради онези- другите, за които на 5 години ще бъде малко късно да бъдат учени на социални умения, човешка реч, овладяно поведение. Е, възможно е да е бръкнато и вездесъщото даскалско лоби, но ми се ще да вярвам в първото. Та, така, с образованието.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    обикновено от Тартора, но когато има личности се чува и техния глас
                    не е тартора - той си командва "негрите" само да слушшшат
                    Last edited by iivanoff; 30.01.2013, 21:37.
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Е те т'ва последното от кого най-вече зависи!?
                      обикновено от Тартора, но когато има личности се чува и техния глас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Никога не съм залагала на обидите, но вчера те предупредих.
                        Възпитанието ти, не мисля повече да го коментирам.

                        Другите ти приказки са изтъкани от лутане между свободно съчинение и съчинение по картинка, над която даскалът е спуснал завесата
                        Ей, моме, за какво си ме предупредила бе, нищо не зная.
                        А долните ти редове отново показват, че не разбираш нищо от образование и наука. И що за аналог е това с картинката и завесата?!?!?!?!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                          Моме, ама ти не само не разбираш какво ти пиша, ами и семантиката и граматиката ти убягват. В системата на университетите и БАН няма силно партийно деление, тъй като обект на заниманията е науката, която е безпартийна и надпартийна. Образованието е силно консервативна област, която не търпи бързи и необмислени реформи. И новият министър няма начин да не знае това.
                          А реакцията на БСП е просто тъпа. Тъпа, разбираш ли, талибанска. Те са изперкали окончателно, като се опитват да хвърлят на вълците (в случая техните членове и симпатизанти) един качествен човек. От това ще загубят много самите те.. А ходът на ББ е великолепен - успял е да убеди да работи с него един добър учен и мениджър, независимо от членството му в комитета за идиотския референдум.
                          Та моме, пак те призовавам, недей, излагаш се. Не пиши по теми, които не разбираш. И виж, оправи си граматиката и смисъла на изречението.

                          ПП Сега след дилетантче-милиционерче и кретенче-милиционерче какво ще измислиш. Имаш ли достатъчно въображение?
                          Никога не съм залагала на обидите, но вчера те предупредих.
                          Възпитанието ти, не мисля повече да го коментирам.

                          Другите ти приказки са изтъкани от лутане между свободно съчинение и съчинение по картинка, над която даскалът е спуснал завесата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Не си съвсем прав. Ако изпълнителите са аматьори и не си дават много много зор, ако изкуството не им идва от вътре и присърце, или пък самият жанр в който се изявяват вече не е толкова популярен, как биха очаквали някой да продължи да им поръчва точно тяхната музика, и съответно да им заплаща както някога за нея!?
                            Това няма никаква значка... ако изпълнителите са аматьоти, ще им носим повече за пиене - за наша сметка де...

                            а за плащането - само ние плащаме - той поръчва музиката,..
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дилетанчо никак не е задължително министъра да от бразованието..И дядо Вазов е бил и поети ,и учени, и общественици са били ,и много други достоини хора е имало, но виж корумпиран египтолог да си уреждародата не е ималоМоля те да коментираш статиите за да видим честен човек ли си все пак
                              Кои статии бе, Киро! Извинявай, ама ти започна вече да цитираш гласове и Иван Бакалов с неговия е-вестник. Моля те, бъди по-сериозен, нека без платените от Трактора и нещастния Иван Бакалов, сърдит на целия свят! Интересни са, но не и сериозни. Виж, цитирай примерно нещо от Капитал, Дневник, Б-я он еър или нещо друго сериозно. Тогава ще ти отговоря и аз ангажирано.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                                От този който поръчва музиката ...
                                Не си съвсем прав. Ако изпълнителите са аматьори и не си дават много много зор, ако изкуството не им идва от вътре и присърце, или пък самият жанр в който се изявяват вече не е толкова популярен, как биха очаквали някой да продължи да им поръчва точно тяхната музика, и съответно да им заплаща както някога за нея!?

                                Коментар

                                Working...
                                X